Lekarze Jaworzno

lekarz Genowefa Kotaba-Szostak

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Partyzantów9
43-603 Jaworzno

Jeśli chodzi o kompetencje lekarza to są one na dość dobrym poziomie mimo że czasami usilnie trzeba prosić się o zlecenie badań, które tak naprawdę lekarz sam powinien profilaktycznie zlecić choremu. Co do wytłumaczenia choroby i leczenia to często trzeba się o to samemu zapytać, lekarz sam od siebie tego zazwyczaj nie wytłumaczy. Co do ilości poświęconego czasu...to mam wrażenie, że niektórym poświęca zbyt dużo czasu przez co na porządku ...
Opinia dodana przez: stała pacjentka

dr n. med. Mariusz Maliszewski

Traumatolog, Neurochirurg

Sawickiej 2
43-603 Jaworzno

Wspaniały specjalista. Operował mojego męża w kwietniu. Mąż miał 3 przepukliny kręgosłupa, już nie chodził. Po zabiegu na 2 dzień stanął na nogi. Najważniejsze, że teraz żyje bez bólu. Gorąco polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Nocoń

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Gwarków 1
43-603 Jaworzno

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu... Wybitny specjalista.. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Przeprowadził u mnie operacje bariatryczna. Żadnych powikłań, czuje się rewelacyjnie. Opieka po operacji fantastyczna, nic dodać nic ująć. Polecam w 10000%
Opinia dodana przez: Paulina S.

lekarz Wiesław Bieniec

Chirurg ogólny, Urolog

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Józef Kurek

Jaworzno

Miałem szczęście być pacjentem prof.Kurka. Zanim znalazłem się na bloku Pan doktor wszystkie moje wątpliwości, ze spokojem i humorem, rozwiał. Lekarz mimo tylu lat pracy ciągle z olbrzymim poziomem empatii. Na dodatek, a to najważniejsze, świetny chirurg. Ze spokojem oddałem się w ręce Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Iwona Orczyk

Protetyk, Stomatolog

Dental Art dr. Iwona Orczyk
Górnośląska 18
43-602 Jaworzno

Pomyłka . Szkoda czasu i nerwów. To jest przedsiębiorcą wykonujący usługi dentystyczne a nie lekarz. Miesięczny czas oczekiwania na wyrwanie chwiejącej się mlecznej jedynki.
Opinia dodana przez: Nikt
Lekarz jakich nie spotyka sie juz dzisiaj na co dzień a szkoda jest osobą przyjazną pacjętowi spokojnie wysłucha , przepyta , zrozumiale dla pacięta opisze jego chorobe nic nie robi w pośpiechu stara sie jak tylko moze aby pomóc pacjetowi chyle czoła przed takim człowiekiem i życze wszystkim chorym i cierpiącym takiego lekarza a jemu samemu wszystkiego najlepszego i w życiu osobistym i zawodowym .Bozena Zowiązek
Piszę w imieniu mojej mamy która leczyła sie u Pani Doktor w Będzinie w przychodni. Będąc na badaniu piersi parę lat temu Pani Doktor znalazła w piersi dwa nowe guzy i bez jakichkolwiek badań stwierdziła że to rak. Po wykonaniu biopsji okazało sie że to stare guzy które już długo są i sa nieszkodliwe. Kolejna sytuacja miała miejsce parę tygodni temu, znowu Pani Doktor po wykonaniu usg stwierdziła że są ...
Opinia dodana przez: Iwona
Wspaniały lekarz. Doświadczony i najlepszy w swoim fachu. Bardzo miły dla swoich małych pacjentów. Zaangażowany w swoją pracę.I co najważniejsze- nie przepisuje dzieciom antybiotyków bez potrzeby, tak jak się to dzieje w poradniach. Gorąco polecam.

lekarz Katarzyna Wójcik

Internista, Radiolog

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Jestem pacjentka Pani doktor dla mnie Pani doktor jest super specjalista nie trzeba prosić o skierowanie na badania i można otwarcie z Panią doktor porozmawiać o problemie zawsze wysłucha

Agata Smolilo

Lekarz rodzinny

NZOZ Medicus
ul.Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Bardzo lubie Pania Doktor i moja rodzina. Jest mila i kompetntna. Stawia trafne diagnozy. Polecam.

lek. dent. Iwona Bystry

Chirurg stomatolog, Protetyk

Zegadłowicza 45
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor byłam u niej wyrwać ósemkę i dosłownie nawet nie wiem kiedy się jej pozbyła, zagadała mnie dała znieczulenie i wyrwała trwało to jakieś 3 minuty, i żadnych późniejszych komplikacji. W dodatku jest bardzo uprzejma i widać że zna się na swojej pracy ja mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania i na pewno nie skorzystam z usług innego lekarza.

lekarz Barbara Kopacz

al. marsz. Piłsudskiego 33 lok. 1
43-609 Jaworzno

Pani doktor nie ma elementarnej wiedzy. Kilka lat temu miałam mięśniaka macicy - pani doktor po zrobieniu usg stwierdziła, że szkoda, że nie mam dzieci, gdyż mięśniaka można usunąć tylko razem z macicą, inaczej się nie da... Była to kompletna bzdura, co potwierdzili inni lekarze. Szczęśliwie przeszłam operację wycięcia mięśniaka, później urodziłam dzieci!!! Z przerażeniem myślę co by było, gdybym uwierzyła pani doktor...
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Zbigniew Olczak

Radiolog

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Pan doktor to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Korzystam z jego wiedzy, umiejętności juz 3 lata. Od czasów, kiedy syn był nieświadomy badania po czasy, kiedy stanowczo nie chciał współpracować! Pan doktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Ja polecam go z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Migurska-Major

Pediatra, Reumatolog

Partyzantów 2/7
43-603 Jaworzno

Pani doktor , ktora wykonuje swoj zawod z powolania. Do malego pacjeta podchodzi z sercem i rozumem -a to bardzo wazne w tym zawodzie. Wieloletni kontakt potwierdzil to w 100 proc. Pani doktor nie traktuje dzieci "jak przypadki ksiazkowe"- tylko rozwiazuje problemy zdrowotne. Jest rowniez "dobrym psychologiem" i wspomaga rodzicow , podtrzymuje ich na duchu. Takich lekarzy jest niewielu. Bardzo kompetentna w tym co robi.

lekarz Iga Kwiatek-Ptaszkiewicz

ulica Nowa 6
43-600 Jaworzno

Lekarz kompetentny i dociekliwy. Śmiało można napisać, że Pani doktor wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dobre podejście do dzieci. Warto zaufać.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Jan Nowicki

Pediatra, Pulmonolog

43-600 Jaworzno

Najbardziej arogancki i bezczelny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pretensje , że jest się na wizycie i głupie dogadywanie przy opisywaniu objawów.

lekarz Mieczysława Dziurdzikowska-Celej

Niepubliczny Zakład Opieki Zrdowotnej "Soteria" s.c.
ul.Grunwaldzka 104
43-600 Jaworzno

Każdemu życzyłabym opiekę tak wspaniałego lekarza jakim jest pani doktor Celej. Mam dwóch synów, którzy są pod opieką pani doktor.Kompetentna, rzeczowa,miła, wielkiego serca a przede wszystkim oddana pacjentowi. Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla swoich dzieci. Najlepszy lekarz w województwie!!!! Moi chłopcy ją uwielbiają a ja jestem spokojna ponieważ wiem, że mają najlepszą opiekę pediatryczną jaką można sobie tylko wymarzyć!!!! POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!
Na pierwszej wizycie Pani wydawała się całkiem w porządku chociaż spodziewałam się zupełnie czegos innego (moja pierwsza styczność z lekarzem psychiatrą). Druga wizyta byla online i trwała około 10 minut. Wydawalo mi się, że z lekarzem psychiatra chce się rozmawiać i że po takiej rozmowie będę się czuła lepiej. Cóż, dałam kolejną szansę, po której nadal nic się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie było coraz gorzej. Umawiałam się z Panią ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maciej Okólski

NZOZ Jaworzno Miejskie Centrum Medyczne
ulica Nosala 7
43-600 Jaworzno

Jestem pacjentką dr Okólskiego od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona. Emanuje dużą empatią, skrupulatnie odpowiada na pytania, przeprowadza szczegółowy wywiad. Otrzymałam skierowanie na dodatkowe badanie, którego nie dał mi lekarz rodzinny, a wyniki cukru we krwi były zawyżone. Otrzymałam też wiele innych informacji, zupełnie nie dotyczących ginekologii a bardzo istotnych. Jestem bardzo miłym lekarzem, delikatnym i bardzo skrupulatnym.
Opinia dodana przez: Iwona