Ginekolog Położnik Opatów

Kilińskiego 6
27-500 Opatów

POLECAM TEGO LEKARZA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM CHODZIŁAM DO LEKARZA DO OSTROWCA I NIE WYKRYŁ MI POLEPA A DOKTOR OPALA ODRAZU JUZ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POLECAM

Opinia dodana przez: dominika

pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Drogie Panie. Chodzę do doktora od paru miesięcy, jestem w pierwszej ciąży. Przyznam, że niewiele wiem na temat wymaganych w tej sytuacji badań. Mam problem z kręgosłupem, który kwalifikuje mnie do cesarki. Pan doktor wciąż mówi, że będę miała cesarkę, ale im bliżej terminu tym bardziej się boję, że będę zmuszona do rodzenia siłami natury (co w moim przypadku może zaowocować kalectwem). Dr Węgrzycki zapewnił mnie jednak, że będzie cesarka, że da mi jakieś zaświadczenie. Więc pytanie: gdzie powinnam rodzić, jak powinnam zadbać o to, żeby nie skończyć bez cesarki. Boję się, że zostanę pozostawiona sama sobie z tym porodem i że doktor palcem nie kiwnie, żeby mi pomóc (oczywiście bierze się to z rozmów koleżanek, które chcą być pomocne...). Że nie dostanę żadnego zaświadczenia itp. Proszę, doradźcie, co powinnam zrobić - wybrać szpital i co dalej?

lekarz Tomasz Nowak

Anestezjolog, Ginekolog położnik