Ginekolog Położnik Jarosław

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

37-500 Jarosław

Cudowna pani doktor, bardzo delikatna, cierpliwa i mila. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Ewelina

Jarosław

Pan Doktor to ZŁOTY CZŁOWIEK :) Mimo dużej kolejki bez problemu mnie przyjął (przez tydzień czasu żaden lekarz mnie nie przyjął, każdy odmawiał). Pan Doktor słucha, pyta, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania i także poświęca na nie sporo czasu. Diagnoza, leczenie, recepty - na wszystkie pytania szczegółowo odpowiada. Dziękuję - prawdziwy lekarz z powołania i naprawdę ludzki :) Polecam!

Opinia dodana przez: Aneta

Specjalistyczny Gabinet Gin-Poł
Jarosław ul.Siemieńskiego7
37-500 Jarosław

Trafiłam do Doktora z polecenia, jako specjalisty od usg. Pan Doktor bardzo kompetentnie wyjaśnił nam możliwy problem u dziecka. Zrobił to fachowo ale bardzo przystępnie. Naprawdę polecam Pana Doktora! Super fachowiec! Miły i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Sylwia

37-500 Jarosław

Idealny w każdym calu :p lepszego ginekologa nie ma. Prowadził mi ciążę i jeśli kiedyś jeszcze będę w ciąży napewno do niego pójdę.

Opinia dodana przez: Ewelina

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6

Ginekolog godny polecenia!
Zawsze dokładnie wykonuje badanie, opisuje problem, tłumaczy i poświęca duzo czasu pacjentce bez względu czy to prywatna wizyta czy na Nfz.

Ginekolog godny polecenia!
Prowadziłam u niego ciąże, nie bagatelizowal problemów jakie mnie spotkały w ciazy, kierował na wiele badań, w razie potrzeby na szpital.
Jestem zadowolona i wrócę z kolejną ciąża do niego.
Jedyny minus, długie kolejki i czas oczekiwania na wizytę mimo ustalonych godzin.

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Olszówka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Królowej Jadwigi 19
37-500 Jarosław

To jest lekarz z powołania!!! Prowadził moją drugą ciążę, miałam podejrzenie hypotrofii płodu, wszystko wytłumaczył, nie chciał ani grosza za cotygodniowe usg ( a chodziłam do niego prywatnie)parę razy wypisał skierowanie do szpitala żeby mieć wszystko pod kontrolą, dla dobra dziecka to są jego słowa, oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania , nie dla kasy!!!

Opinia dodana przez: Chłopiczanka

Pasieka 4
37-500 Jarosław

Wspanialy lekarz, byly ordynator, o duzym doswiadczeniu, wykonuje na miejscu USG, cytologie pobierabadania , leczy i rozmawia z pacjentka, co nie czynia inni. POLECAM,

Wojciech Czekański

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

37-500 Jarosław

Nie ma tak wspaniałego lekarza i czlowieka. To był wspianiały, mądry i przyjazny lekarz. Szkoda wielka ,że niestety nie ma Go już wśród nas.

Dr.Szkody jest dobrym lekarzem,
Ciepłym i miłym człowiekiem.
To lekarz godny zaufania....,
Polecam.

Dr.Szkody jest dobrym lekarzem,
Ciepłym i miłym człowiekiem.
To lekarz godny zaufania....,
Polecam.