Filtruj terminy

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Promocji Zdrowia - Ośrodek Medyczny
Ignacego Paderewskiego 43
43-600 Jaworzno

Wspaniały człowiek i lekarz. Wyciągnął mnie już 3 razy z nawracąjącej depresji.I tym razem mnie nie zawiódł. Wysokiej klasy specjalista godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry i terapeuty. UWAGA! Jeśli oczekujecie sztucznej uprzejmości to się nie doczekacie. Możecie liczyć na uważne traktowanie, pełny profesjonalizm, skuteczną terapię. Gorąco polecam doktora Kotrysa. Dziękuję mu bardzo za za pomoc
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Paweł Czaja

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOP-MED"
Chrzanowska 83
43-600 Jaworzno

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Krawczyk

Psychiatra, Wizyty domowe

ul. Syrokomli 44
43-603 Jaworzno

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz miły, kompetentny. Po niedługiej rozmowie prawidłowo ocenił mój problem. Polecam
Opinia dodana przez: Agata
Na pierwszej wizycie Pani wydawała się całkiem w porządku chociaż spodziewałam się zupełnie czegos innego (moja pierwsza styczność z lekarzem psychiatrą). Druga wizyta byla online i trwała około 10 minut. Wydawalo mi się, że z lekarzem psychiatra chce się rozmawiać i że po takiej rozmowie będę się czuła lepiej. Cóż, dałam kolejną szansę, po której nadal nic się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie było coraz gorzej. Umawiałam się z Panią ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marta Przybyło-Partyka

Psychiatra, Pediatra

ulica Hibnera 13c
43-600 Jaworzno

Jest to Pani Doktór, która jedyna mnie rozumie raz na miesiąc lub dwa podczas wizyty. Polecam Panią Doktór nie tylko jako lekarza, ale jako człowieka
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Jerzy Ciupek

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

Bardzo slaby specjalista. Nie ma pojecia o wspolczesnych uzaleznieniach. Nie interesuje go pacjent. Wypalony zawodowo. Nie polecam tego lekarza.

lekarz Sylwia Szczypa

ul. Wiejska 72B