Lekarze Mielec

Optometrysta

Veni Vidi
Mała 8A
Mielec

Fantastyczne podejście do pacjenta, bardzo dobre wytłumaczenie wszelkich zagadnień budzących wątpliwość. Badanie w świetnej atmosferze, to na pewno nie ostatnia wizyta u Pani Ewy!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Terapeuta
                                       mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Wiatr

Urolog

NZOZ KULIG Waldemar Kulig
MIELEC ul.Wolności 56
39-300 Mielec

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał ...
Opinia dodana przez: Bozena C

lekarz Mateusz Sumara

Neurochirurg

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego
39-300 Mielec

Doktor Mateusz Sumara jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie neurochirurgii. Pomyślnie przeprowadził operację przepukliny kręgosłupa za co bardzo dziękuję. W klarowny sposób wyjaśnił mi jak po operacji mam wrócić do pełnej sprawności. Polecam wszystkim Pana Doktora, człowieka z wielkim poczuciem humoru. DZIĘKUJĘ BARDZO Mirosław G.
Opinia dodana przez: Mirosław z Tarnowa

lekarz Marek Błachowicz

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Wspaniały lekarz, człowiek Mądry, słucha co pacjent mówi Dokładny, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba Wyrozumiały i bardzo cierpliwy Traktuje ludzi tak samo Nie dzieli na młodych i starych Bylam wiele razy Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Kozioł

Urolog

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

lekarz Maria Białek

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy
Mielec

Bardzo uważna, słucha pacjenta i stara się dociec przyczyny problemu, zleca konieczne badania i wnikliwie je analizuje

dr n. med. Sylwia Śliwonik

Neurochirurg

oddział neurochirurgia
Mielec

Doskonały lekarz, profesjonalista , gorąco polecam. Uprzejma miła doskonale wie co robić. Napewno znajdziecie pomoc i zrozumienie.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Andrzej Kosydar

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Polecam Pana dr z czystym sumieniem. Przede wszystkim jest lekarzem z powołaniem, empatyczny, z wysoką kulturą osobistą, daje pacjentowi poczucie opieki i troski. Wykonał mojemu Tacie bardzo szczegółowe badania i dzięki temu udało się wykryć chorobę we wczesnym stadium rozwoju. Następnie skierował do kolejnych dobrych specjalistów. Cieszę się, że mój Tata jest pod stałą opieką Pana dr :) Pozdrawiam Marta M. córka Pana Józefa
Opinia dodana przez: Marta M

Halina Kurdziel

Diabetolog

Spółdzielcza 2
Mielec

wiele uwagi poświęca pacjętowi, niektóre badania robi sama od ręki, spokojna.

lekarz Joanna Hadro

Neurolog

Zakład Opieki Zdrowotnej i Transportu Sanitarnego
Stefana Batorego 13
39-300 Mielec

Polecam wizytę u Pani doktor Joanny Hadro. Jest osobą kompetentną oraz bardzo sympatyczną.Czas poświęcony na wizytę jest w zależności od choroby i poświęcony tylko dla zdiagnozowania choroby.
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Adam Gromny

Stomatolog, Ortodonta

Zakład Rehabilitacji Zabiegowej
Tańskiego 2
39-300 Mielec

Najlepszy ortodonta w Mielcu, polecam. Po kilku latach bezskutecznego leczenia u innej ortodontki, trafiłam na pana doktora, noszę obecnie aparat góra/ dół i jestem bardzo zadowolona z usług.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marian Piechota

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ CERTUS s.c. Barbara Zięba, Tadeusz Zięba
Żeromskiego 17
39-300 Mielec

Pan Doktor jest kompetentny,rzeczowy,wyjaśnia szczegółowo przyczyny choroby i omawia wdrożone leczenie. Jest punktualny i ofiarnie przyjmuje dzieci do ostatniego pacjenta.Nie zamknął gabinetu w czasie epidemii .Kilka razy dzięki pomocy Pana Piechoty moje dzieci uniknęły hospitalizacji. Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Graniczka-Pazdro

Warneńczyka 7/45
39-300 Mielec

Super uprzejma i konkretna pani doktor. Oprócz dokładnego wytłumaczenia co po co i dlaczego, zleciła całą masę badań w oparciu o przedstawiane przeze mnie objawy. Zaproponowała różne możliwości leczenia. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Marek Kossowski

ul. Henryka Sienkiewicza 57/3
39-300 Mielec

Doskonały lekarz, przekonałam się o tym kiedyś, kiedy przestraszona udałam się na pierwsze badanie. Pan doktor cierpliwie wysłuchał, przeprowadził kolonoskopię we współpracy z anestezjologiem, a potem pokierował leczeniem, które przeniosło ulgę. Profesjonalny, ale też empatyczny. Duży plus, że z dobrze przygotowanej strony www można uzyskać potrzebne informacje.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Bartłomiej Tołpa

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53
39-300 Mielec

Wspaniały, kompetentny lekarz a zarazem bardzo dobry człowiek. Z powodzeniem wykonał skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu u mojego taty, bez najmniejszych powikłań. Udziela pełnych informacji i mimo że ma bardzo dużo obowiązków , zawsze znajdzie czas dla pacjenta i rodziny. Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Monika Trela-Kulig

Lekarz rodzinny, Pediatra

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Bardzo dobry lekarz, stara dobra szkoła nie co Ci młodzi niedouczeni. Przede wszystkim słucha pacjenta kieruje na potrzebne badania i na tej podstawie dobiera leki, polecam.
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Dermatolog
                                       lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Pełen profesjonalizm ,lekarz godny zaufania i polecenia .Posiada ogromną wiedzę ,która chętnie dzieli się odpowiadając na każde pytanie .Sam zabieg w mojej ocenie b.dobrze bez pośpiechu .Panią dr.A.Szczepanska mogę z czystym sumieniem polecić .A.Nowack
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Mościcki

Kilińskiego 89a
39-300 Mielec

Wspaniały lekarz. Tłumaczy wszystko, co ważne dla zdrowia pacjentki, jest bardzo miły, kulturalny i taktowny. Sprawia, że wizyta jest pozbawiona stresu i komfortowa. Poświęca pacjentom dużo czasu. Sprawdza czy leki, które pacjent bierze nie kolidują z innymi. Oby jak najwięcej takich rzetelnych lekarzy.
Opinia dodana przez: JP
Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!