lekarz Michał Tarnowski

Neurochirurg

Pan Doktor to Złota rączka w swojej dziedzinie. Człowiek który potrafi leczyć!!! Zainteresowany pacjentem. Zawsze pomocny ,porozmawia ,doradzi ,wytłumaczy. Swoim dobrym humorem rozluźni każdą sytuację. To jedyny Lekarz który pomógł bezinteresownie. Bez kolejki przyjął mnie na konsultacje i szybka diagnoza, a jeszcze szybsza decyzja o operacji. Stanął na wysokości zadania i umówił " na cito " termin operacji. Jestem juz 3 tyg po operacji, dochodzę do siebie ale mogę powiedzieć że Takich Lekarzy powinniśmy spotykać na swojej drodze. Lekarz z powołania. Polecam w 100%!!!!!

Pan Doktor niezastąpiony,żeby tylko nam nikt nie podebrał,wszyscy znakomici lekarze odchodzą z koszalińskiego szpitala...ciekawe dlaczego...Pan Michał Tarnowski w swoim zawodzie najlepszy,dużo może pomóc,więc to robi ...śmiało można powiedzieć że to Mój lekarz...można spokojnie oddać się w tak fachowe ręce...po prostu człowiek orkiestra .. pełen empatii do pacjenta, nie zostawi go z bólem..jak może to pomoże...a robi to skutecznie.. Drogi Panie Doktorze dla Pana także dużo zdrówka ,bo gdyby nie Pan to koszalinianie na wózkach inwalidzkich by jeździli,Panie Michale dziękuję jest Pan najlepszy!!!!!

Pan doktor jest po prostu oddanym pełnym ciepłego serca człowiekiem .Diagnozował i zoperował mi odcinek lędźwiowy .Wszystko tłumaczył ,cierpliwy nigdy nie podniósł głosu .Pomocny bardzo .teraz jestem po blokadzie odcinka lędźwiowego czekamy na efekt jeśli będzie wszystko ok na tym się skończy jak nie znowu pan doktor weźmie mnie na blok

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za to, że mnie zoperował mimo, iż musiał poprawiać po innym lekarzu, który źle wykonał zabieg discogel i później nie chciał przyznać się do błędu. Pan Tarnowski jest najlepszym neurochirurgiem, specjalistą, wszystko tłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta przed i po operacji.

Chciałam z całego serca podziękować Panu doktorowi za pomoc oraz szybką i sprawną operację guza mózgu taty, szczególnie w tak ciężkim dla wszystkich okresie pandemii. Dzięki Panu tato pozbył się guza w całości i tydzień po operacji w pełni sprawny wrócił do domu. Lekarz z powołania, pełen empatii, wykonuje swoją pracę z sercem , każdy pacjent jest dla niego ważny. Jest naprawdę wspaniałym lekarzem, jak i człowiekiem. Zgłoś nadużycie

Wspaniały lekarz na którym można polegać i zaufać bez obawy można oddać się w ręce Pana doktora napewno pomoże. Lekarz w 100 % profesjonalny . takich lekarzy jak Pan doktor życzmy sobie wiecej. Wielkie podziekowania za uratowanie pacjent z wielkopolski z sierpnia 2019 roku.

Wspaniały lekarz na którym można polegać i zaufać

Cudowny wspaniały miły uprzejmy. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy.

Mega podejscie do pacjeta,bylam operowana przez p.Michala w lutym 2015 I jestem mega zadowolona.zawsze usmiechniety nasz doktorek :-)

Byłam operowana przez Pana Michała Tarnowskiego w lutym 2015.Jest to właściwy człowiek na własciwym stanowisku .JEST SERDECZNYM ,I PRZEMIŁYM I SERDECZNYM CZŁOWIEKIEM,Z POCZUCIEM HUMORU.Zaznaczę ,że te oceny które jemu dałam są zbyt niskie do jego umiejetnosci i kompetencji i wiedzy jaką posiada.Zpozdrowieniami"nie posłuszna pacjentka Monika Tutak:-))))

Byłam u Pana dr Tarnowskiego w grudniu 2012 pierwszy raz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wyjaśnił to czego nie rozumiałam.Otrzymałam bez proszenia skierowania na badania jakich nie mogłam się doprosić od innych lekarzy. Ze smutkiem teraz piszę, że do dr Tarnowskiego już się nie dostanę ponieważ już nie przyjmuje. To wspaniały, miły, kulturalny, skromny i oddany dla pacjenta lekarz. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do człowieka, bo i sam jest człowiekiem wielkiego serca. To lekarz z powołania i godny zaufania. To profesjonalista zaangażowany w to co robi. Promieniuje od Niego ciepło i ...

To wspaniały, miły, kulturalny, skromny i oddany dla pacjenta lekarz. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do człowieka, bo i sam jest człowiekiem wielkiego serca. To lekarz z powołania i godny zaufania. To profesjonalista zaangażowany w to co robi. Promieniuje od Niego ciepło i życzliwość. Takich lekarzy nam trzeba. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.