lekarz Maciej Szumski

ja nie narzekam na tego lekarza jest najlepszy i ma super sprzet:):):)

ja nie narzekam na tego lekarza jest najlepszy i ma super sprzet:):):)

polecam lekarz godny zaufania potrafi sie zaopiekowac pacjetka

polecam lekarz godny zaufania potrafi sie zaopiekowac pacjetka

Super lekarz,polecam w 100%.Miałam zagrożoną ciąże i wszystko skonczyło się dobrze.Ma fajne podejscie dla pacjentek,lubi żartowac i zna się na rzeczy..Nie zamieniłabym Go na nikogo innego !!!

Zdecydowanie polecam dr Szumskieg - przesympatyczny, znający się na tym co robi i co najważniejsze dzięki uprzejmości i poczuciu humoru sprawia, że cały stres związny z wizytą gdzieś ulatuje. O spełnieniu oczekiwań świadczy chociażby fakt, że na wizyty jeżdżę z Poznania (mimo, że w Poznaniu też są ginekolodzy).

Polecam super lekarz.Miałam ciąże zagrożoną i wysokie ciśnienie,ale pan Dr.Maciej Szumski pomógl i mam wspaniałego synka.Bardzo mu za to dziękuje.

Zdecydowanie mogę stwierdzić,że jestem w 100% zadowolona z dr.Macieja Szumskiego....prowadził całą moją ciąże i nie zawiódł mnie przy jej rozwiązaniu...to była pierwsza ciąża i mogłam liczyć na fachową opiekę wspierał mnie i starał robić wszystko by poród przebiegł bez powikłań.dziś jestem szczęśliwą mamą 10 dniowego Filipka . Dziękuje

Lekarz wzbudzający zaufanie - polecam .

Lekarz wzbudzający zaufanie - polecam .

Najlepszy ginekolog jakiego znam! Zawsze kompetentnie podchodzi do pacjenta, jest dobrym fachowcem.

Najlepszy ginekolog jakiego znam!
Zawsze kompetentnie podchodzi do pacjenta, jest dobrym fachowcem.

Zdecydowanie polecam! Dzięku Panu doktorowi mamy dwójkę wspaniałych dzieciaczków, choć oba porody zakończone ceserskim cięciem (ułożenie posladkowe). Opieka w szpitalu w Grodzisku (rok 2005 i 2008) rewelwcyjna - jestem szczerze zadowolona z podejscia pana doktora i opieki zarówno na oddziale w szpitalu (druga ciąża zagrożona) jaki i prywatnie w gabinecie.

Trafiłam do pana doktora, gdy po wstępnej diagnozie innego lekarza, groziła mi utrata ciąży, Dzieki Niemu mam dwóch cudownych synów. Nie było łatwo, co dwa tygodnie wizyty(darmowe) i pelne zaufanie do lekarza. Udalo się, gorąco polecam