Internista Chrzanów

Przybosia 15
32-500 Chrzanów

Bardzo kompetentny i dokładny, nie tylko z dziedziny kardiologii, lekarz od "wszystkiego".

Świętokrzyska 90
32-500 Chrzanów

Bardzo dobry lekarz z wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń. Serdecznie polecam tego lekarza .

Opinia dodana przez: Adam

32-500 Chrzanów

Pierwszy raz byłam u Tego tego lekarza/myślę,że nie ostatni/i jestem w pozytywnym szoku.Po pierwsze:Przywitanie się z pacjentem,
po drugie-szczegółowe zapoznanie się z kartoteką choroby i wywiad,
trzecie-szukanie przyczyny choroby -skierowania na badania,
=dokładne badania ,
-miła rozmowa,uspokojenie pacjenta i wyjaśnienie ...

po drugie-szczegółowe zapoznanie się z kartoteką choroby i wywiad,
trzecie-szukanie przyczyny choroby -skierowania na badania,
=dokładne badania ,
-miła rozmowa,uspokojenie pacjenta i wyjaśnienie choroby.
Poczułam/po raz pierwszy/ ,ze na takie leczenie nie żałuję składek w ZUS,a wiara w prawdziwych takich lekarzy pomału przywraca .
Dziękuję,Panie Doktorze,:pacjentka

32-500 Chrzanów

Super lekarz. Mówi co i jak w temacie leczenia i diagnostyki. Po prostu super. Polecam. Tylko na sale tego lekarza.

Słowackiego 16 lok. 7
Chrzanów

Wczoraj byłam na badaniu u Pana doktora, ja osobiście polecam. Badanie mało przyjemne ale podejście do pacjenta bardzo miłe. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Specj.Praktyka Lekarska
Sienkiewicza 11
32-500 Chrzanów

Uważam, ze to bardzo dobry, kompetentny lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta nie lekceważąc jego sugestii, cechuje go duża empatia, spokojnie i w zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić mechanizm choroby a przede wszystkim trafnie diagnozuje.

Chrzanów

Szczerze mówiąc, nie ma tutaj skali ocen, ktora byłaby odpowiednia dla tego lekarza. Zachował sie karygodnie, zarazem absolutnie nie w zgodzie z jakakolwiek sztuka lekarska! Otóż pan "doktor" pozwolił sobie na skandaliczne zaniedbanie, jakim było użycie drewnianej szpatułki laryngologicznej, ktora nie była jałowa. Szpatułka leżała na biurku, nieopakowana i nosząca ślady wielokrotnego użycia(ślady brudnych palców,ślady niebieskiego tuszu od długopisu). Na moje pytanie dlaczego tak sie stało, pan "doktor" odpowiedział:"tylko takie mamy". Nie było to zgodne z prawda, ponieważ przestraszony podszedł do szafki i przecząc swoim wcześniejszym słowom, wyciągnął zapakowana, jednorazowa, jałowa szpatułke... Dodatkowo "lekarz" stwierdził, ze nic wielkiego sie nie stało, ponieważ-"nie dociskałem pani języka szpatułką".. Pomimo mojego oburzenia i prośby aby szpatułke wyrzucić,została ona na biurku, oczekując na kolejnego pacjenta! Brak słów, aby opisać kompetencje,a właściwie ich brak i żenująco niski poziom elementarnej wiedzy lekarskiej u "lekarza" z około 20letnim stażem... Odradzam wizyty u tego człowieka, sprawa będzie z pewnościa miała ciąg dalszy.

Opinia dodana przez: M.

32-500 Chrzanów

Przychodnia NFZ - lekarz pierwszego kontaktu. Pierwsza wizyta. Arogancka i opryskliwa. Pacjentkę wita słowami "nie jestem pani sekretarką oraz co tam za śmieci pani w szpitalu nadawali" a następnie, że na hormonach, to ona nie musi się znać. To na czym musi ?Wszystko można pacjentowi przekazać i wytłumaczyć, ale w normalny, ludzki sposób.
Nie było okazji przekonać się co do kompetencji lekarskich, bo po prostu trzeba było jak najszybciej wyjść z gabinetu. Byłam pierwszą pacjentką w danym dniu, może pani doktor potrzebowała się wyżyć na kimś, że musiała przyjść do pracy.

Przybosia 5