Filtruj terminy

Neurochirurg Gryfice

Zbigniew Kotwica

kiio

Gryfice

Pan doktor Kotwica jest najgorszym lekarzem, nie zna się w ogóle na chorobach. Mój mąż cierpiał 20h na jego dyżurze, gdyż pan nie rozpoznał że miał odmę tylko wmówił że ma kolkę i nie słyszał rzekomo żadnej odmy płucnej, a człowiek cierpiał i konał z bólu cały dzień i całą noc, przy czym w ogóle mu nie pomagał. Przez niego otarł się o śmierć i nie wiadomo czy przetrwa, a ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Tarnowski

Gryfice

Chciałam z całego serca podziękować Panu doktorowi za pomoc oraz szybką i sprawną operację guza mózgu taty, szczególnie w tak ciężkim dla wszystkich okresie pandemii. Dzięki Panu tato pozbył się guza w całości i tydzień po operacji w pełni sprawny wrócił do domu. Lekarz z powołania, pełen empatii, wykonuje swoją pracę z sercem , każdy pacjent jest dla niego ważny. Jest naprawdę wspaniałym lekarzem, jak i człowiekiem.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach
Niechorska 27
72-300 Gryfice

Kilkakrotnie jako pacjent byłem u dr. Piotra Kowalskiego. Robił mi trzykrotnie kriolezję kręgosłupa w odstępach rocznych i za każdym razem zeskakiwałem ze stołu operacyjnego jak gimnastyk. A wchodziłem na zabieg z kulami. Podejście dr.Kowalskiego do pacjenta, wyczerpujące informacje i szczerość co do rokowań w chorobie natychmiast zjednują sobie pacjenta, Polecam Tego lekarza bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: HENRYK

dr Paweł Małysiak

Gryfice

Uczciwy,miły zawsze uśmiechnięty.Po operacji pocieszy,pożartuje z pacjentem.Jest bardzo w porządku,super gość.Współpracuje z Panem profesorem Zbigniewem Kotwicą oraz z Panem dr. Michałem Tarnowskim.Polecam tych panów przy dolegliwościach bólowych głowy i kręgosłupa.Zadowolony pacjent.

lekarz Andrzej Wiśniewski

J. Dąbskiego 9/3