Lekarze Oleśnica

lekarz Edward Krajewski

USG, RTG

Bolesława Krzywoustego 3 c
Oleśnica

Wizyta prywatna. Brak podejścia do pacjenta. Zamiast otoczyć optymizmem i opieka straszył i wymyślam przedziwne diagnozy. Insynuowal choroby. Lekarz nie godny polecenia. Opis beznadziejny z błędami i z znaczeniem, że to na 80 procent pewny. Skasował 100 procent. Wyszłam wystraszona i załamana. Stary sprzęt. Dodatkowo bezczelny.
Opinia dodana przez: Kobieta

dr n. med. Karim Ahmad

przychodnia specjalistyczna
ludwikowska 41
56-400 Oleśnica

Niesamowity Lekarz z polowania. Zna sie na swoim zawodzie i jest niesamowicie wyrozumialy. Byle wiecej takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Maciej Golach

Laryngolog

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Nie polecam. „lekarz” bez zamiłowania do zawodu, nieprofesjonalny. Szkoda czasu na wizytę, lepiej wybrać się do Specjalisty.

Joanna Benysek-Milewska

Lekarz rodzinny

Okrężna / 1-2
Oleśnica

Jedna z najgorszych wizyt w moim życiu, Pani była nieżyczliwa, krytyczna, zamiast wskazać metody leczenia, to skomentowała jedynie mój wygląd zewnętrzny, nie mówiąc nic, co pomogłoby mi w dalszym leczeniu, myślę, że jeżeli obraża się pacjenta, to nie będzie to motywacją do zmiany trybu życia-o to też z resztą nawet nie zapytała, zostałam potraktowana instrumentalnie i lekceważąco jakbym pomoc w diagnozie była już sama 2 sobie problemem. Jestem bardzo rozczarowana, ...

lekarz Brygida Elias

3 Maja 20
56-400 Oleśnica

Nie rozumiem dlaczego tacy ludzie nie zmieniają zawodu 🤔. Bardzo niemiła doktor. Od dzień dobry rzuca uwagi nie słuchając pacjenta. Absolutnie nie polecam . Współczuje pacjentom w starszym wieku którzy nie będą mieli odwagi się obronić 🙁
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Olga Dworak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Pani Dr jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zawsze wyczerpująco udziela informacji na temat choroby, leczenia, mój syn jest pacjentem Pani Dr od prawie 13 lat. Mam ogromne zaufanie do Pani Dr Dworak i polecam Ją jako neurologa dziecięcego i pediatrę.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr hab. n. med. Bożena Bidzińska-Speichert

Endokrynolog

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Dobry lekarz, ale bardzo droga wizyta. Podczas wizyty profesor poświęca pacjentowi dużo uwagi, udziela wyczerpujących odpowiedzi.

lekarz Włodzimierz Kuzel

Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy
ulica Hallera 25
56-400 Oleśnica

Najgorszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia. Zdecydowanie nie lubi swojej pracy oraz kontaktu z ludźmi. Ordynarny i bezczelny. Zwracał się do mnie lekceważąco słowami ` niech sobie Panienka mówi...niech sobie Panienka idzie...` koniec końców zlekceważył to z czym do niego przyszlam ( bardzo mocne przyśpieszone uderzenia serca a przy tym problem z oddychaniem a no i dodam ze jestem w ciąży ) i kazał iść do innego ...

lekarz Marzena Stępińska

Lwowska 19
56-400 Oleśnica

Super atmosfera łatwość dostania się do lekarza a przede wszystkim dokładność badania. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jan Golach

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

po wizycie wyszłam roztrzęsiona. nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem kompetencji. zostałam nazwana nieodpowiedzialną, głupią, niepoważną i tak dalej, i tak dalej. nie po to płacę składki, żeby ktoś mnie wyzwał podczas wizyty. nie dostałam recepty na pigułki,bo miałam okres i nie mógł mnie zbadać (dzięki bogu! widzę inne komentarze i naprawdę się cieszę, że mnie to nie spotkało). o ile mogę to zrozumieć, to nie mogę ...

lekarz Katarzyna Hornung

Reumatolog

ulica Wschodnia 6
56-400 Oleśnica

Może wizyta w prywatnym gabinecie Pani doktor wyglądałaby inaczej ale niestety była to wizyta w publicznej służbie zdrowia i raczej nie muszę chyba wyjaśniać jak takie wizyty wyglądają.Po prostu szkoda słów!

lekarz Urszula Bugajna

Sejmowa 14 / 5
Oleśnica

zero wywiadu ,tyle ile powiedzialam ,tyle wysłuchala ,nie rozpoznala wczesnego pronienia - a mówiłam tym jak przebiegały moje miesiączki, a widziała również powiększoną macice - nie zapytałą nawet czy mogłabym być w ciąży - przepisała mi dość silne tabletki hormonalne , na szczęście poszłam do kolejnego olekarza i od razu wiedział co się stalo

lek. dent. Małgorzata Kroczak

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

Zupełnie, kompletnie nie polecam Pani, która smie sie nazywać stomatologiem. Po wizycie u niej, popoł roku musiałam zeba wyrwać tak "dobrze" go zrobiła:(

lekarz Halina Pfeil-Ozór

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bratnia 7
Oleśnica

Gburowata, niekompetentna pani. po bardzo krótkim zaglądnięciu w gardło zaczęła wypisywać recepty, na moje pytanie o to co mi dolega stwierdziłą, ze jestem chora i właśnie próbuje mnie leczyć. Skandal nie badanie!

lekarz Katarzyna Gruber-Szydło

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Odradzam wizytę u pani Gruber-Szydło, nie jest to lekarka godna zaufania, to nazwisko powinno być na czarnej liście. Źle mnie zdiagnozowała, leki które przepisała nie pomogły na moją chorobę. Chyba siedzi tam na siłę, a pacjenta przyjmuje z łaski.Nie jest też grzeczna do pacjentów. Nie wrócę do niej, inny lekarz już mi pomógł.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jerzy Fichtel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Oleśnica

Najgorsza wizyta jaką kiedykolwiek miałam. Trafiłam na do szpitala w Trzebnicy po wypadku w pracy. Pan Jerzy Fichtel wyskoczył do mnie bardzo nie mile i z pretensją jak by był tam za karę... Pani która mnie przyprowadziła rzuciła że uraz barku, była to cała ręka ale ten lekarz nie chciał mnie kompletnie słuchać, odwracał się plecami insynuował że chodzi mi tylko o odszkodowanie i że nic mi nie jest. Zainteresował ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grażyna Fronczak

Dermatolog

Wrocławska 41
Oleśnica

Nie jestem zadowolona z Pani doktor, problemy skórne ogląda z odległości ok 1 metra. Pani doktor nie zadała żadnych pytań, stwierdziła alergię otarciową, jako zalecenie kazała pranie w pralce płukać 2 razy. Byliśmy na NFZ. Nie polecam Pani doktor.
Opinia dodana przez: Mama nastolatka

lekarz Waldemar Milewski

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

Не рекомендую врача-гинеколога Waldemar Milewski 114каб., встала на учёт до врача вести беременность, врач назначил пренатальное бадание (УЗИ и кровь) анализ на дауна у ребёнка, дал нам адрес госпиталя в Олеснице, мы поехали, оказалось что там нужно направление, иначе анализ будет стоить 2300 злотых, у молодой семьи приехавших из Украины попросту нет таких денег, мы приехали попросили направление от врача чтобы сделать анализ бесплатно, на что врач посмеялся и сказал ...
Opinia dodana przez: Katya

lekarz Radosław Zawisza

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Witosa 10
56-400 Oleśnica

Niestety miałam okazję być u "lekarza" Radosława Zawiszy, człowiek poszedł po pomoc a zostałam wyśmiana i zlekceważona, potraktowana po chamsku wręcz wyrzucona z gabinetu! Nikomu nie polecam! Lekarz chamski i opryskliwy,nawet do leczenia zwierząt się nie nadaje!!!
Opinia dodana przez: oburzona

Jacek Kowalski