lekarz Maciej Szumski

Bardzo dobry specjalista i godny polecenia. Miły, sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Najlepszy jakiego znam, wszystkim polecam w 100%. Miły, kompetentny,uprzejmy, lubi żartować przez to wizyta nie jest stresująca:)

Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę i w momencie gdy zaczęło dziać się coś złego z moim dzieciątkiem podjął szybką decyzję ratowania nas. Gdyby nie on dziś nie byłoby mojego dziecka i mnie. POLECAM GO!

najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził trzy moje ciąże,zawsze miły, uprzejmy i bardzo dba o pacjentki

Powiem krótko , aby więcej takich lekarzy było i przybywało a ubywało "świrów"

Powiem krótko , aby więcej takich lekarzy było i przybywało a ubywało "świrów"

Pan doktor jest bardzo sympatycznym lekarzem,prowadzi moją ciąże od samego początku.Oczywiście ja jestem bardzo zadowolona z jego leczenia i prowadzenia calej ciąży.Na dnich będe rodzić i się niczego nie obawiam,bo wiem że wszystko bedzie ok.

Bardzo dobry lekarz. Fachowa opieka oraz profesjonalne podejście do pacjentek. Dzięki Panu doktorowi na świat przyszło mnóstwo dzieciątek :-) Polecam, naprawdę firmy zaufania.

nie polecam tego lekarza kobirty które jadą rodzić do gwlkp omijajcie szerokim lukiem szumskiego

świetny lekarz,wspaniały człowiek,prowadził całą moją ciąże, towarzyszył przez cały okres porodu i w ostateczności to on przeprowadził cesarskie cięcie,bardzo profesjonalnie. Ma wspaniałe podejście do pacjentek,i dzięki dr mamy z mężem wspaniałą i zdrową córkę. w 100% polecam tego lekarza

bardzo dobry lekarz, doświadczony, ale nie popadł w rutynę, poświęca uwagę i czas pacjentkom. Reaguje w sytuacjach kryzysowych, nie odsyłając "od Annasza do Kajfasza"