Ginekolog Położnik Grodzisk Wielkopolski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Mossego 17
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.

Opinia dodana przez: Karolina

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Polecam.....................................................................................................:):):)

Opinia dodana przez: barbara

Mossego 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista i godny polecenia. Miły, sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: :-)

szeroka 7
Grodzisk Wielkopolski

Profesjonalizm na każdym polu.Pani dr Katarzyna Kłak to lekarz z powołania.Nigdy żaden lekarz w żadnej innej dziedzinie nie okazał mi tyle zrozumienia.Dzięki Pani Dr Kłak ciąża to był cudowny czas a porody ( rodziłam przy pani dr dwukrotnie)przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki czemu ból był rzeczą nieistotną.Polecam szczerze takiego lekarza.

Opinia dodana przez: SYLWIA

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Dr. Gnusowski ma już swoje lata to fakt, ale nie da się ukryć, że jest bardzo miły i delikatny podczas badania. Odpowiada na wszystkie pytania, nieproszony robi USG. Nie robi problemów przy zwolnieniach lekarskich itp. Co najważniejsze na wizytę czeka się max 2 tygodnie, podczas gdy do dr. Rybki ponad miesiąc. Ogólnie lekarz ok. lecz nie wiem co by było w trudnych przypadkach chorobowych.

Opinia dodana przez: Martyna

Ginekolodzy położnicy w mieście Grodzisk Wielkopolski