Lekarze Chrzanów

lekarz Teresa Zaniewska

Słowackiego 16
Chrzanów

Wspaniały lekarz a jeszcze wspanialszy człowiek. Nie zostawia swoich pacjentek bez opieki zawsze służy im pomocą o każdej porze. Lekarz całym sercem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jaga

lek. dent. Bartosz Gil

ulica Grunwaldzka 10
32-500 Chrzanów

Jestem pacjentem dr Gila od kilku lat i polecam go z ręką na sercu. Doświadczony, profesjonalny, oczytany we wszelkich nowościach w dziedzinie stomatologii, widać że robi to co lubi. Gabinet prowadzi na światowym poziomie. Elegancko, nowocześnie, a dla zestresowanych pacjentów wifi:) Szkoda tylko, że nie przyjmuje w soboty...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Tomasz Niemiec

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

Super lekarz. Mówi co i jak w temacie leczenia i diagnostyki. Po prostu super. Polecam. Tylko na sale tego lekarza.

lekarz Piotr Warzecha

ul.Topolowa
32-500 Chrzanów

Wspaniałe podejście do pacjentów. Pomimo olbrzymiej(!) liczby chorych, wszystko mi wytłumaczył (na czym polega choroba, co mam robić, jak postępować,co zażywać, do kogo i kiedy się udać).Mimo,że wizyta była krótka, to każda minuta była wykorzystana, a przy tym bardzo uprzejmy i miły młody lekarz.

lekarz Ryszard Maciejowski

zoz chrzanów
ul.sokoła
32-500 Chrzanów

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego. Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się. Najwyższe słowa uznania. Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

lekarz Danuta Gaudyn-Szpila

Laryngolog

Wileńska 3
32-500 Chrzanów

Leczę moja 6 letnia córkę u pani doktor Szpili. Mimo wieku jest miła, konkretna i cierpliwa do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z jej "usług" i szczerze polecam.
Dla mnie rewelacyjny lekarz. Mam duże problemy ze zdrowiem i zawsze skutecznie pomaga mi w zwalczaniu dolegliwości. Polecam gorąco.

lekarz Jacek Bojar

Gabinet Prywatny
Prusa 3
Chrzanów

Lekarz wart polecenia, przedewszystkim jestem zadowolona z metod leczenia, wzbudza zaufanie i ma dobre podejście do pacjenta, oczywiście uprzejmy (to racja pomaga kobiecie w ciąży zejść z fotela z czym się raczej nie spotkałam). Jedyne zastrzeżenia mogłabym mieć do tego iż wizyty są umawiane na konkretną godzinę a niesety czeka się w kolejce, ale z drugiej strony to może i dobrze świadczy bo nie zbywa pacjentki bo jej czas upłynął ...
Przyznane gwiazdki na maksa! Komentowanie zbędne..... Jest doskonałym fachowcem i zawsze znajduje czas dla dzieciaków. Rodzicom wszystko tłumaczy i nie pozostawia w niepewności . To prawdziwy lekarz z powołania. Oby takich więcej.

lekarz Kamila Węglarz

ulica Mieszka I 9A
32-500 Chrzanów

Najlepsza specjalistka jaką spotkałam jeszcze lepszy czlowiek. Polecam wszystkim którzy jeszcze do pani dr nie trafili
Opinia dodana przez: Joanna
Polecam! Jak na stomatologa w panstwowej przychodni to rewelacja ! Swietnie mi zrobil zeba ktory juz ledwo zyl. niestety plomba jest czarna bo nie doplacilam do bialej, kiedys chcialam ja zmienic na biala to dentystka mi powiedziala ze ten zab jest tak swietnie zrobiony ze nie bedzie zmieniac. polecam !

Marta Różycka

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy
Chrzanów

Byłam z moim 4-letnim synem na kontroli u Pani doktor i nie zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami. Zero podejścia do dzieci,Pani Doktor wyprosiła mnie z dzieckiem w wózku, stwierdziła że wózkiem nie wjeżdża się do gabinetu, a syn miał nogę w gipsie to ciekawe jak miał wejść....po czym nawet nie poczekała jak zostawię wózek przed drzwami choć trwało to dosłownie 2 sekundy- tylko poprosiła następną osobę....porażka, ponadto nic sie prawie ...

lekarz Lucyna Wentrys

ul. Dąbrowskiej 5
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry pediatra. Serdecznie polecam. Moje dzieci są już nastolatkami, mimo to jak coś się dzieje korzystamy z usług Pani doktor. Rzeczowa i konkretną osoba. Zawsze można na nią liczyć. Nieraz uratowała moje dzieci od pobytu w szpitalu.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Anna Olsza

Laryngolog

ul.Krakowska
32-500 Chrzanów

Prawdziwy lekarz z powołania . Kolejny raz wyleczyła mnie z ostrego stanu zapalnego ale po zrobieniu TK i RM okazało się że jest dodatkowy problem i konieczne są zabiegi wykonywane w szpitalu specjalistycznym. To co spotkało mnie w szpitalu specjalistycznym nie zaloguje nawet na jedną gwiazdkę w porównaniu dla pięciu gwiazdek dla Pani doktor Anny Olszy

lekarz Adam Rembiecha

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Garncarska 10/1
32-500 Chrzanów

Rzetelność,bardzo fachowe podejscie do pacjenta i przede wszystkim kontakt z pacjentem czego niestety niktórym lekarzom brak.Gorąco polecam!!!!

dr n. med. Ryszard Sobieraj

Słowackiego 16
Chrzanów

Wczoraj byłam na badaniu u Pana doktora, ja osobiście polecam. Badanie mało przyjemne ale podejście do pacjenta bardzo miłe. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Rokicki

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów

bardzo nerwowy człowiek, nie słucha, zawsze wszystko wie najlepiej, forsuje swoje stanowisko brutalnie bez refleksji moim zdaniem... Nie polecam

lekarz Józef Kozak

Dermatolog

ulica Piastowska 15/80
32-500 Chrzanów

Mialem problem z rekami.Po pierwszych czterech dniach wszystko bylo OK. Robione lekarstwo w aptece zadzialalo natychmiast. Godny w 100 procentach polecenia.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Małgorzata Podsadecka-Ryś

ul. Aleja Henryka 42/3
32-500 Chrzanów

My chodzimy naszą całą rodzinką do Pani doktor jest nas 5 osób i uważamy, że Pani doktor jest lekarzem jak najbardziej godnym polecenia. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie stara się by rozwiązać wszystkie problemy, w razie większych problemów doradza gdzie nalęży się udać i co nalęży wykonać i to jest prawdziwy lekarz z sercem.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Małgorzata Kowalska

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Kościuszki 14
32-500 Chrzanów

Cudowna Pani doktor. Lekarz z powołania, bylam z dzieckiem u różnych lekarzy. Tylko ona wzbudzila moje zaufanie. Racja nie chce dawac antybiotyków ale to jest zaleta skoro można leczyć inaczej. Bada dziecko bardzo dokladnie. Rozmawia z rodzicami. Daje serce na dłoni, wzbudza zaufanie, jest delikatna. Tłumaczy wszystko dokładnie. Więc nie moge się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor.
Opinia dodana przez: Justyna