lekarz Michał Tarnowski

Neurochirurg

Serdeczne gratulacje doktorze zdanej specjalizacji. To nic zadziwiającego, że doktor zdał.Ten egzamin to zwykła formalność dla Pana. Przecież jest Pan do tej pracy stworzony.

BRAWO PANIE DOKTORZE ZA ZDANY EGZAMIN ZE SPECJALIZACJI!!!! PANU ŻYCZĘ DUŻO OWOCNEJ PRACY I DALSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH!!DOKTOR MICHAŁ TARNOWSKI NAJLEPSZY NEUROCHIRURG JAKIEGO ZNAM.

Świetny lekarz. Chyba najlepszy z jakim miałem do czynienia. 3 lata temu miałem straszny wypadek. Przeszedłem szereg skomplikowanych operacji w tym trepanację... A pan doktor doprowadził mnie do stanu sprzed wypadku. Po wypadku zostały tylko blizny.

Super specjalista, dobry fachowiec, kulturalny i życzliwy. Zna się na tym co robi.

Polecam, byłam operowana w 2006 roku, jest uprzejmy i wie co robi

Polecam, byłam operowana w 2006 roku, jest uprzejmy i wie co robi

Znakomite podejście do pacjęta. 100% profesjonalizmu a jeszcze więcej poświęconego czasu pacjętowi. Wszystkiego dobrego w dalszej karierze. Bo napewno na Gryficach się nie zakończy. Takiego lekarza to ze świecą szukać.

Panie Doktorze niech pan ucieka jak najdalej od pana Kotwicy Pan tylko się przy nim marnuje!!!!!!!!!!!Dziękuje za leczenie i życze powodzenia.

jest wielki a bedzie jeszcze wiekszy .ojciec pacjeta Pawla Franczaka .Panie Michale dzieki za serce ioddanie dla Pawla.zycze Panu swietlanej przyszlosci

Świetne podejście do pacjęta, fachowość. Wielka cierpliwość co nie jest łatwe w dzisiejszych czasach i nawale pacjętów.

Świetne podejście do pacjęta, fachowość.
Wielka cierpliwość co nie jest łatwe w dzisiejszych czasach i nawale pacjętów.

lekarz miły i kompetentny,potrafi wlać w serce rodziny pacjenta nadzieje na przynajmniej krótkotrwałą poprawę.