Neurochirurg Gryfice

Gryfice

Uczciwy,miły zawsze uśmiechnięty.Po operacji pocieszy,pożartuje z pacjentem.Jest bardzo w porządku,super gość.Współpracuje z Panem profesorem Zbigniewem Kotwicą oraz z Panem dr. Michałem Tarnowskim.Polecam tych panów przy dolegliwościach bólowych głowy i kręgosłupa.Zadowolony pacjent.

Gryfice

Cudowny wspaniały miły uprzejmy. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Sylwia

kiio

Gryfice

Po około dwóch latach męczarni związanych z dziwnymi bólami i drętwieniem nóg,(nadmieniam iż jestem kierowcą z 33-letnim stażem) .Po różnych diagnozach i stwierdzeniach że po pięćdziesiątce to normalne z płytką z zapisem tomografu komputerowego trafiłem do pana profesora Z.Kotwicy.Po obejrzeniu zapisu na płycie pan profesor zadał mi jedno pytanie czy wyrażam zgodę na wykonanie zabiegu chirurgicznego gdyż mam zwężenie kanału kręgowego odcinka lędźwiowego.Dziś jestem drugi tydzień po zabiegu czuję się bardzo dobrze.Podejście pana profesora do mnie jako pacjenta było bardzo profesjonalne a zarazem zrozumiałe .Nie było owijania w bawełne tylko twarde fakty. Życzyłbym sobie i wszystkim pacjentom spotkań z takimi lekarzami jak pan profesor.

Opinia dodana przez: Ireneusz Tarczyński

lekarz Piotr Kowalski