Ginekolog Położnik Busko-Zdrój

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

Tomasz Wnęk

Busko-Zdrój
28-100 Busko-Zdrój

Mam ogromną prośbe czy może mi ktoś podać numer telefonu lub informacje o dniach w których doktor przyjmuje w Busku?nie byłam u niego 3 lata i nie wiem czy nadal w poniedziałki ale prozę o numer

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Waldemar Helm

Ginekolog położnik, Ginekolog

Busko-Zdrój

Dosyć uprzejmy, dokładnie bada, tłumaczy nawet ,gdy czeka kilka osób w kolejce. Czasem straszy,ale może to sposób ,zeby nie bagatelizowac pewnych rzeczy ,czy objawów. W cenie wizyty USG + cytologia. Polecam

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Nie rozumiem tych bardzo krytycznych opinii. Doktor jest bardzo delikatny, a badanie trwa długo i jest dokładne. Mało rozmowny i zarozumiały? Nie zauważyłam.
Ja polecam.

Ja polecam.