Ginekolog Położnik Mielec

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)

Mielec

Jeden z najlepszych lekarzy w mielcu bardzo mily wszystko tlumaczy odpowie na wszystkie nurtujace pytania przeprowadzal zabieg usuniecia wodniaka jajowodu opiekunczy po zabiegu poswieca czas pacjentowi uprzejmy godny polecenia

Opinia dodana przez: Joanna P

Gabinet Urologiczny
Głowackiego
39-300 Mielec

Byłam kilka razy na wizycie u doktora Gruszeckiego i właśnie porzucam swego wieloletniego lekarza dla Niego ;) Ma najświeższą wiedzę i kompetencje. Doświadczenie wyniesione ze szpitala też jest nie do przecenienia. To właśnie w szpitalu zetknęłam się z Nim po raz pierwszy i tam też sprawdził się w 100%. A nawet na 200%, bo przyczynił się do uratowania mi życia.
A poza tym, to fajny gość :)

Opinia dodana przez: M.

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Swietny specjalista!100%zaangazowania oraz profesjonalne podejscie.jest bardzo sumienny I nie" owija w bawelne"!bardzo polecam !!!!!zycze zeby wiecej lekarzy moglo brac z niego przyklad

Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Jakub Orzeł

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Urologiczny
Głowackiego
39-300 Mielec

Mam 19 lat i udałam się do doktora na pierwszą wizytę, i jestem bardzo mile zaskoczona :) Pan jest bardzo miły, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania i jest wyrozumiały. Wykrył nieprawidłowości i wytłumaczył po kolei jakie będzie jego działanie w tym kierunku, co, jak i dlaczego, wszystko tłumaczy :) Nie spieszy się, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, nie bagatelizuje niczego. I do tego bardzo nowoczesny gabinet :) Nie zamienie go na innego :)

Ginekologiczno Polożniczy
Mielec Potockiego 5a
39-300 Mielec

Świetny lekarz. Konkretny, kompetentny, bezpośredni i szczery. Ta jego konkretność może nie przypaść do gustu paniom oczekującym, aby lekarz użalał się nad ich stanem..

Opinia dodana przez: Magda

Opinia dodana przez: ela dragan elizabet144

dr n. med. Dariusz Komorowski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Mielec

Bardzo dobry lekarz, w zasadzie najlepszy u jakiego byłam. Bardzo pomógł mi w drugiej ciąży dzięki czemu mam zdrowego synka. Człowiek kompetentny, kulturalny i uprzejmy. Dlatego nie chce mi się wierzyć w te brednie, które o nim piszecie. Polecam doktora w 100%.

Opinia dodana przez: Marlena

"SonoMed"
Pisarka 1b

lekarz Lechosław Milik

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40