Lekarze Opatów

- 56 lekarzy

Adam Kabza

Chirurg ogólny

liczba opinii: 17

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. Szeroka 2/3
27-500 Opatów

Średnia ocen: 4,8/5
Może prywatnie i za pieniądze pan doktor jest miły i kompetentny inaczej to wygląda na NFZ. Moja mama lat 70, była" leczona " w lutym, w szpitalu w Staszowie w którym lekarz Adam Kabza był jej lekarzem prowadzącym i tak poziom sodu przy wypisie był 127.0 poziom TSH (mama miała zupełnie usuniętą tarczycę około 2 lata wstecz), poziom D-Dimery - 16091. Moja mama zmarła w marcu.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Władysław Węgrzycki

Ginekolog położnik

liczba opinii: 14

Gabinet
pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Średnia ocen: 3,3/5
Długo chodziłam do tego pana i z wizyty na wizytę było coraz gorzej, sama się dziwię, czemu nie zmieniłam go wcześniej. Sprośne komentarze u pana dr są na porządku dziennym. Zero profesjonalizmu - skonsultowałam jego opinię z moją obecną panią doktor - stwierdziła, ze diagnoza pana dr W. jest zupełnie nie adekwatna do faktów. Leki, które mi przepisywał (a były to zawsze te same leki... i z tego,co mi wiadomo, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Artur Opala

Ginekolog położnik

liczba opinii: 13

Gabinet
Kilińskiego 6
27-500 Opatów

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo polecam tego lekarza! Jako nastolatka przez bardzo długi czas zmagałam się z poważnymi zaburzeniami miesiączkowania (a raczej braku miesiączek), zmiksowanego z nasilonym wypadaniem włosów i wyrastaniem ich w miejscach w których nie powinno ich być ;[ Od wszystkich lekarzy słyszałam, że to się ustabilizuje jak urodzę dziecko, albo że "taka moja uroda", przy faszerowaniu mnie najróżniejszymi rodzajami pigułek. Żaden z tych lekarzy nie zrobił mi badań hormonalnych. Po trafieniu ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Urszula Węgrzycka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 12

Gabinet
pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Średnia ocen: 1,8/5
Bardzo żałuję, że nie można dawać w tym rankingu punktów ujemnych, gdyż właśnie tak oceniam tę lekarkę pod kątem wszystkich wymienionych obszarów.
Zmarnowany czas i nerwy.

Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.
Opinia dodana przez: Marta Szperlich-Kosmala

lek. dent. Mateusz Mazurek

Stomatolog

liczba opinii: 10

Centrum Stomatologii Dental Dream
Ogrodowa 5
27-500 Opatów

Średnia ocen: 5,0/5
Nigdy w życiu nie spotkałam kogoś kto w tak idealny i perfekcyjny sposób łączy swoje wysokie umiejętności z profesjonalizmem. Wchodząc do gabinetu od razu można poczuć, że jest się w dobrych rękach. Efekty leczenia są zdumiewające! Pan Doktor jest w stanie zrobić wszystko to czego nie potrafi nikt inny. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: :)

dr n. med. Roman Zawadzki

Lekarz rodzinny, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Gabinet
Konopnickiej 7 (Eskulap)
27-500 Opatów

Średnia ocen: 3,6/5
Odwiedzilam bardzo wielu lekarzy nikt nie potrafil mi pomoc dr.Zawadzki po krotkiej rozmowie postawil diagnoze i co najwazniejsze trafna .pomogl mi bardzo,jest bardzo mily wszystko tlumczy ja daje mu 5+
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Zawadzka

Okulista, Lekarz medycyny pracy

liczba opinii: 8

Gabinet
Konopnickiej 7 (Eskulap)
27-500 Opatów

Średnia ocen: 4,6/5
Wspanialy lekarz, wspaniala, ciepla, zyczliwa kobieta.Od lat zmienialam kilku okulistow i nikt nie " wyczail" problemu, dopiero Pani doktor znalazla przyczyne.Chapeau bas!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Szymkiewicz

Pediatra

liczba opinii: 6

Gabinet
Kopernika 36 (Zdrowie)
27-500 Opatów

Średnia ocen: 3,4/5
Bardzo miła Pani Doktor ,poświęca pacjentowi dużo czasu zleca odpowiednie badania na podstawie których stwierdza chorobę,i podejmuje leczenie lub kieruje do odpowiednich specjalistów,Bardzo lubiana przez dzieci,
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Magdalena Jagielska

Stomatolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Kościuszki 27a
42-152 Opatów

Średnia ocen: 4,4/5
To moja ulubiona Pani Doktor .Leczymy się u Niej całą rodziną,poleciłem wielu znajomym i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.Pani Doktor jest uprzejmą,miłą osobą,bardzo dobrym stomatologiem.Dzięki Niej przełamałem swój strach przed dentystą i wreszcie od 6 lat nie mam problemów z zębami.Ma rewelacyjne podejście do dzieci,pokłady cierpliwości i uśmiechu.W porównaniu z innymi gabinetami,ceny są bardzo przystępne.Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Stanisław Zioło

Chirurg ogólny

liczba opinii: 5

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO
ulica Szpitalna 4
27-500 Opatów

Średnia ocen: 1,9/5
on jako lekarz nie jest żadnym lekarzem,nie zbada i uważa że wszystko jest w porządku kwalifikacje zdobył za przysłowiowe <mleko serek i jajka> Gdzie Jego etyka lekarska ? Niech ludzi traktuje poważnie!
Opinia dodana przez: była pacjentka


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat