Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Jarosław

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

37-500 Jarosław

Cudowna pani doktor, bardzo delikatna, cierpliwa i mila. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Ewelina

Jarosław

Pan Doktor to ZŁOTY CZŁOWIEK :) Mimo dużej kolejki bez problemu mnie przyjął (przez tydzień czasu żaden lekarz mnie nie przyjął, każdy odmawiał). Pan Doktor słucha, pyta, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania i także poświęca na nie sporo czasu. Diagnoza, leczenie, recepty - na wszystkie pytania szczegółowo odpowiada. Dziękuję - prawdziwy lekarz z powołania i naprawdę ludzki :) Polecam!

Opinia dodana przez: Aneta

Specjalistyczny Gabinet Gin-Poł
Jarosław ul.Siemieńskiego7
37-500 Jarosław

Trafiłam do Doktora z polecenia, jako specjalisty od usg. Pan Doktor bardzo kompetentnie wyjaśnił nam możliwy problem u dziecka. Zrobił to fachowo ale bardzo przystępnie. Naprawdę polecam Pana Doktora! Super fachowiec! Miły i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Sylwia

37-500 Jarosław

Idealny w każdym calu :p lepszego ginekologa nie ma. Prowadził mi ciążę i jeśli kiedyś jeszcze będę w ciąży napewno do niego pójdę.

Opinia dodana przez: Ewelina

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6

Ginekolog godny polecenia!
Zawsze dokładnie wykonuje badanie, opisuje problem, tłumaczy i poświęca duzo czasu pacjentce bez względu czy to prywatna wizyta czy na Nfz.
Prowadziłam u niego ciąże, nie bagatelizowal problemów jakie mnie spotkały w ciazy, kierował na wiele badań, w razie potrzeby na szpital.
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.
Jedyny minus, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę mimo ustalonych godzin.

Ginekolog godny polecenia!
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Olszówka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Królowej Jadwigi 19
37-500 Jarosław

To jest lekarz z powołania!!! Prowadził moją drugą ciążę, miałam podejrzenie hypotrofii płodu, wszystko wytłumaczył, nie chciał ani grosza za cotygodniowe usg ( a chodziłam do niego prywatnie)parę razy wypisał skierowanie do szpitala żeby mieć wszystko pod kontrolą, dla dobra dziecka to są jego słowa, oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania , nie dla kasy!!!

Opinia dodana przez: Chłopiczanka

Pasieka 4
37-500 Jarosław

Nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego w drugiej ciąży, mówiłam że jestem w ciąży (bo okres mi się spoźniał i test ciążowy zrobiłam) zrobił mi usg i stwierdził że ciąży nie ma a po tygodniu nagle byłam w 8 tyg ciąży, ponadto pracowałam fizycznie na 3 zmiany i prosiłam o L4 a on stwierdził że ciąża to nie choroba to mogę pracować na 3 zmiany, mówiłam że nie mogę pracować bo duże ciężkie skrzynie trzeba nosić a on na to " za 70 zł mogę się przejść z L4 do ZUSu" I co najlepsze za cytologię z własnej kieszeni zapłacił tak mi powiedział i nie wpisał wyników w kartę ciąży a cytologi nie miałam robionej od paru lat tak że w ciąży na NFZ mogłam zrobić, po trzeciej wizycie powiedziałam mu w twarz co o nim myśle trzasnęłam drzwiami od jego gabinetu i zmieniłam lekarza bo dla mnie to nie lekarz!!!

Opinia dodana przez: Chłopiczanka

Wojciech Czekański

Lekarz rodzinny, Ginekolog położnik

37-500 Jarosław

Nie ma tak wspaniałego lekarza i czlowieka. To był wspianiały, mądry i przyjazny lekarz. Szkoda wielka ,że niestety nie ma Go już wśród nas.

37-500 Jarosław

Z tym lekarzem akurat mam same nie miłe wspomnienia, nie grzeczny, nie kulturalny, gdy na poczatku ciaży leżalam w szpitalu powtarzał ze poronie, pozniej jeszcze dwa razy bylam w szpitalu dalej to slyszalam, dzis moj syn ma 3 lata ma się swietnie ! ;) do tego akurat tak sie zlożylo ze odbieral moj porod.

Opinia dodana przez: Ela

Ginekolodzy położnicy w mieście Jarosław