Ginekolog Położnik Chrzanów

ulica Topolowa 1

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Broniewskiego 16C
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry ginekolog, prowadzi moją ciąże. Odpowiada na każde pytanie, jest opanowany, nigdzie się nie spieszy i poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba :)

Opinia dodana przez: Patrycja

Słowackiego 16 lok. 7
Chrzanów

Wspaniały lekarz a jeszcze wspanialszy człowiek. Nie zostawia swoich pacjentek bez opieki zawsze służy im pomocą o każdej porze. Lekarz całym sercem. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Jaga

Gabinet Prywatny
Prusa 3
Chrzanów

Polecam! Szczególnie jeśli to jest pierwsza wizyta.

Polecam! Szczególnie jeśli to jest pierwsza wizyta.

Bardzo dobry lekarz, wizyty w miłej atmosferze

Bardzo dobry lekarz, wizyty w miłej atmosferze

ul.Krakowska

Prywatnie polecam -dobry fachowiec , umie pomóc i dobrze doradzić

Prywatnie polecam -dobry fachowiec , umie pomóc i dobrze doradzić

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Pani Dr Kamila jest osobą o ciepłym usposobieniu. Nawet najbardziej zestresowana osoba potrafi się odprężyć dzięki podejściu Pani Dr,

Przyznać się, że 29 lat nie robiło się pewnych badań nie jest łatwo. Pani Dr podeszła do sprawy z wyrozumieniem. Dzięki temu w końcu pozbyłam się obaw i zostałam zachęcona do regularnych badań.
Podejście do pacjenta jest bardzo ważne, a Pani Dr to taki Aniołek, do którego chce się wracać :)
Serdecznie polecam! :)

Opinia dodana przez: Asia

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Chrzanów, ul. kard. Wyszyńskiego 17
32-500 Chrzanów

DR.STRZYŻ ZOSTAŁ MI POLECONY PRZEZ KOLEŻANKE..PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ CIĄŻE I JESTEM ZADOWOLONA:)MIAŁAM CIĄŻE ZAGROŻONĄ DO TEGO CHOLESTAZA CIĄŻOWA.., A ON ZAWSZE MÓWIŁ,ŻE BĘDZIE DOBRZE.., I TAK SIĘ STAŁO URODZIŁAM ŚLICZNEGO SYNUSIA..W SZPITALU BYŁ I WYJAŚNIAŁ CO SIĘ DZIEJE ZE MNĄ I Z DZIECKIEM..!!SUPER LEKARZ POLECAM

Piłsudskiego 9 lok. 1

Witam,

Witam,
Chodzę do Pani doktor prywatnie już 3 lata i jestem zaskoczona czytając opinie powyżej. Niedorzeczne! Wspaniały lekarz, bardzo delikatna- a wy piszecie, że czujecie się po jej badaniu jak po gwałcie.. aż trudno w to wierzyć. Pomocna, zawsze doradzi. To był mój pierwszy ginekolog jakiego wybrałam, nie żałuję decyzji do dnia dzisiejszego. Moja pierwsza wizyta u niej była spełnieniem tego, czego oczekiwałam od lekarza. Stresowałam się niesamowicie, chyba jak każda z nas, która pierwszy raz w życiu odwiedza taki gabinet. Zbadała mnie od stóp do głów :-) i podkreślam była bardzo profesjonalne i delikatna! Doradziła w wyborze tabletek antykoncepcyjnych opowiedziała wszystkie za i przeciw. Co tu dużo mówić WSPANIAŁY GINEKOLOG

Chrzanów

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .