Ginekolog Położnik Gryfice

dr n. med. Teresa Bajorek – Czarnecka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny

72-300 Gryfice

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za pełne empatii podejście do pacjenta, za opiekę po zabiegu jak również za znalezienie czasu, aby pacjentowi udzielić właściwych informacji, kiedy jest pełen niepokoju i bólu.
Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami ...

Pani Doktor- z wyrazami szacunku oraz życzeniami wielu sukcesów na niwie zawodowej jak i prywatnej, jeszcze raz dziękując za pełną zaangażowania postawę,
Stanisława z Pogorzelicy.

Opinia dodana przez: Stanisława z Pogorzelicy

Niepubliczny Zakład Stomatologicznej Opieki Zdrowotnej "STOMATOLOGIA - PROTETYKA"
Kościuszki 70B
72-300 Gryfice

Pan dr Drewniak czuwał nade mną całą ciążę. Miły, kompetentny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Badanie ginekologiczne to był dla mnie wielki problem ale wielkie poczucie humoru pana doktora rozładowywało szybko napięcie i wstyd też gdzieś znikał. Polecam innym pacjentkom!

Opinia dodana przez: Małgosia

dr Mohamad Nabulsi

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dąbskiego 9b
72-310 Gryfice

Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz bardzo miły i kompetentny. Polecam.

Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz bardzo miły i kompetentny. Polecam.

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Dzięki dr Piotrowi Kacalskiemu mam wspaniałego synka. Cała ciąża prowadzona była bardzo skrupulatnie. Podczas wizyt był bardzo dokładny, odpowiadał z dużą precyzją, gdy miałam jakieś wątpliwości. Wielkim atutem z pewnością było to, że z racji swojego stoickiego spokoju potrafił zniwelować we mnie niepokój związany z przebiegiem ciąży, gdyż syn był bardzo długo wyczekiwany. Ponadto żartował w sposób wysublimowany, mądry.

Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Endokrynologiczno Ginekologiczny Szczecin ul.Więckowskiego 2a/1
Kościuszki 70
Gryfice

Pani Dr jest doskonałym specjalistą! Swoje diagnozy zawsze poprzedzała badaniami. Nigdy nie trzeba było prosić o ich wykonywanie. Jest doskonałym lekarzem! Spóźnia się na wizyty i jest mało sympatyczna.

Opinia dodana przez: Gość

72-300 Gryfice

Moja dziewczyna chodziła do niego przez rok zataił przed nią ważne informacje co do stanu jej zdrowia przy kolejnej wizycie wygonił ją z gabinetu i powiedział ze nie będzie jej więcej prowadził po 1.5 roku trafiła do szpitala z zagrożoną ciążą i gdy miał dyżur poszła do niego by się coś dowiedzieć to poprostu ją wyśmiał. NIE POLECAM TEGO LEKARZE POTRAFI TYLKO ZASZKODZIĆ NIE POWINIEN PRACOWAĆ W TYM ZAWODZIE .

Opinia dodana przez: Grzegorz

ulica Wałowa 2c