Ginekolog Położnik Piotrków Trybunalski

Belzacka 90/92 bl.
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz ,zawsze odbiera telefony i jest dostępny dla pacjenta.Sprawdza sie w sytuacjach krytycznych dla zycia a nie tylko przy wypisywaniu recept jak inni lekarze.Bardzo mi pomogl .Polecam

Opinia dodana przez: Asia

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarz godny polecenia prowadził moja ciążę jak i przy porodzie mnie nie zostawił co skończył mu się dyżur o co bym go nie zapytała wszystko.jasno tlumaczyl

Opinia dodana przez: Milena

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. wiem co piszę, znam Pana Doktora od wielu lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z opieki medycznej

Piotrków Trybunalski

Uwielbiam Panią doktor jest wesoła, kompetentna, potrafi poradzić i leczyć. Polecam ;)

lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medicall

97-300 Piotrków Trybunalski

Swoimi spostrzeżeniami na temat pana dr Jarosława Remisza dzielę się w niemal 2 lata od przyjścia na świat mojego pierworodnego synka, zatem nie są one formułowane pochopnie lub pod wpływem silnych emocji, towarzyszących świeżo upieczonej mamie. To przemyślana i szczera refleksja na temat niezwykłego człowieka i wspaniałego fachowca, którego opiece z całą pewnością ponownie oddam zarówno siebie, jak i moje dziecko, gdy tylko ponownie zajdę w ciąże.
Do pana doktora trafiłam po rozczarowującej współpracy z innym lekarzem i z mnóstwem obaw oraz rozterek towarzyszących chyba każdej kobiecie, zwłaszcza w pierwszej ciąży. Od pierwszej wizyty, aż po szczęśliwe rozwiązanie pan doktor otaczał mnie i moje maleństwo troskliwą opieką, za każdym razem rozwiewając wszelkie moje wątpliwości oraz udzielając fachowych i mądrych porad. Jego rzeczowe, a za razem życzliwe podejście do mnie jako pacjentki (pozbawione spoufalania się) sprawiło, że ciąża była dla mnie okresem wyjątkowym, spokojnym i pozbawionym stresu. Uważam, że profesjonalizm pana doktora wyraża się zarówno w rutynowych czynnościach podczas standardowych wizyt, jak i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Tu przykład: gdy podczas jednego z badań USG pojawił się cień podejrzenia dot. prawidłowego rozwoju mojego malucha, pan dr zachował zimną krew i z miejsca wskazał mi kilka alternatywnych poradni, w których mogłam zasięgnąć drugiej opinii i upewnić się, czy jego dociekania są słuszne, w myśl zasady: lepiej dmuchać na zimne. Nie muszę mówić, jak Jego słowa otuchy i wiara, że wszystko z pewnością się ułoży, w owym czasie były dla mnie cenne. Wracając zaś do standardowych wizyt - wszystkim pacjentkom życzę takich warunków, jakie w swoim gabinecie potrafi stworzyć dr Remisz. Choćby nie wiem, jaki tłum (który świadczy jedynie o dobrej sławie, jaką zasłużenie pan doktor się cieszy) piętrzył się na korytarzu, nigdy nie miałam poczucia, że chce jak najprędzej "odbębnić" wizytę. U innych lekarzy nie raz towarzyszyło mi niemiłe poczucie, że nie zdążę nawet dobrze zejść z fotela ginekologicznego, a już wskakuje nań kolejna pacjentka, wypychając mnie za drzwi. U pana dr Remisza panuje błogi spokój, porządek i czystość. Cóż więcej dodać? Podsumowaniem niech będzie to, co stało się po porodzie. Jako że przypadł on na dzień i w tych godzinach, kiedy pan doktor przyjmował w poradni, zatem siłą rzeczy nie mógł osobiście powitać na świecie mojego synka. Jednak gdy po zakończeniu dyżuru udał się na oddział, by sprawdzić, jak się miewają Jego podopieczne (w tym ja) i zauważył mą nieobecność, natychmiast zjawił się na porodówce, by upewnić się, jak się miewamy. Nie ukrywam, że ten gest i ciepłe słowa, jakie wówczas padły na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Utwierdziły mnie bowiem w przekonaniu, że dla pana doktora każda pacjentka i jej dziecko to ktoś wyjątkowy i ważny. Pan doktor to cudowny człowiek i lekarz z powołania, dlatego szczerze polecam Go wszystkim pacjentkom.

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Ilona Jahn

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Przychodnia
Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,sympatyczna Pani ginekolog. Przy przeprowadzaniu badania delikatna, tłumaczy co robi.Odpowiada na każde pytanie, pomaga dobrać odpowiednią do potrzeb antykoncepcję. Robi wszystkie potrzebne badania. Uprzejma i pomocna,naprawdę polecam :)

97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarz z profesjonalnym podejściem do swojego zawodu. Uratował moją pierwszą ciążę za co jestem mu ogromnie wdzięczna! W szpitalu interesuje się swoimi pacjentkami, w przeciwieństwie do innych lekarzy, których pacjentki leżą przeszło tydzień po terminie... Do lekarza chodzę od 4 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z przykrymi uwagami, komentarzami jak to stwierdzają inne kobiety...

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały ginekolog. Już na pierwszej wizycie trafnie ocenił i przepisał leki na moją chorobę,co nie udało się poprzedniemu lekarzowi.

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 87/89
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie polecam. Rodzilam dziecko i akurat on byl na oddziale. Meczylam sie a on oparty o polke z zalozonymi rekoma na moje pytanie czy widac glowke odpowiedzial zebym sobie dotknela. Masakra. . . jedne pacjetki szanuje innr nie... O co chodzi kur..wa

Opinia dodana przez: Ewelina

Jasna 17
97-300 Piotrków Trybunalski

Konował jakich mało do tego cwaniak odnosłi się do nieswoich pacjentek jak do (nie chcę obrażać chorych kobiet) więc nie dokończę tej kwestii.Zlekceważył moje wyniki w skótek czego jestem po operacji onkologicznej Takich lekarzy powinno się pozbawiać prawa wykonywania zawodu ...

Opinia dodana przez: Elżbieta