Ginekolog Położnik Puck

Przychodnia w Pucku
Nowy Świat 10
84-100 Puck

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie dr. Marka Berendta. Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Joanna

I Armii WP 23
84-100 Puck

super, szkoda tylko, że tak trudno się do niego zarejestrować. pani z rejestracji "bardzo średnio" miła i to z jej powodu przeniosłam się do bardziej dostępnego lekarza

84-100 Puck

do doktor chodzę już od 25 lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim mam zaufanie. życzę dalszych sukcesów w pracy. ELA

Morskiego Dywizjonu Lotniczego 6
84-100 Puck

Pani doktor zawsze znajdzie czas by udzielić pomocy. Jest bardzo miła i nie czuje się przy niej skrępowania.

Opinia dodana przez: Gienia

Szpital