lekarz Grażyna Pałys

lekarzem najlepszym nie jest bo nawet jak nie chcesz to zawsze poeca hormony.wciskała mi szczepienie na raka szyjki macicy a co sie okazało za na kobiety które juz współżyły to nie działa .ta kobieta poleca wszystko z czego ma dochód.materialistka i tyle.

Pani doktor leczyła mnie dwa lata na chorobę której wcale nie miałam. Jest niemiła chamska i materialna.

W 7 miesiącu ciąży szanowna pani pałys kazała mi sobie szukać innego lekarza, takie dziadostwo to tylko w polsce jest mozliwe

chamstwem zdobywa paxjentow bardzo obgadala mego poprzedniego lekarz do ktorego wrocilam.ona wzbudza strach.przy okazji polecila mi wybitna -tak sie wyrazila lekark,e nefrolog i nie tylko-okazala się nia siostra pani palysowej.wg niej wszyscy sa niedouczeni.dobrze ze juz jej nie ma w buskim szpitalu

Jest zdecydowanie najbardziej kompetentnym lekarzem w całym świętokrzyskim, bo reszte lekarzy, a dużo ich znam, jest nieudolna i eksperymentują na pacjentkach...Pani doktor wykorzystuje znane i skuteczne metody leczenia. Warto zaufać temu lekarzowi!

Pani Doktor slabo miła a Panie z recepcji to bardziej do jakiegoś obskurnego baru sie nadaja z ta swoja uprzejmoscia to tyle a jesli chodzi o sama wizyte bylam umówiona na 15 a weszlam 17.40 i to po kłótniach z pania z recepcji

a jesli chodzi o sama wizyte bylam umówiona na 15 a weszlam 17.40
i to po kłótniach z pania z recepcji

To skomplikowany charakter :) ale zna sie na ,,rzeczy",to mega mozg w tych sprawach!Polecam.Lecze sie przeszlo 10 lat.

Osobiście ja jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Pałys. I mogę bez obaw polecić ją jako lekarza dla każdej z nas!

Jest świetnym fachowcem, rzeczowa, szczera - leczy w mojej rodzinie drugie pokolenie. Polecam szcególnie młodym.

niejedna znajoma tam chodziła i zrezygnowała bo jest niemiła dla pacjentów ja jak do niej szłam do byłam tak zestresowana ze jak do niej weszłam to miałam łzy w oczach dlatego odradzam.a panie z recepcji jeszcze gorsze jak sie odnosza do ludzi to aż głowa boli