lekarz Grażyna Pałys

Dzięki niej znowu wierzę ze po 3 poronieniach zostanę jeszcze mamą.Od innych lekarzy za każdym razem słyszałam tylko że tak się czasem zdarza. Wyleczyła moją znajomą z nadżerki choć od kilku lekarzy usłyszała wcześniej że to rak szyjki. Od tamtej pory upłynęło pare lat a po nadżerce nie ma śladu.

Moim zdaniem pani doktor jest godna polecenia. Prowadziła moją ciąże i zawsze z chęcią, i uprzejmie wyjaśniała mi i mojemu mężowi wszystko co chcieliśmy wiedzieć. Badania były wykonywane, w moim odczuciu, na bardzo wysokim poziomie. Pani doktor była nam również bardzo pomocna w czasie porodu i gdyby nie ona i mój mąż napewno bym nie urodziła:) bo byli dla mnie ogromnym wsparciem.:)

Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to polecam lekarza. Już drugi raz korzystam z usług tej Pani i nie jestem zawiedziona. Ponadto moja mama korzystała z usług Pani doktor w przypadku poważnej choroby i została właściwie zdiagnozowana oraz profesjonalnie leczona w szpitalu pod okiem tego lekarza. :)

Nie polecam nikomu takiej pani doktor poniewaz jest nie uprzejma odpychajaca nie potrafiła zdefiniowac moich dolegliwosci.Wypowiedz tej pani byla dwuznaczna ,podejrzenia były takie że miałam dwie choroby ale tak naprawde nie było wiadomo co mi dolega.Tą dolegliwośc która mam już od dłuższego czasu żaden ginekolog nie potrafi jej wyleczyc na NFZ tylko każdy się ogląda żeby cyknąc mu w kieszonke i najlepiej jak bym leczyła się prywatnie.A od czego jest NFZ????!!!!!!!!!!!