lekarz Grażyna Pałys

3,2
3,6
3,1
3,4

taaak czytam te negatywne opinie i jest mi po prostu żal osób które piszą takie głupoty. Ja cenię, lubię, szanuję i mam dozgonną wdzięczność do Pani doktor G. Pałys za jej kompetencje, mądrość życiową i poświęcenie. "Wyjęła" mi z brzucha dwóch cudownych synków pomimo tego że miły, uśmiechnięty, wrażliwy doktorek z mojej przychodni stwierdził że trzeba się leczyć by mieć dzieci, i to wtedy gdy byłam już w ciąży z pierwszym synem. Pani doktor to godna zaufania osoba, której kompetencja jest gwarancją dla przyszłej matki, że jej ciąża i poród przebiegną prawidłowo. A tym co się chcą uśmiechać i gadać o głupotach polecam psychoanalityka bo chyba on im się pomylił z ginekologiem, to nie te same profesje he he. Ja tam stawiam na doktor Pałys i jestem wielbicielką jej talentu i kompetencji. Jak mówiła, że będzie dobrze to się nie zamartwiałam bo wierzyłam jej w to co mówi. Ludzie puknijcie się w główki do ginekologa-położnika chodzi się z trochę innymi problemami niż zachwiana osobowość. To tyle. Z wyrazami szacunku Martyna RK

Pani doktor wzbudza mieszane odczucia, bo jest tylko człowiekiem, ma gorsze i lepsze dni, bywa, że jest zbyt zmęczona by porozmawiać o pogodzie i uśmiechać się na zawołanie. Jest dosyć empatyczna, łatwo wyczuwa jak pacjentka jest do niej nastawiona i odpłaca tym samym. Nawet po komentarzach widać jaki typ osób ją krytykuje - proszę wybaczyć, ale większość to panie albo nie do końca myślące albo z kulturą na bakier. Osoby na poziomie nigdy nie krytykują jej zachowania, szanują za wiedzę i kompetencję. Ja osobiście nie mam jej nic do zarzucenia, chociaż wzbudza we mnie respekt i nie zawsze czuję się w gabinecie komfortowo - krępuje mnie. Mimo wszystko, odbierała mój poród, robiła mi cc i oceniam jej działania w samych superlatywach. Nigdy nie upomina się o pieniądze - niejeden raz wyszłam z jej gabinetu na tyle zaaferowana, że zapominałam zapłacić, a nie usłyszałam słowa nagany czy jakiegokolwiek dopominania się. Myślę, że ma już tyle na koncie, że gdyby nie prawdziwe powołanie i chęci to od paru lat mogłaby się bujać na hamaku pod palmami.

Czytam te komentarze i włos sie jezy ile w ludziach jadu,zawisci a przede wszystkim zazdrosci.Ta lekarke polecam kazdej mojej kolezance i jak datad nie slyszalam zlego słowa o niej.Jako,ze rodzilam pierwsze dziecko jeszcze przez cesarke gdyz odeszly mi wody na przelomie 7/8 miesiac bylam bardzo wystraszona,ona dodala mi tyle otuchy ze jak wchodzila na sale to czulam sie bezpiecznie.Pisze to z czystym sumieniem nie po to zeby jej frekwencje zwiekszyc ale po to aby kazdy kto ma dylemat jakiego gin wybrac wiedzil.Moze nie jest wylewna ale tu chyba nie oto chodzi jeden ma taki charakter inny taki.

Moja siostra chodził prywatnie w ciąży do pani doktor niestety takich lekarzy nie powinno w ogóle być. Siostra miała tak opuchnięte nogi że ledwie chodziła Pani doktor stwierdziła że tak jest w ciąży później miała wysokie ciśnienie 150/100 to ją skierowała do szpitala w szpitalu wyszło z badań że jest zatrucie ciążowe ale tylko na jednych badaniach się skończyło. Dziś doszło do oklejenia łożyska dobrze że była w szpitalu to zrobili jej cesarkę dziecko ma nie dowagę waży nie całe 2 kg a doktorka mówiła że dziecko waży 2.300 kg. Po tym wszystkim pani doktor stwierdziła że to była ciąża patologiczna. NIE POLECAM TAKIEJ DOKTORKI NA WIZYTY UMAWIA CO 3 TYGODNIE PIENIĄDZE BIEŻE A I TAK JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO I TAK NIE NIE POMOŻE A PÓŹNIEJ TYLKO UMYWA RĘCE I MÓWI ŻE TO JUŻ NIE JEJ SPRAWA

Nie wiem, skąd tyle negatywnych komentarzy. Pani Doktor jest osobą, która naprawdę zna się na tym, co robi, jest bardzo miła, podczas badania mnie zagadywała, więc nawet nie zauważyłam, kiedy było po wszystkim:) Przejmuje się problemami swoich pacjentów. Gdy zaistniała potrzeba, przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji z uśmiechem na twarzy. Miałam obawy przed pierwszą wizytą, bo słyszałam kilka negatywnych opinii, ale jeszcze nigdy żadna z nich się nie sprawdziła. Jak dla mnie same pozytywy! Gorąco polecam ja, moja mama i moja babcia, wszystkie mamy o niej bardzo dobre zdanie.:) Pozdrawiam.

Uwielbiam Panią dr dzięki niej mam wspaniałe dwie córcie.Nigdy mnie nie zawiodła zawsze jak potrzebowałam pomocy służyła pomocą bez wzgledu na porę dnia czy nocy świąt czy dni roboczych:)Najcudowniejszy lekarz pod słońcem pisze to prosto z serca oby wiekszośc lekarzy była taka:)pozdrawiam i bardzo polecam

Jest to lekarz godny polecenia jeste bardzo zadowolona z pani doktor super prowadzila moja ciąze nie mam jej nic do zarzucenia

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem uratowała mi życie to dzięki jej zaangażowaniu wyzdrowiałam włożyła wszelkich starań do tego by zajęli się mną specjaliści i rozwiązali problem. Naprawdę polecam!!!

Dopiero rozpoczęłam leczenie u Pani doktor.W mojej ocenie jest miła i kompetentna.Na każde moje pytanie odpowiedziała rzetelnie i "po polsku";). Podczas zagrożonej ciąży zostałam przyjęta bez żadnego problemu w niedziele do gabinetu i potraktowana bez focha o którym wspominają osoby wcześniej oceniające.Jestem zadowolona i szczerze polecam.

Mam dobre zdanie o Pani Doktor, jest zapracowana ale dlatego że nie potrafi nikomu odmówić pomocy, nie zgadzam się z opinją że zależy jej przede wszystkim na pieniądzach. Ja rodziłam dwoje dzieci i tak się złożyło,że syna w niedzielę, a córcię w święta:), przyjechała na oddział gdy dowiedziała się od położnej że jest poród, nie przyjełą żadnych "dowodów wdzięczności" i szczeże się cieszyła z naszego szczęścia.