Lekarze Jaworzno

Chirurg dziecięcy

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Tatiana Jamróz-Szłapa

Prywatna Praktyka Stomatologiczna dr n. med. Tatiany Jamróz-Szłapy
Spacerowa 1
43-600 Jaworzno

Duża wiedza, przystępny sposób tłumaczenia i świetny kontakt z pacjentem. W gabinecie czysto, panuje bardzo miła atmosfera, w razie jakichkolwiek wypadków itd kontakt mailowy czy przez telefon 👍
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mahdi Al-Jeabory

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Leczenie przeprowadzone z doskonałą fachową obsługą, lekarz bardzo uprzejmy i wesoły. W czasie leczenia, gdy są jakieś nie jasności skierowuje na badania lub na leczenie do lekarzy o innej specjalizacji. Jak było w moim przypadku. Miałam nie chodzić do końca życia, a mam dopiero 20 lat. Po roku czasu od wypadku jestem całkowicie zdrowa, chodzę i dziękuję za tak fachową pomoc :)

lekarz Maksym Motylewski

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Zaangażowany i uprzejmy lekarz, udzielił wszystkich potrzebnych informacji i pomógł mi podczas nagłej choroby dziecka.

lekarz Jacek Gancarczyk

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Wojtyła

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Mariola Motyka

Lekarz medycyny pracy, Internista

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Gwarków 1
43-603 Jaworzno

Bardzo kompetentny lekarz - miła, sympatyczna znająca swoją profesje Pani Doktor.Pomoże w każdej sytuacji z wielkim zaangażowaniem i uprzejmością oraz praktyczną wiedzą.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maria Zięba

Internista, Reumatolog

ulica Piłsudskiego 84/49
43-609 Jaworzno

Pani doktor to bardzo kompetentny, uprzejmy i wnikliwy specjalista. Dużo czasu poświęca pacjentom. Bardzo polecam.

lekarz Bartosz Binek

TRANS-AJMED Sp. z o.o.
ul. S. F. Mazur 3/98
43-600 Jaworzno

62 Bogusław D Pan doktor precyzyjnie zdiagnozował moją dolegliwość . W sposób precyzyjny dokonał zabiegu . Polecam Pana doktora .
Opinia dodana przez: BOGUSŁAW

lekarz Tadeusz Doros

Lekarz rodzinny

ulica Olszewskiego 2/73
43-600 Jaworzno

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...
Lekarz z powołania. Długo nie mogłam zajść w pierwszą ciążę ale pomógł i dodał otuchy. Teraz jestem w drugiej ciąży i od razu bez wahania poszłam do Pana doktora. Nie myśli się w diagnozie i przewidywaniach jeśli chodzi o wielkość i płeć dziecka. Godny zaufania. No i można mu zadać tyle pytań ile się chce, na wszystkie spokojnie odpowiada i nie spieszy się tak jak inni lekarze, którzy tylko czekają ...

dr n. med. Teresa Tomera-Proksa

Laryngolog

ulica Nowa 6
43-600 Jaworzno

wspaniała, zaopiekowała się moim mężem profesjonalnie

lekarz Patryk Grzywocz

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Polecam tego lekarza.Usilnie dąży by poznać Twoje dolegliwości i wyleczyć Cię.Wiedza medyczna połączona z kulturą i delikatnością.
Opinia dodana przez: piotr

Jerzy Liszka

Kardiolog

wilcza
Jaworzno

Nie tylko dobry lekarz ale i dobry człowiek.Powiedział co mnie czeka gdy odmówię zabiegu w Ochojcu lub Zabrzu ,teraz zdaję sobie sprawę,mam dużego tętniaka.

lekarz Sławomira Ciszewska

ulica Piłsudskiego 48/21
43-609 Jaworzno

Dobry specjalista i diagnosta. Powinna cześciej się usmiechać ale ważne że zwraca uwage na istotne szczegóły, tłumaczy krok po kroku co przepisuje i dlaczego.

lekarz Ryszard Maciejowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Moździerzowców 7e
43-602 Jaworzno

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego. Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się. Najwyższe słowa uznania. Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

dr n. med. Justyna Witalińska-Łabuzek

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Wspaniała specjalistka z genialnym podejściem i wyczuciem. Po wielu złych doświadczeniach trafiłam na Panią doktor i już od kilkunastu lat korzystam tylko z jej usług. Pełne zaufanie! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Marcin Michlewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5
43-600 Jaworzno

Okazuje się że może nie boleć. Po wizycie całkiem inne podejście do wizyt u stomatologa, oczywiście na plus.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Leszek Frąckiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, trafiłam do Pana Leszka Frąckiewicz z wyrwaniem zęba, które odbyło się szybko i bezboleśnie w ogóle cała wizyta odbyła się bardzo sympatycznie i fachowo. Polecam tę miejsce z całego serca
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Szymon Czech

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

Jak do tej pory lekarz naprawdę godny polecenia. Potrafi wysłuchać, zaproponować konkretne sposoby leczenia dając pacjentowi wybór, a nie stawiając przed faktem dokonanym. A do tego mijając się na ulicy potrafi się zatrzymać i zamienić 2 zdania - ot tak, a to doprawdy rzadkie zjawisko.
Opinia dodana przez: bartek