Lekarze Hajnówka

lekarz Anetta Pietraszko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Hajnówka

Bardzo profesjonalne leczenie oraz podejście do pacjenta! Z całego serca jak najbardziej polecam,bo nigdzie indziej nie ma takiej super Pani!😎
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Andrzej Popow

Chirurg ogólny, Flebolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Hajnówce
3 Maja 59
17-200 Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam. Z. Kondraciuk

lek. dent. Marta Gierasimiuk

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Millenium 1/1
17-200 Hajnówka

Kolejny raz otrzymałem pomoc tego samego dnia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pełna profeska, bez bulu,bez stresu,leczę zęby u dr.Marty Gierasimiuk już chyba od 10 lat,wcześniej bałem się dentystów , dla porównania miałem wcześniej inne gabinety w Hajnówce i Białymstoku i dla mnie tu jest najlepiej, szczerze polecam.ocena 6+

lekarz Aneta Mazuruk

Nowowarszawska 41/4
17-200 Hajnówka

PANI DOKTOR MAZURUK TO PRZEDE WSZYSTKIM WSPANIAŁY CZŁOWIEK, KTÓRY INTERESUJE SIĘ SWOIM PACJENTEM. PODEJŚCIEM DO PACJENTA I ENERGIĄ, KTÓRĄ PRZEKAZUJE CHOREMU SPRAWIA, ŻE SAMA WIZYTA DAJE INNE SAMOPOCZUCIE. A WIEDZA I KOMPETENCJA DAJĄ CAŁOŚĆ. DZIĘKUJĘ. TOMASZ

lekarz Roman Olszewski

17-200 Hajnówka

Wspaniały Człowiek - ciepły, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, miły oraz Świetny lekarz- wyrozumiały, kompetentny, życzliwy, mistrz w swoim fachu, rewelacyjny ortopeda i chirurg
Opinia dodana przez: Justyna

Jerzy Pawluk

Internista, Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce - Przychodnia specjalistyczna - Poradnia gruźlicy i chorób płuc
17-200 Hajnówka

Bardzo dobry lekarz. Teraz takich mało, żeby zależało im na pacjencie, a nie na pieniądzach. Dziękuję Panu Doktorowi za wspaniałe podejście, opiekę i za poczucie humoru. Tak trzymać :)
Opinia dodana przez: ela

lek. dent. Jadwiga Żukowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Hajnówka

Lekarz godny polecenia. Miła, profesjonalna obsługa.

lekarz Wojciech Skąpski

Lekarz rodzinny, Pediatra

17-200 Hajnówka

Miałam styczność z doktorem w szpitalu w Hajnówce, oceniam jego podejście do dziecka na bardzo dobre, badanie przeprowadził bez pospiechu, bez "gdybania", bez wątpliwych przemyśleń. Widać, że doktor ma oko i wprawę w diagnozowaniu, przy tym jest opanowany i ciepły, chce i potrafi być życzliwym człowiekiem. Polecam doktora Skąpskiego z czystym sumieniem.

lekarz Grażyna Rudzińska

17-200 Hajnówka

Bardzo dobry lekarz. Dawno nie spotkałam się z taką kompetencją i profesjonalnoscia. Konkretne podejście do dziecka .Zycze sobie więcej takich lekarzy i dziękuję że moje dziecko trafiło właśnie na Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata
Polecam,nie zdziera z ludzi nie wiadomo jakich pieniędzy. Poza zębami zwraca uwagę też na inne rzeczy.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Zofia Ludwiczak

ulica Piłsudskiego 10/pok.18
17-200 Hajnówka

Lekarz godny polecenia każdemu rodzicowi i dziecku... Cyber

lekarz Jolanta Poskrobko

Lekarz rodzinny

ulica Piłsudskiego 10/pok.18
17-200 Hajnówka

Dba o mnie lepiej, niż moja rodzina! To jest bardzo konstruktywny komentarz!

dr n. med. Anna Nowicka-Ciełuszecka

Choroby zakaźne

Oddział Chorób Zakaźnych
Hajnówka

Lekarz, który nie przestrzega zasad etyki lekarskiej, hańbiący dobre imię lekarzy. Podczas wizyty lekarskiej dotyczącej choroby, której towarzyszyły silne bóle stawów pacjenta, a dodatni wynik na boreliozę (badanie ELISA) potwierdzał jej obecność, lekarz stwierdza: "na boreliozę się nie umiera" i zbywa pacjenta. Chory, który wymagał opieki lekarskiej i skierowania do szpitala ze względu na silne bóle stawów uniemożliwiające poruszanie się otrzymał diagnozę, która brzmiała: proszę smarować stawy żelem przeciw bólom ...
Opinia dodana przez: pacjent_bial

Robert Dziechciarz

17-200 Hajnówka

Najlepszy lekarz ginekolog - położnik w Hajnówce. Polecam wszystkim kobietom spodziewającym się dziecka. Pan Doktor prowadził obie moje ciąże i obie zakończone sukcesem:)) Świetny kontakt, rzeczowość i proesjonalizm to główne atuty Pana Doktora.
Opinia dodana przez: emib100

dr n. med. Jan Kiryluk

Ortopeda, Traumatolog

szpital
Lidzbark W.
02-345 Hajnówka

Polecam Pana Doktora jako świetnego specjalistę w swojej dziedzinie, jak również wspaniałego i życzliwego człowieka z podmiotowym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem zawsze zaangażowanym, wielokrotnie mogłam liczyć na jego pomoc. Ostatnio Pan Doktor szybko i skutecznie „naprawił” moje stopy, wykonał zabieg osteotomii. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca, że mogę znów funkcjonować bez bólu
Opinia dodana przez: Ewa M
Witam ponownie. Już raz komentowałem Pani opinię o mojej osobie na innym portalu- uważając ją za niezasłużoną. Pomimo moich sugestii o to, aby wystąpiła Pani do dyrekcji szpitala w którym pracuję ze skargą na moje zachowanie- nie doczekałem się zadnej reakcji- bo przecież komentując coś anonimowo nie ponosi Pani zadnej odpowiedzialności za to co Pani pisze, a wystąpienie na drodze oficjalnej wymaga udokumentowania zaistniałych faktów, no i oczywiście podpisania się ...

lekarz Wiesław Złotkowski

Mała 12
17-200 Hajnówka

Lekarz na nocnym dyrzuże nie chciał zrobić badań ponieważ nie dają ludzie jemu na nocnej zmianie spać jest nie miły brak kultury.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Irena Kuczko

Lekarz medycyny ratunkowej

Mochnate 41
17-200 Hajnówka

Swietny specjalista, kompetentna i przemiła. Zleca wszystkie potrzebne badani, doglada , opiekuje się i troszczy. Dziekuje za opiekę!
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Mariusz Tomaszuk

ulica Kołłątaja 6
17-200 Hajnówka

W styczniu tego rogu Pan doktor operował mi biodro - endoproteza. Nastepnego dnia rano rehabilitantki postawiły mnie na nagi i zacząłem chodzić praktycznie bez bólu. Do tej pory wszystko jest OK. Razem ze mną na sali leżeli pacjenci z całej Polski, którzy przyjeżdżają żeby mieć wykonaną operację techniką małoinwazyjną. Dziękuję doktorze za świetnie wykonaną operację.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Złotkowska

17-200 Hajnówka

Pani Doktor godna polecenia. Badania specjalistycznym sprzętem. Doświadczenie w pracy zawodowej. Kompetentna, rzeczowa.
Opinia dodana przez: Mirosław Berk