Lekarze Oleśnica

lekarz Jolanta Dziechcińska-Kucińska

Lotnicza 15d lok. 4
56-400 Oleśnica

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie i ciepło podchodzi do dzieci, dużo zawdzieczam Pani doktor, polecam gorąco.

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Anna Łucka

56-400 Oleśnica

Super lekarz.Przemila,przesympatyczna i super kompetentna. Polecam wszystkim pacjentom.Dziekuje,ze jest moim lekarzem rodzinnym.Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Mirosław Dobranowski

Anestezjolog

56-400 Oleśnica

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Karolina Kaja

Psychiatra

Przychodnie Oleśnickie i Wiejskie Ośrodki Zdrowia SZPZOZ
ulica Mikołaja Reja 10
56-400 Oleśnica

Bardzo miła i empatyczna osoba ale przede wszystkim doskonały fachowiec.Niezwykle skuteczna w doborze leków i diagnozie danej osoby.Jestem pacjentką pani doktor od 2 lat i czuję się bardzo dobrze, nie wiem co by było gdybym nie spotkała pani doktor.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: renata

lek. dent. Karolina Tropak

Wileńska 29/6
56-400 Oleśnica

Super podejście do pacjenta; zawsze uśmiechnięta Pani Doktor; konkretnie, jasno i na temat; wizyty bezbolesne; gabinet nowoczesny ,świetnie wyposażony. Polecam wszystkim bojącym się stomatologa!!!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Anna Zapolska-Wurm

Okrężna 1/2
56-400 Oleśnica

Chodzę do pani doktor ponad 20lat. Poprowadziła mi 2 ciąże z sukcesem. Jest bardzo kompetentna i rzeczowa. Nigdy nie miałam poczucia, że chce mnie naciągnąć na jakieś niepotrzebne wizyty jak to miało miejsce u moich koleżanek u innych lekarzy. Jedyny problem to to, że często są opóźnienia w godzinach wizyt, ale to też dlatego że doktor nigdy nie pośpiesza, nie daje odczuć że już następna pacjentka czeka, ale poświęca tyle ...

lekarz Małgorzata Żebrowska

Kardiolog

Wrocławska 41
Oleśnica

Najlepsza Pani doktor z jaką miałam do czynienia w ostatnich kilku latach. Co najważniejsze to ludzka i cudownie empatyczna w stosunku do pacjenta. Bardzo dokładne badanie, dużo uwagi poświęciła mojej osobie i moim dolegliwością. Zmiana leków, zmiana mojego spojrzenia na chorobę i co najważniejsze , cierpliwe wysłuchała i wszystko wyjaśniała. Polecam Panią Doktor ! Są lekarze jeszcze NIEWYPALENI zawodowo.
Opinia dodana przez: NELL

lekarz Grzegorz Gogolewski

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Cudowny, pelny zaangazowania lekarz. Wszystkim potrzebujacym życzę takiego. Uratował mi życie, po 10 latach nadal wspominamy doktora.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Lidia Przysiężna

56-400 Oleśnica

Prawdziwy lekarz z powołania. Od lat pomagajacy dzieciom.Gdy zachodzi taka potrzeba równiez doroslym, gdyż traktuje bardzo poważnie przysiegę lekarską. Nie zważajac tez na godziny kontaktu. Pani doktor jest zawsze "dostępna" gdy coś sie dzieje, co daje rodzicom ogromny spokój i komfort. Stale się szkoli i poszerza wiedzę, co widac w kompleksowym podejsciu do malucha. Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Znałam Panią doktor przed narodzinami córki i z uwagi na ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Zbigniew Jaskólski

Rynek 25
56-400 Oleśnica

Nikt nie ocenil tego lekarza, bo nie ma jego zdjecia. Szukam Zbigniewa Jaskolskiego urodzonego w 1959.
Opinia dodana przez: Ida

lekarz Darek Belka

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Świetny lekarz, super podejście do pacjenta.... zero stresu, wszystko bardzo profesjonalnie. Umówiona wizyta dotyczyła silnych bóli podbrzusza po ciążach pozamacicznych...Dr. szybko znalazł przyczynę i skutecznie pomógł. POLECAM
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Maria Białoskórska-Żurek

Ginekolog położnik, Ginekolog

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

Bardzo miła, wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie bez kręcenia nosem jak inni. Niestety gabinet w Ostrzeszowie i sprzęt z przed epoki 😔

lekarz Marek Snowyda

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Umie rozmawiac z pacjentem o jego problemie i umie wskazac drogę wyjścia nie nakazując niczego. Operację wykonał perfekcyjnie, nie pozwalając mi sie martwic ani cierpiec. Chirurgia w szpitalu w Oleśnicy - tylko korzystac i cieszyc się, że mamy taki szpital i takiego lekarza w zasięgu ręki .
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Korczyk

56-400 Oleśnica

Bardzo dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm , lekarz uprzejmy, służy pomocą , poświęcił mi sporo uwagi. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Przemek

Marzena Kozera-Maślanka

Q-MED
Wileńska 14
56-400 Oleśnica

Pani doktor na pierwszej wizycie okazała się fantastycznym lekarzem, przepisała co trzeba dokładnie zbadała i byłoby wszystko super gdyby nie kilka szczegółów, a mianowicie: antybiotyk okazał się nieskuteczny, natomiast płyn do płukania gardła posiadał w swoim składzie alergen, o którym pani doktor była poinformowana więc pieniądze straciłem i nic z tego nie przyszło. Poszedłem więc ponownie żeby się zarejestrować, gdyż źle się czułem, ale z uwagi na okres gdzie jest ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Dariusz Belka

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Pierwszy raz byłam u tego lekarza w grudniu 2016 r odbyła się niby pomyślnie. Lekarz wydawał się sympatyczny i odpowiadający na każde pytanie. Po przebadaniu okazało się że mam małego mięśniaka którego będziemy obserwować ale to nic groźnego. Moja druga wizyta odbyła się pół roku później i okazało się że mam guza 6cm! To nie był mięśniak już wtedy w grudniu! Lekarz nastraszył mnie nie odpowiadając mi na żadne pytanie! ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Maciej Kozłowski

Prywatne Centrum Stomatologiczne
ulica Spokojna 23
56-400 Oleśnica

Pełny profesjonalizm! to nie była łatwa decyzja, ale w końcu trzeba było o siebie zadbać, przyjaciel polecił doktora Macieja Diagnoza i wyznaczenie etapów leczenia okazały się w 100% trafione. Od razu wyczuwa się doświadczenie lekarza, a jakość sprzętu w gabinecie robi wrażenie, wiem co mówię, ponieważ to nie był jedyny gabinet stomatologiczny jaki odwiedziłam Super!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Kucharski

Internista, Kardiolog

Bratnia 7
Oleśnica

Merytorycznie okej, ale podejście do pacjenta porażka. W życiu nie spotkałem bardziej nieprzyjemnego lekarza. Wypowiedź: "Gdybym mógł, to bym Pana w ogóle nie badał, ale że mam taki obowiązek to już Pana zbadam" mówi sama za siebie. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam