lekarz Monika Lipka-Polańska

Psychiatra

psychiatra znakomita w tej pani jest spokój i fachowość mam do niej całkowite zaufanie podczas moich pobytów w szpitalu jej osoba wprowadza we mnie złagodzenie i ukojenie stanów choroby w pełni oddaje się w jej ręce

Lekarz z powolania. Niestety zdecydowany przerost formy nad trescia. Pani doktor mimo mlodego wieku szybko przyjela niskie standarty panujace na oddz. Olkusz. Mimo wszystko w porownaniu do pani ordynator to i tak rewelacja. Ktos kto byl pacjetem szpitala w Olkuszu doskonale wie o czym mowa. Kobiety dla pani doktor sa zdecydowanie wazniejszymi pacjetami i to najwiekszy minus.

Bardzo dobry lekarz, podczas pracy z pacjentami potrafi wszystko spokojnie i zrozumiale wytłumaczyć. Zawsze wiadomo na czym się stoi. Jest także bardzo uprzejma.

Lekarz, ktory pomógł mi szybko i efektywnie zaczac walczyc z nerwica lekowa i depresja. Polecam Panią Doktor.