Lekarze Jaworzno

lekarz Wojciech Gołąb

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Władysław Bogdali

Boczna 2c lok. 34

super lekarz,kompetentny,miły,doświadczony,przyjazny dla pacjenta

lek. dent. Jerzy Żurawik

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Zawsze bałem się dentysty, a Pan Jerzy sprawił, że znów chętnie przychodzę i lecę swoją jamę ustną. Polecam.

lekarz Michał Drobiński

Lekarz rodzinny

43-600 Jaworzno

Bardzo pomocny i kompetentny Pan Doktor. Dokładny. Uprzejmy. Naprawdę godny polecenia i zaufania. W dzisiejszych czasach to rzadkość

lekarz Adam Kozera

ulica Farna 14
43-600 Jaworzno

Chciałbym numer kontaktowy do tego doktora jak by miał ktoś top proszę o kontakt i adres dokładny w tych Proszowicach sprawa pilna dziekuje
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Justyna Dąbek - Karaśkiewicz

Logopeda

PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNY SYLABKA
ul. Grunwaldzka 235/302
Jaworzno

Pani Justyna jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, wesołą i cierpliwą. Widać, że uwielbia pracować z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz to, że czują się docenione i chętnie współpracują. Pani Justyna posiada swoje niezawodne metody. Jako nauczycielka gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Rosław Syrkiewicz

św. Wojciecha 79a
43-600 Jaworzno

Pan Doktor jest znakomitym diagnostą , bardzo mi pomógł. Gorąco polecam.

lekarz Łukasz Będkowski

43-600 Jaworzno

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Marian Zuber

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie
ulica Górnicza 30
43-600 Jaworzno

POLECAM PAN MARIAN BARDZO SUPER LEKARZ JEDEN Z NAJLEPSZYCH BARDZO GORĄCO POZDRAWIAM PANA MARIANA
Opinia dodana przez: DOMINIK

lekarz Robert Krawczyk

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

lekarz godny polecenia uprzejmy wytlumaczy dokladnie leczenie nie liczy poswieconego czasu bardzo dobre podejscie do dzieci

lekarz Agnieszka Sowa

43-600 Jaworzno

Bardzo mila i niesamowicie kompetentna Pani doktor bardzo mi pomogła. Jestem jej niesamowicie wdzięczna, gdyż dopiero ona zdiagnozowała moją chorobę i dobrała odpowiednie leki. Takich lekarzy moznaby sobie było tylko życzyć.
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Ewa Głąbik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

43-600 Jaworzno

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Małgorzata Curyło

Prywatny Gabinet Lekarski
Północna 8
43-600 Jaworzno

Jak zawsze obawiałem się lekarzy stomatologów, to akurat tą Panią mogę polecić każdemu. Leczenie bezbolesne, dzisiaj ósemka wyrwana w mgnieniu oka. Po za tym jest bardzo uprzejma, często zadaje pytanie czy znieczulenie dalej działa, czy wszystko w porządku, porozmawia na różne tematy. Na prawdę godna polecenia Pani Stomatolog z Jaworzna.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Monika Kolat

Pl. Św.Jana 9
32510 Jaworzno

Bardzo dobra stomatolog godna polecenia i pozytywnie nastawiona do ludzi jak i do życia pozdrawiam:))

lekarz Michał Jędryczka

Ośrodek Profilaktyki Uzależnienia od Alkoholu oraz Pobytu Nietrzeźwych
ul. Karola Olszewskiego 28
Jaworzno

Lekarz godny polecenia. Uprzejmość życzliwość tego lekarza a także wrażliwość na ból sprawia że idę na wizytę bez żadnych obaw.

lekarz Grzegorz Wyrobiec

Kościelna 6
43-607 Jaworzno

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Izabela Berkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Świetny i empatyczny specjalista medycyny rodzinnej. Wspaniały Człowiek. Jestem pacjentem Pani Doktor od 32 lat i nidy nie zawiodłem się na jej diagnozach i kompetencjach. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Krystyna Wiktorczyk

Grunwaldzka 222
32510 Jaworzno

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich