Ginekolog Położnik Polkowice

Chelmońskiego 5a
59-100 Polkowice

Lekarz godny zaufania - konkretny, kompetentny, z ogromną wiedzą, indywidualnym podejściem do pacjenta, uprzejmy i życzliwy. Niewielu jest tak dokładnych fachowców, niewielu jest tak wspaniałych ludzi. Powinien być wzorem dla innych lekarzy!

Opinia dodana przez: A.

PCUZ Polkowice

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania.POLECAM W 100%

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania.POLECAM W 100%

Polkowice

Bardzo lubie Pana doktora, prowadził moje wszystkie ciążę. Zawsze byłam zadowolona z badania i uzyskałam wszystkie informacje. Pan doktor posiada niekiedy specyficzne poczucie humoru nie nalezy sie jednak zrażać to tylko pozory!

Opinia dodana przez: Klaudia

Tomasz Drążek

Ginekolog położnik, Położna

Indywidualna Praktyka Lekarska Tomasz Drążek

Polkowice

Zgryźliwy, zarozumiały z niebyt miłym podejściem. Mimo wizyt prywatnych, bada i mówi tyle ile dowiedziałabym się przez telefon. Jeden z tych lekarzy, od których podczas wizyty ma się ochotę uciec. Nie marnujcie na niego czasu i pieniędzy! Nie polecam.

Opinia dodana przez: Sara