Ginekolog Położnik Kowary

Laboratorium analityczne
Sanatoryjna 15
58-530 Kowary

Zostalam fachowo przyjeta i na kazde moje pytanie uzyskalam przejrzysta odpowiedz.Z czystym sumieniem moge polecic Pania doktor,nawet mojej corce ja polecilam.

Opinia dodana przez: Zofia

Zamkowa 5
58-530 Kowary

Odradzam. Dostałam od Drabarka skierowanie na usunięcie trzonu macicy z powodu małego mięśniaka oraz lewego jajnika (nawracające torbiele). Od operacji w Kowarach uratowała mnie anestezjolog, która nie potrafiła mnie zaintubować. Trafiłam do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie zaskoczeni diagnozą Drabarka lekarze, uświadomili mi, że moje dolegliwości są zbyt małe aby kwalifikować mnie na operację. Opinię jeleniogórskich lekarzy potwierdziła ginekolog z Wałbrzycha Małgorzata Bańczerowska - Górska. Reasumując, jeżeli chcecie sobie coś wyciąć udajcie się do szpitala w Kowarach tam jak widać lubią ćwiartować kobiety, mi oprócz trzonu macicy chcieli wyciąć dwa jajniki. Na szczęście jestem w całości i mam się dobrze, czego i wam życzę.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Borusiaka 11a