lekarz Monika Lipka-Polańska

Psychiatra

Pani Doktor z powołania. Ogromne doświadczenie i nabyta wiedza. Na każdym etapie dotychczasowego leczenia pomocna z wlasciwą diagnozą. Dziękuję serdecznie za okazane zrozumienie, cierpliwość i wlasciwe leki ktore wyprowadziły mnie z zapaści. Dziękuję za okazaną pomoc

Na pierwszej wizycie Pani wydawała się całkiem w porządku chociaż spodziewałam się zupełnie czegos innego (moja pierwsza styczność z lekarzem psychiatrą). Druga wizyta byla online i trwała około 10 minut. Wydawalo mi się, że z lekarzem psychiatra chce się rozmawiać i że po takiej rozmowie będę się czuła lepiej. Cóż, dałam kolejną szansę, po której nadal nic się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie było coraz gorzej. Umawiałam się z Panią Doktor, że w przyszłym tygodniu mój chłopak ureguluje płatność(wizyta była w piątek), po czym w PONIEDZIAŁEK (wydaje mi się, że przyszly tydzien nie kończy się w poniedziałek) Pani doktor napisala mi smsa, że obiecywaliśmy z chłopakiem uregulować płatność i że podobno mam niezapłacone 2 wizyty, a nie tylko tamta piątkowa. "Pani Doktor" zadzwoniła do mnie z wielkimi pretensjami (ZAZNACZAM ŻE MAM PROBLEMY, BEZ NICH NIE LECZYLABYM SIE PSYCHIATRYCZNIE). Wielokrotnie podnosiła na mnie głos, mimo mojego spokoju i prośby o załatwienie sprawy profesjonalnie. Wyzywala mojego chłopaka od kłamców... Pani Doktor dostala od nas potwierdzenie przelewu, a mimo tego nadal nie zachowywała się profesjonalnie i nie potrafila spokojnie załatwić sprawy. Czy tak zachowuje się lekarz psychiatra? Miałam wrażenie jakbysmy z chłopakiem wymyślili wielka konspiracje pt. "Jak oszukać psychiatre na 100zl". Po wyjaśnieniu sprawy w banku okazalo się, iż wystąpił błąd w księgowości. Myślę, że Pani Doktor zachowała się nietaktownie oskarżając kogokolwiek o kłamstwo . Bardzo mi przykro o takie potraktowanie mojej osoby, tym bardziej od lekarza, który powinien rozumieć człowieka jak nikt inny. Bardzo dotknęła mnie ta sytuacja. Pani zachowanie bylo nieprofesjonalne względem zawodu, który wykonuje. Po napisaniu do Pani Doktor smsa, w którym wyjaśniam jej sprawę przelewu, który nie dotarl nie z naszej winy i zwracam jej uwagę na potraktowanie mojej osoby w taki sposób, w jaki to zrobiła, a na końcu poprosiłam, żeby dala znać, czy tym razem przelew doszedl, żeby znowu nie było problemów, Pani Doktor nie raczyła odpisać na owego smsa. Nie polecam. Myślę, że w takiej kwestii jak zdrowie psychiczne niewarto eksperymentować, kobieta wiedziała jak trudno było mi przyjsc do niej i sie otworzyć. Nie wiem czy ponownie zaufam jakiemuś psychiatrze dzięki tej oto Pani.

psychiatra znakomita w tej pani jest spokój i fachowość mam do niej całkowite zaufanie podczas moich pobytów w szpitalu jej osoba wprowadza we mnie złagodzenie i ukojenie stanów choroby w pełni oddaje się w jej ręce

Bardzo dobry lekarz, podczas pracy z pacjentami potrafi wszystko spokojnie i zrozumiale wytłumaczyć. Zawsze wiadomo na czym się stoi. Jest także bardzo uprzejma.

Lekarz z powolania. Niestety zdecydowany przerost formy nad trescia. Pani doktor mimo mlodego wieku szybko przyjela niskie standarty panujace na oddz. Olkusz. Mimo wszystko w porownaniu do pani ordynator to i tak rewelacja. Ktos kto byl pacjetem szpitala w Olkuszu doskonale wie o czym mowa. Kobiety dla pani doktor sa zdecydowanie wazniejszymi pacjetami i to najwiekszy minus.

Lekarz, ktory pomógł mi szybko i efektywnie zaczac walczyc z nerwica lekowa i depresja. Polecam Panią Doktor.