Lekarze Chrzanów

Psychiatra

Gabinet prywatny
Piłsudskiego 14 I LO im.S.Staszica
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.
Opinia dodana przez: livia

mgr Halina Dudek

Logopeda, Logopeda dziecięcy

prywatne wizyty
32-500 Chrzanów

Witam widać że to pedagog z doświadczeniem. Dzieci się jej nie boją i nie traktuje ich jak lekarz lecz jak dobra ciocia która chce wszystko wyjaśnić. Ma podejście :) pozdrawiam mama 4 letniego Olka

dr n. med. Barbara Oleś

Stomatolog, Ortodonta

Centrum Uśmiechu Stomatologia Rodzinna
Mydlana 31 C
Chrzanów

Pani doktor leczyła krzywy zgryz mnie i moim dzieciom. Zmieniały się miejsca gdzie przyjmowała, ale profesjonalizm , ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozostały. Polecam każdemu a sama się na pewno u pani doktor pojawię z najmłodszym synem.

lekarz Paweł Pasternak

32-500 Chrzanów

Bardzo rzeczowy, konkretny pan doktor. Szczegółowo wyjaśnia, co dolega pacjentowi, tłumaczy jak sam pacjent może sobie pomóc, jak ważna jest profilaktyka. Szczerze interesuje się pacjentem, bada dokładnie i co ważne: słucha, co mówi chory, rozmawia z nim. Pan ordynator ma też poczucie humoru co jest tylko na plus.
Opinia dodana przez: P_79p

lekarz Tomasz Kowalik

Internista, Gastrolog

ulica Oświęcimska 46 D
32-500 Chrzanów

Wspaniały lekarz! Kompetentny fachowiec! Jestem po zabiegu i czuję się świetnie! Dziękuję Panu Doktorowi i personelowi za super obsługę! Wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Stanisław Stanisławski

Świętokrzyska 90
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz z wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. Serdecznie polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Adam

Piotr Piesik

Chirurg naczyniowy

Chrzanów

Wspaniały lekarz i człowiek. Niezwykle skromny, poświęca mnóstwo uwagi i swojego czasu na rozmowę z pacjentem. Dwukrotny kontakt z Panem doktorem - raz podczas operacji żylaków drugi podczas operacji woreczka żółciowego - zobowiazuje mnie do dokonania wpisu, jak najbardziej pozytywnego.

lekarz Irena Sobczak

Lekarz rodzinny

Mieszka I 3 lok. 64
32-500 Chrzanów

Super lekarz! Można porozmawiać o tym co dolega, zawsze wszystko wytłumaczy.

dr n. med. Genowefa Kmieć

Kardiolog

ZLA
32-500 Chrzanów

dzięki niej żyję. uratowała mi życie.

lek. dent. Katarzyna Garlińska-Matejko

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Henryka 66
32-500 Chrzanów

to nie jest stomatolog, tylko protetyk, co prawda inżynier protetyk, ale nie dentysta

lek. dent. Zofia Gil

ulica Grunwaldzka 10
32-500 Chrzanów

wspaniały lekarz ,kompetentna wyrozumiała ,znająca się naswojej pracy . a jako człowiek najwspańialsza ,to człowiek z prawdziwym sercem ,czułym jak u matki . serdecznie dziękuję Pani doktor za wszystko ,z poważaniem Andrzej Pawlikowski

lekarz Wojciech Heitzman

Internista, Reumatolog

Porazińskiej 19
32-500 Chrzanów

Bardzo dobre podejście do pacjenta, indywidualne podejście do czlowieka, nietuzinkowy lekarz. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Agnieszka Łapuszek-Bratek

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Pani doktor kompetentna, mila , wytlumaczy nawet najbardziej zawily problem. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Piotr Michalik

Gabinet Piotr Michalik
Piłsudskiego 4
Chrzanów

Przemiły Pan Doktor.Z czystym sercem mogę polecić każdemu.I co się rzadko spotyka,Pan Doktor posiada swój aparat do zdjęć RTG.

lek. dent. Krystyna Wiktorczyk

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Broniewskiego 16C
32-500 Chrzanów

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Konrad Majcherczyk

32-500 Chrzanów

Lekarz godny polecenia diagnoza postawiona zrozumiale dla pacjenta ,miły i przyjemny godny polecenia
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Ahmad Eibach

Pulmonolog

32-500 Chrzanów

Pan doktor jest znakomitym fachowcem, szczegółowo informuje pacjenta o jego wynikach, jest pełen empatii. Miło się rozmawia z Panem doktorem, rzeczowy ale zawsze z ciepłym słowem, pociechą dla pacjenta. Pan doktor troskliwie zajął się mną w szpitalu w Chrzanowie, zależało mu, zeby mój zaplanowany zabieg odbył się i wszystko sam nadzorował.
Opinia dodana przez: P_79p

lekarz Jacek Lorenc

Internista, Kardiolog

ulica Kardynała Wyszyńskiego 17
32-500 Chrzanów

Lekarz o bardzo duzej fachowości i kompetencji. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Godny polecenia.

lekarz Janusz Gajda

Słowackiego 16
Chrzanów

Świetny lekarz, za każdym razem do badań podchodzi profesjonalnie, nie zbywa pacjenta. Cena wizyty również na +. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sabina Więcek

Gastrolog, Pediatra

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Dzień dobry , chciałabym umówić wizytę prywatnie i pilnie poszukuję nr tel. do gabinetu Pani dr Więcek w Chrzanowie. Proszę o podanie jeśli ktoś z Państwa posiada kontakt.
Opinia dodana przez: Karina