dr n. med. Ryszard Sobieraj

Wczoraj byłam na badaniu u Pana doktora, ja osobiście polecam. Badanie mało przyjemne ale podejście do pacjenta bardzo miłe. Dziękuję.

lekarz budzacy zaufanie ,pacjentem byl moj maz w m-cu styczniu 2o12 r ,na oddziele szpitala w Chrzanowie

Polecam.Mnie pomógł kilkakrotnie .A tak na marginesie uważam że tego typu sonda nie jest miarodajna. Co schorzenie to inny problem.Dajmy lekarzom możliwość wykorzystania swoich umiejętności .To są przecież też LUDZIE!!!.

niemiłe podejście do pacjentów, podczas wykonywanych zabiegów-brak jakichkolwiek informacji na temat zdrowia i wyników badań

Trudno tu komentować coś co jest oczywiste ,że Dr Sobieraj jest lekarzem jakiego życzyłabym każdemu pacjentowi .