lekarz Grażyna Pałys

Zły człowiek i lekarz. Traktuje ludzi przedmiotowo i zachowuje się nieodpowiedzialnie.

nie miła nie sympatyczna wólgarna bezczelna jednym słowem odradzam

nie miła nie sympatyczna wólgarna bezczelna jednym słowem odradzam

zachlanna na pieniadze byle szybko wziasc i nastepna

zachlanna na pieniadze byle szybko wziasc i nastepna

Moja opinia jest negatywna. Podejście przedmiotowe do pacjenta, liczy się poprostu sztuka. Lekceważące podejście do młodych osób i bagatelizowanie ich ważnych problemów.

Całkowicie zgadzam się z poprzedniczką - dokładnie tak wygląda wizyta. 6 min i do domu - za takie pieniądze nigdy, przecież to chodzi o zdrowie naszych dzieci.

Rewelacyjny lekarz. Idę do Niej zawsze z uśmiechem na twarzy. Dzięki Niej mam dziś zdrowego smyka i myślę, że nie długo będzie rodzeństwo, o które zadba właśnie Doktor Pałys. Szczerze polecam. To jest lekarka z powołania i ogromną wiedzą.

odradzam wszystkim kobietom!!!chodziłam do tej Pani od 3 lat wmawiając sobie, że jestem zadowolona. Teraz jestem w pierwszej ciąży i po 2 wizytach zmieniłam lekarza. Do tej pory byłam wygodną pacjentką, która przychodziła po recepty na tabletki anty. i regularną cytologię, natomiast jako kobieta w ciąży to już chyba gorszej kategorii pacjent...na wyniki krwi nawet nie spojrzała, na hcg i crp rzuciła okiem dorzucając opryskliwy komentarz, że sobie nie życzy robienia badań w prywatnym laboratorium tylko u niej w szpitalu. Po wykonanym USG dała zdjęcie i tyle, zero komentarza - na moje pytanie czy wszystko w porządku odpowiedziała, że "widać na zdjęciu". Dla tej Pani dr liczy się tylko szybka kasa, aha i wizyta moja jako kobiety w ciąży trwała 6 minut!!! Koszmar
Naprawdę, jest sporo innych lekarzy do których warto iść, i którzy za taką samą kasę poświęcą chociaż trochę czasu i wytłumaczą co trzeba!!!

Wspaniały człowiek i lekarz. Chciałabym zajść w ciążę ( 3 razy poroniłam)i dość często jestem Jej pacjentką. Zawsze jest bardzo miła i ma czas (mimo ogromnej ilości pacjentek)aby porozmawiać, poradzić i podnieść na duchu.

Gorąco polecam panią doktor. Profesjonalnie i jednocześnie "z sercem" prowadziła moją ciążę, "wspólnie" urodziłyśmy moją córeczkę - sama nie dałabym rady. Już planuję braciszka lub siostrzyczkę dla Zosi i wiem, że opiekować będzie się nami właśnie pani dr Pałys.

Pani doktor była dla mnie bardzo miła, tym bardziej że jestem młodą dziewczyną i u niej odbyłam kiedyś pierwsza wizyte.