Lekarze Opatów

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. Szeroka 2/3
27-500 Opatów

Może prywatnie i za pieniądze pan doktor jest miły i kompetentny inaczej to wygląda na NFZ. Moja mama lat 70, była" leczona " w lutym, w szpitalu w Staszowie w którym lekarz Adam Kabza był jej lekarzem prowadzącym i tak poziom sodu przy wypisie był 127.0 poziom TSH (mama miała zupełnie usuniętą tarczycę około 2 lata wstecz), poziom D-Dimery - 16091. Moja mama zmarła w marcu.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Władysław Węgrzycki

pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Długo chodziłam do tego pana i z wizyty na wizytę było coraz gorzej, sama się dziwię, czemu nie zmieniłam go wcześniej. Sprośne komentarze u pana dr są na porządku dziennym. Zero profesjonalizmu - skonsultowałam jego opinię z moją obecną panią doktor - stwierdziła, ze diagnoza pana dr W. jest zupełnie nie adekwatna do faktów. Leki, które mi przepisywał (a były to zawsze te same leki... i z tego,co mi wiadomo, ...

lekarz Artur Opala

Kilińskiego 6
27-500 Opatów

Bardzo polecam tego lekarza! Jako nastolatka przez bardzo długi czas zmagałam się z poważnymi zaburzeniami miesiączkowania (a raczej braku miesiączek), zmiksowanego z nasilonym wypadaniem włosów i wyrastaniem ich w miejscach w których nie powinno ich być ;[ Od wszystkich lekarzy słyszałam, że to się ustabilizuje jak urodzę dziecko, albo że "taka moja uroda", przy faszerowaniu mnie najróżniejszymi rodzajami pigułek. Żaden z tych lekarzy nie zrobił mi badań hormonalnych. Po trafieniu ...

lekarz Urszula Węgrzycka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

pl. Obrońców Pokoju 11
27-500 Opatów

Bardzo żałuję, że nie można dawać w tym rankingu punktów ujemnych, gdyż właśnie tak oceniam tę lekarkę pod kątem wszystkich wymienionych obszarów.
Zmarnowany czas i nerwy.

Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.
Opinia dodana przez: Marta Szperlich-Kosmala

lek. dent. Mateusz Mazurek

Centrum Stomatologii Dental Dream
Ogrodowa 5
27-500 Opatów

Nigdy w życiu nie spotkałam kogoś kto w tak idealny i perfekcyjny sposób łączy swoje wysokie umiejętności z profesjonalizmem. Wchodząc do gabinetu od razu można poczuć, że jest się w dobrych rękach. Efekty leczenia są zdumiewające! Pan Doktor jest w stanie zrobić wszystko to czego nie potrafi nikt inny. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: :)

dr n. med. Roman Zawadzki

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 7 (Eskulap)
27-500 Opatów

Odwiedzilam bardzo wielu lekarzy nikt nie potrafil mi pomoc dr.Zawadzki po krotkiej rozmowie postawil diagnoze i co najwazniejsze trafna .pomogl mi bardzo,jest bardzo mily wszystko tlumczy ja daje mu 5+
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Zawadzka

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Konopnickiej 7 (Eskulap)
27-500 Opatów

Wspanialy lekarz, wspaniala, ciepla, zyczliwa kobieta.Od lat zmienialam kilku okulistow i nikt nie " wyczail" problemu, dopiero Pani doktor znalazla przyczyne.Chapeau bas!!

lekarz Anna Szymkiewicz

Pediatra

Kopernika 36 (Zdrowie)
27-500 Opatów

Bardzo miła Pani Doktor ,poświęca pacjentowi dużo czasu zleca odpowiednie badania na podstawie których stwierdza chorobę,i podejmuje leczenie lub kieruje do odpowiednich specjalistów,Bardzo lubiana przez dzieci,

lek. dent. Magdalena Jagielska

Kościuszki 27a
42-152 Opatów

To moja ulubiona Pani Doktor .Leczymy się u Niej całą rodziną,poleciłem wielu znajomym i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.Pani Doktor jest uprzejmą,miłą osobą,bardzo dobrym stomatologiem.Dzięki Niej przełamałem swój strach przed dentystą i wreszcie od 6 lat nie mam problemów z zębami.Ma rewelacyjne podejście do dzieci,pokłady cierpliwości i uśmiechu.W porównaniu z innymi gabinetami,ceny są bardzo przystępne.Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Stanisław Zioło

Chirurg ogólny

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO
ulica Szpitalna 4
27-500 Opatów

on jako lekarz nie jest żadnym lekarzem,nie zbada i uważa że wszystko jest w porządku kwalifikacje zdobył za przysłowiowe <mleko serek i jajka> Gdzie Jego etyka lekarska ? Niech ludzi traktuje poważnie!
Opinia dodana przez: była pacjentka