Ginekolog Położnik Oleśnica

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

wspaniala osobowosc bardzo dobra lekarka naprawde polecam niesamowite podejscie do pacjentki az chce sie przychodzic na kontrole

Opinia dodana przez: Ewa Jaskula

56-400 Oleśnica

Pani doktor jest rewelacyjna. Duzo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje.Jest bardzo sympatyczną kobietą. Po wizytach u innych lekarzy którzy niepotrafili wyregulować miesiączki oraz straszyli problemem zajscia w ciąże Pani Maria mnie uspokoiła i wyprowadziła. W tej chwili jestem w 3 miesiacu ciąży i nie wyobrazam sobie pójść do innego lekarza. ZDECYDOWANIE BARDZO POLECAM

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Belka

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Kopernika 12
56-400 Oleśnica

Pomimo iż byłam u Pana na wizycie na Nfz w Prusicach mogę szczerze polecić. Bardzo miły lekarz a tak bałam sie tej wizyty (moja pierwsza)

Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Andrzej Banaszak

Ginekolog położnik, Ginekolog

56-400 Oleśnica

Polecam lekarza!! prowadził moją ciążę i mimo problemów wszystko rozstrztygnęło się szczęśliwie:)

Oleśnica

Polecam w 100% !!!!Świetny lekarz!!Co do komentarzy o kolejkach to trudno się dziwić, skoro do NAJLEPSZEGO chcą przyjść wszystkie!!!

Mościckiego 4/1
56-400 Oleśnica

Nie mam zastrzeżeń do pani doktor,chodzę do niej od kilku lat,polecam.

Nie mam zastrzeżeń do pani doktor,chodzę do niej od kilku lat,polecam.

56-400 Oleśnica

Bardzo dobry specjalista.Dziekuje za prowadzenie zagrożonej ciąży.Dzięki Panu w końcu mam upragnione dziecko.

Sejmowa 14 / 5
Oleśnica

zero wywiadu ,tyle ile powiedzialam ,tyle wysłuchala ,nie rozpoznala wczesnego pronienia - a mówiłam tym jak przebiegały moje miesiączki, a widziała również powiększoną macice - nie zapytałą nawet czy mogłabym być w ciąży - przepisała mi dość silne tabletki hormonalne , na szczęście poszłam do kolejnego olekarza i od razu wiedział co się stalo

Wrocławska 41
Oleśnica

konował - powinna na roli pracować , a nie zajmować się profesją o której nie ma pojęcia. Moje dziecko niemal straciło życie przez jej niekompetencję. Dobrze , że kierowana intuicja pojechałam do szpitala wrocławskiego. Tam szybko i właściwie udzielona pomoc pomogła mi urodzić zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Zofia

56-400 Oleśnica

Pan doktor permanentnie spóźnia się, jest opryskliwy i nieprzejmy. Mam wrażenie, że mie chce mu się nawet badać... Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza. Na szczęście tacy lekarze to już teraz rzadkość.

Opinia dodana przez: Kobieta