lekarz Wojciech Knurowski

2,7
2,2
2,1
2,4

nigdy więcej!! prowadziłam u doktora Knurowskiego ciążę w 2008 r. - do 7 miesiąca. urodziłam za granicą. jak wróciłam do PL w roku 2011 zaczęłam ponownie wizyty u niego. - w okolicy był to jedyny doktor na nfz, który tak często przyjmował. nie było problemu z terminami. od porodu mam nadżerkę, córka ma prawie 5 lat - rok w rok cytologia, II gr. od roku niepokojące objawy - ból podbrzusza, i dolnego odcinka pleców, krwawienie między miesiączkami i po stosunku. Wg doktora mała nadżerka która nie wymaga usunięcia, a te dziwne objawy? rozkładał ręce i wciskał prywatną wizytówkę. Umówiłam się na wizytę u innego lekarza też na nfz- jestem świeżo po cytologi- jeszcze nie znam wyników- nadżerka wygląda bardzo źle... umówioną mam już kolposkopie - tez na nfz.lekarz szczerze mi powiedziała że nie wygląda to dobrze że nadżerkę trzeba juz koniecznie usunąć ale musi się upewnic jeszcze badaniem dokładniejszym-kolposkopią. jednak się da! a doktor powtarza ze na nfz w Tczewie się nie da. 4 miesiące temu robił mi cytologię, wynik jak zawsze II gr. nie zlecił nic więcej, pomimo że zgłaszałam dolegliwości!!! będę ostrzegać przed nim każdego- decyzje o zmianie lekarza podjęłam gdy przyjaciółka straciła Matkę - nie zauważył u niej 2 cm guza na szyjce- też rok w rok miała cytologię... zmarła po 2 miesiącach, a zdiagnozowała raka w Gdańsku. Teraz boję się o siebie! Jestem samotną Matką, mam dla kogo żyć. i jeśli okaże się że to rak - będę walczyć. sprawdzajcie Kobietki swoich lekarzy. Pan Knurowski jak słyszałam często się myli. Ja do niego o poradę już nigdy nie pójdę.

Osobiście nie polecam „doktora” Knurowskiego chociaż czy można nazywać doktorem to ja nie wiem ;) Słyszałam opinie, że taki wspaniały lekarz, może faktycznie, ale tylko wtedy kiedy człowiek pójdzie prywatnie i płaci dużo pieniążków. Jezeli chodzi o wizytę na NFZ to kompletna porażka.. zero jakich wiadomości na temat ciąży, ciagle słyszałam „wszystko dobrze można iść” a przy zmianie lekarze były spore problemy z maluszkiem. Moim zdaniem już swój staż pracy powinien zakończyć, wszystko szybko i niedokładnie, nie polecam. Ja i kilka innych osób które znam, tak samo zmieniły lekarza, że względu na brak profesjonalizmu i przyłożenia do zawodu.

Nie polecam tego lekarza, byłam u niego 3 razy. Pierwszym razem potwierdził ze jestem w ciąży i zrobił usg i było wszystko okej. Jak poszłam drugi raz nie dał mi ani zdjęcia z usg a jak zapytałam czy mi da to powiedział ze jak chce zdjęcie to mam przyjść do niego prywatnie jak zapytałam czy wszystko dobrze z moim dzieckiem również odpowiedział to samo A jak poszłam trzeci raz to nie zrobił mi nawet usg tylko sprawdził tętno dziecka i to wszystko jest najgorszym lekarzem nie polecam .

Nie polecam tego lekarza, byłam u niego 3 razy.

Dnia 14.05.2014r byłam na wizycie w Przychodni Rogowscy u Pana doktora Knurowskiego W trakcie wizyty zostałam bardzo źle potraktowana. Otórz weszłam do Pana doktora na umówioną wizytę i mówie że chciała bym skierowanie na USG piersi a Pan doktor mnie pytał czy odczuwam ból ja odpowiedziałam że tak po czym pokazałam , że mnie boli w tym miejscu a Pan doktor nawet się nie spojrzał. Potem pytał gdzie ostatnio byłam u Ginekologa a ja odpowiedziałam , że pierwszy raz jestem że jeszcze nigdy nie byłam a potem zapytał czy jestem ...

zajerestrowana a ja że Tak a potem Pan doktor powiedział że nie mam karty u nich , że potraktowałam Pana
Doktora jak stacje, że to nie jest wporządku wobec niego i że mam sobie innego lekarza znaleść kto mi to
skierowanie da i że mam sobie iśc tam gdzie się leczę.To jest po prostu Skandal !! Nie Polecam i nikomu nie życzę takiej wizyty.

Nie polecam tego lekarza jest bardzo nieprzyjemny. Badał mnie w ciazy i nie wykrył wad u mojego dziecka i niestety niezyje;( jest opryskliwy bardzo wulgarny chamski wogóle nieprzyjemny lekarz wogóle załuje ze na takiego lekarza trafiłam ma zero współczucia!!! Odradzam tego lekarza.

Wizytę u tego gimekologa poleciła mi moja kuzynka... Nie pomyliła się. Dr.Knurowski prowadziła moją ciążę do końca byłam pod jego stała opieką zrobiła wszystkie zbędne badania.Ma poczucie homoru. Byłam u niego na dwóch prywantnych wizytach ale to na moją prośbe bo chiałam aby narzeczony zobaczył dzidziusia również był zadowolony z lekarza. Jeśli zajdę jeszcze raz w ciaże to napewno wybiore sie do tego samego lekarza. polecam naprawde

Nie polecam! Miałam z nim styczność 2 razy o 2 razy za dużo bardzo żałuję.... Bardzo humorzasty i nie miły

LEKARZ BEZ SERCA, BEZ UCZUĆ ! BEZCZELNY! ODMÓWIŁ MI ZROBIENIA BADANIA USG W SZPITALU NA CAŁODOBOWYM ODDZIALE POŁOŻNICZYM A GWARANTUJA MI TO PRAWA PACJENTA ! NA WYPISIE ZE SZPITALA Z PATOLOGII CIĄŻY BYŁO WYRAZIE NAPISANE, ŻE MINIMUM CO 7 DNI MAM MIEĆ ROBIONE USG Z POWODU ZAGROŻENIA CIĄŻY I UTRATY WÓD PŁODOWYCH! AKURAT MÓJ LEKARZ PROWADZĄCY WYJECHAŁ, A TERMINY W PRYWATNYCH GABINETACH BYŁY ODLEGŁE.... USŁYSZAŁAM TYLKO, ŻE POMORZE JEST NA TYLE DUŻE, ŻE NAPEWNO ZNAJDĘ W KOŃCU JAKIŚ GABINET ! CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE CZŁOWIEK ? CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE LEKARZ ? NIE WSPOMNĘ O JAKŻE WAŻNEJ FUNKCJI ZASTĘPCY ORDYNATORA ?????

Lekarz idiota, bezczelny, zarozumiały i chamski. Wizyta u niego to wielka trauma, jakiś koszmar. Niesamowicie poniża pacjentki, wysmiewa. Ja do niego nigdy już nie pójdę! Prowadził ciążę siostry- dziecko owinięte pępowiną (położna, mówiła, że to cud, że się nie udusiło) + zakażone wody płodowe! Dziecko urodziło się całe sine, kilka dni pod tlenem bez matki. Antybiotykoterapia, biobsja, długi pobyt w szpitalu, zakończony sukcesem. ODRADZAM stanowczo, oby wam się to nie powtórzyło.

ODRADZAM stanowczo, oby wam się to nie powtórzyło.

Ja tam go lubię :) Jeśli kobieta podchodzi do badania na luzie to nie zobaczy żadnych wad. Stres samego badania może czasem fałszować zachowanie lekarza w oczach pacjentki. Bardzo go lubie i nie mam zastrzeżeń. Polece go każdej kobiecie.