Filtruj terminy

Neurochirurg Gryfice

Zbigniew Kotwica

kiio

Gryfice

Szybka i fachowa diagnoza. Życzliwe podejście. Pan profesor dokładnie mi wyjaśnił na czym polega moja choroba i dokładnie opisał przebieg operacij. Zabieg przebiegł bez komplikacij. Z czystym sumieniem polecam pana profesora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi z Radomia.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Michał Tarnowski

Gryfice

Pan doktor jest po prostu oddanym pełnym ciepłego serca człowiekiem .Diagnozował i zoperował mi odcinek lędźwiowy .Wszystko tłumaczył ,cierpliwy nigdy nie podniósł głosu .Pomocny bardzo .teraz jestem po blokadzie odcinka lędźwiowego czekamy na efekt jeśli będzie wszystko ok na tym się skończy jak nie znowu pan doktor weźmie mnie na blok
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach
Niechorska 27
72-300 Gryfice

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

dr Paweł Małysiak

Gryfice

Uczciwy,miły zawsze uśmiechnięty.Po operacji pocieszy,pożartuje z pacjentem.Jest bardzo w porządku,super gość.Współpracuje z Panem profesorem Zbigniewem Kotwicą oraz z Panem dr. Michałem Tarnowskim.Polecam tych panów przy dolegliwościach bólowych głowy i kręgosłupa.Zadowolony pacjent.

lekarz Andrzej Wiśniewski

J. Dąbskiego 9/3