lekarz Wojciech Knurowski

2,4
2,1
2,2
2,4

Lekarz idiota, bezczelny, zarozumiały i chamski. Wizyta u niego to wielka trauma, jakiś koszmar. Niesamowicie poniża pacjentki, wysmiewa. Ja do niego nigdy już nie pójdę! Prowadził ciążę siostry- dziecko owinięte pępowiną (położna, mówiła, że to cud, że się nie udusiło) + zakażone wody płodowe! Dziecko urodziło się całe sine, kilka dni pod tlenem bez matki. Antybiotykoterapia, biobsja, długi pobyt w szpitalu, zakończony sukcesem. ODRADZAM stanowczo, oby wam się to nie powtórzyło.

ODRADZAM stanowczo, oby wam się to nie powtórzyło.

Ja tam go lubię :) Jeśli kobieta podchodzi do badania na luzie to nie zobaczy żadnych wad. Stres samego badania może czasem fałszować zachowanie lekarza w oczach pacjentki. Bardzo go lubie i nie mam zastrzeżeń. Polece go każdej kobiecie.

moim zdaniem to super lekarz jestem jego pacjentka juz od 10 lat jest super

moim zdaniem to super lekarz jestem jego pacjentka juz od 10 lat jest super

Wizytę u tego gimekologa poleciła mi moja kuzynka... Nie pomyliła się. Dr.Knurowski prowadziła moją ciążę do końca byłam pod jego stała opieką zrobiła wszystkie zbędne badania.Ma poczucie homoru. Byłam u niego na dwóch prywantnych wizytach ale to na moją prośbe bo chiałam aby narzeczony zobaczył dzidziusia również był zadowolony z lekarza. Jeśli zajdę jeszcze raz w ciaże to napewno wybiore sie do tego samego lekarza. polecam naprawde

Lekarz posiadający wiedzę medyczną , jednak podejście do pacjenta zdecydowanie nieodpowiednie. Sama na wizycie czułam się niczym obiekt seksualny. Zmieniło to się w piątym miesiącu ciąży, gdy przybrałam parę kilogramów, wtedy lekarz stał się ordynarny, mało kompetentny zawodowo. Nie polecam !!!

Z lekarzem miałam styczność raz w szpitalu na porodówce.Jest bardzo nieuprzejmy przy badaniu,rzuca głupie, wręcz bym powiedziała chamskie teksty.Niedość, że kobieta jest zdenerwowana sytuacją przed porodem to on potrafi ten stres spotęgować.Na szczęście ja obróciłam jego głupi tekst w żart. Jest bardzo wrażliwy na swoim punkcie,może ma chorą ambicję,albo był po nocnym dyżurze,nie wiem. To jednak nie daje nikomu prawa do chamskiego zachowania, odgrywania się na pacjentkach.Mam nosa do ludzi i wiem,że z nim jest coś nie tak.Na pewno nigdy nie pójdę do tego lekarza.

Poszłam do doktora, bo koleżanka z pracy mi go poleciła i nie zawiodłam się. Miły, spokojny,optymista - rozwiał moje wątpliwości dotyczące ciąży. Dużo tłumaczy i pokazuje na USG. Pierwsza wizyta bez stresu. Polecam! - Małgosia K.

Moim zdaniem to świetny lekarz - chodziłam do niego i państwowo i prywatnie. Miły, kompetentny i cierpliwy... w odpowiadaniu na moje dociekliwe pytania. Zaangażowany w swoją pracę. Jest moim ginekologiem od 13 lat i bardzo go lubię.

Pan doktor jest miły i poświęca pacjentkom czas wyłącznie podczas prywatnej wizyty. Jest bezczelny, zwraca się do pacjentek po imieniu (nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli na "ty". Gdyby nie to, że w miasteczku jest to jedyny ginekolok, napewno zrezygnowałabym z jego usług.

Bardzo miły,sympatyczny, uprzemy lekarz, dużo tłumaczy i wyjaśnia.Ładny gabinet, dobre USG - 3D,wizyty z mężem - nie ma problemu. Niedługo rodzę i naprawdę jestem zadowolna, polecam. Ania