Internista Chrzanów

Internista, USG

Specj.Praktyka Lekarska
Sienkiewicza 11
32-500 Chrzanów

Przysięgę Hipokratesa to chyba przeznaczył na makulaturę. Kompletnie nie polecam leczyć się u tak niekompetentnej osoby która nastawiona jest tylko na pracę w stylu osiem godzin czy stoi czy leży, hajs się należy. "Twarz polskiej służby zdrowia" to tytuł na statuetkę dla tego Pana.
Opinia dodana przez: Yardi

dr n. med. Ryszard Sobieraj

Słowackiego 16 lok. 7
Chrzanów

Wczoraj byłam na badaniu u Pana doktora, ja osobiście polecam. Badanie mało przyjemne ale podejście do pacjenta bardzo miłe. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Piotr Bardyk

32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz! Dziękuję bardzo za trafną diagnozę! Jestem już po zabiegu i czuję się dobrze! Jestem mile zaskoczony fachowością i zrozumieniem Pana doktora. Polecam całym sercem!

Z poważaniem

wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Bożena Jaskowiak-Likus

ul.Krakowska
32-500 Chrzanów

Pani doktor jest niesłowna i ma lekceważący stosunek do pacjenta. Chciałam zasięgnąć teleporadę (w chwili obecnej wizyty osobiste nie są mile widziane) w bardzo ważnej sprawie, jednak mimo tego, że miałam wyciągniętą kartotekę, Pani doktor skończyła pracę, w godzinach, w których pracować powinna, w związku z tym nie udało mi się skontaktować. Kiedy dzień wcześniej dzwoniłam , Pani Likus odmówiła przyjęcia mnie (mimo wcześniej wyciągniętej kartoteki), ponieważ podany przeze mnie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Stalony-Dobrzańska

32-500 Chrzanów

Nie polecam lekarza,aroganckie zachowanie i brak kultury osobistej.Uważam,ze nie wlasciwa osoba na nie wlasciwym miejscu...Odradzam wizyty u tego lekarza.

lekarz Krzysztof Szczęsny

Chrzanów

Szczerze mówiąc, nie ma tutaj skali ocen, ktora byłaby odpowiednia dla tego lekarza. Zachował sie karygodnie, zarazem absolutnie nie w zgodzie z jakakolwiek sztuka lekarska! Otóż pan "doktor" pozwolił sobie na skandaliczne zaniedbanie, jakim było użycie drewnianej szpatułki laryngologicznej, ktora nie była jałowa. Szpatułka leżała na biurku, nieopakowana i nosząca ślady wielokrotnego użycia(ślady brudnych palców,ślady niebieskiego tuszu od długopisu). Na moje pytanie dlaczego tak sie stało, pan "doktor" odpowiedział:"tylko takie ...
Opinia dodana przez: M.

lekarz Stanisław Stanisławski

Świętokrzyska 90
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz z wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. Serdecznie polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Wioletta Jarzyńska-Kamionka

32-500 Chrzanów

Doskonały lekarz, ogromne zaangażowanie i poświęcenie. Pani uratowała życie mojej mamy, które wisiało na włosku.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Wojciech Heitzman

Internista, Reumatolog

Porazińskiej 19
32-500 Chrzanów

Bardzo dobre podejście do pacjenta, indywidualne podejście do czlowieka, nietuzinkowy lekarz. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Tomasz Kowalik

Internista, Gastrolog

ulica Oświęcimska 46 D
32-500 Chrzanów

Wspaniały lekarz! Kompetentny fachowiec! Jestem po zabiegu i czuję się świetnie!

Dziękuję Panu Doktorowi i personelowi za super obsługę!

Wdzięczny pacjent z Chrzanowa
Opinia dodana przez: Mieczysław

Interniści w mieście Chrzanów