lekarz Grażyna Pałys

Pani doktor wzbudza moje zaufanie. Nie jest typem osoby, która rozczula się nad pacjentem, jest stanowcza, rzeczowa, kompetentna i po prostu wie co robi. To bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę i ufam jej w 100%. A jeśli komuś brakuje życzliwości i zrozumienia to faktycznie może niech idzie do psychologa...

Nie wiem, skąd tyle negatywnych komentarzy. Pani Doktor jest osobą, która naprawdę zna się na tym, co robi, jest bardzo miła, podczas badania mnie zagadywała, więc nawet nie zauważyłam, kiedy było po wszystkim:) Przejmuje się problemami swoich pacjentów. Gdy zaistniała potrzeba, przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji z uśmiechem na twarzy. Miałam obawy przed pierwszą wizytą, bo słyszałam kilka negatywnych opinii, ale jeszcze nigdy żadna z nich się nie sprawdziła. Jak dla mnie same pozytywy! Gorąco polecam ja, moja mama i moja babcia, wszystkie mamy o niej bardzo dobre zdanie.:) Pozdrawiam.

Pani doktor wzbudza mieszane odczucia, bo jest tylko człowiekiem, ma gorsze i lepsze dni, bywa, że jest zbyt zmęczona by porozmawiać o pogodzie i uśmiechać się na zawołanie. Jest dosyć empatyczna, łatwo wyczuwa jak pacjentka jest do niej nastawiona i odpłaca tym samym. Nawet po komentarzach widać jaki typ osób ją krytykuje - proszę wybaczyć, ale większość to panie albo nie do końca myślące albo z kulturą na bakier. Osoby na poziomie nigdy nie krytykują jej zachowania, szanują za wiedzę i kompetencję. Ja osobiście nie mam jej nic do zarzucenia, chociaż wzbudza we mnie respekt i nie zawsze czuję się w gabinecie komfortowo - krępuje mnie. Mimo wszystko, odbierała mój poród, robiła mi cc i oceniam jej działania w samych superlatywach. Nigdy nie upomina się o pieniądze - niejeden raz wyszłam z jej gabinetu na tyle zaaferowana, że zapominałam zapłacić, a nie usłyszałam słowa nagany czy jakiegokolwiek dopominania się. Myślę, że ma już tyle na koncie, że gdyby nie prawdziwe powołanie i chęci to od paru lat mogłaby się bujać na hamaku pod palmami.

taaak czytam te negatywne opinie i jest mi po prostu żal osób które piszą takie głupoty. Ja cenię, lubię, szanuję i mam dozgonną wdzięczność do Pani doktor G. Pałys za jej kompetencje, mądrość życiową i poświęcenie. "Wyjęła" mi z brzucha dwóch cudownych synków pomimo tego że miły, uśmiechnięty, wrażliwy doktorek z mojej przychodni stwierdził że trzeba się leczyć by mieć dzieci, i to wtedy gdy byłam już w ciąży z pierwszym synem. Pani doktor to godna zaufania osoba, której kompetencja jest gwarancją dla przyszłej matki, że jej ciąża i poród przebiegną prawidłowo. A tym co się chcą uśmiechać i gadać o głupotach polecam psychoanalityka bo chyba on im się pomylił z ginekologiem, to nie te same profesje he he. Ja tam stawiam na doktor Pałys i jestem wielbicielką jej talentu i kompetencji. Jak mówiła, że będzie dobrze to się nie zamartwiałam bo wierzyłam jej w to co mówi. Ludzie puknijcie się w główki do ginekologa-położnika chodzi się z trochę innymi problemami niż zachwiana osobowość. To tyle. Z wyrazami szacunku Martyna RK

Trzy razy poroniłam, długo nie udawało mi się zajść w 4 ciążę. Po 4 czy 5 wizytach u Pani doktor zaszłam w ciążę. Obok mnie śpi właśnie mój 4 miesięczny synek. Bardzo Pani Dziękuję

polecam. może i nie uśmiecha się za kazdym razem ale to nie jest najbardziej potrzebne. mam do niej zaufanie i to dla mnie najważniejsze, odpowiada mi na pytania bez problemu i przyjmuje bez kolejki jesli mam taką potrzebe. a sama kolejka do niej o czyms świadczy :)

Swoją osobą nie wzbudza zaufania, jest ordynarna, nie uprzejma. Byłam tylko na jednej wizycie prywatnie i za takie pieniądze nie dam się w ten sposób traktować, wróciłam do swojego lekarza na NFZ, który zawsze jest uśmiechnięty i odpowiada na każde pytania. Częściej miałam okazje spotykać się z nią w szpitalu podczas zagrożonej ciąży i zdania nie zmieniałam. Idąc na poród miałam nadzieję, że będzie na urlopie. i była na nim :)

Moj komentarz jest do Pan ktore krytykuja a tak naprawde nadal do niej chodza na wizyty, dlaczego nie jestescie na tyle lojalne zeby sie podpisac nazwiskiem pod tymi paskudnymi komentarzami??? Jaka paskudna na pieniadze o czym wy piszecie kobiety jestescie bezczelne naprawde. Dr. Palys wspaniala kobieta za 2 tygodnie mam miec cesarke nigdy nie poszlabym do innego lekarza, wiem ze pod jej nadzorem jestem bezpieczna.

Mam dobre zdanie o Pani Doktor, jest zapracowana ale dlatego że nie potrafi nikomu odmówić pomocy, nie zgadzam się z opinją że zależy jej przede wszystkim na pieniądzach. Ja rodziłam dwoje dzieci i tak się złożyło,że syna w niedzielę, a córcię w święta:), przyjechała na oddział gdy dowiedziała się od położnej że jest poród, nie przyjełą żadnych "dowodów wdzięczności" i szczeże się cieszyła z naszego szczęścia.

Nigdy mnie nie zawiodła! Jestem teraz w 4 miesiącu ciąży, wszystko dokładnie tłumaczy co jak i dlaczego. Odpowie na wszystkire pytania. POLECAM!!!