lekarz Marek Berendt

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo spokojny, niesamowicie uprzejmy, miły, mówi tak bardzo kojącym głosem, że cały stres oraz wszelkie obawy znikają. Badanie przeprowadza bardzo sprawnie oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cierpliwy, odpowiada skutecznie na każde pytanie. Jako osoba, która wiele razy spotkała się z nieprofesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Prawdziwy lekarz z powołania.

Świetny lekarz . Spokojny, opanowany. Cierpliwie odpowiada na pytania. Więcej takich lekarzy!!! Do tego Pani Beata - położna. Kobieta ,która pracuje z powołania, zawsze miła i pomocna. Polecam bardzo !!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie dr. Marka Berendta. Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Pan Doktor jest zdecydowanie godny polecenia! Bardzo kompetentny, przemiły, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i w sposób niezwykle przystępny opisuje przebieg badania. Zdecydowanie polecam każdemu!

Lekarz ginekolog położnik Marek Berendt jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że nie znam lekarza tak dobrze zajmującego się pacjentem pod wzg. leczenia a zarazem indywidualnego podejścia. Pragnę zaznaczyć, że moje leczenie było w 100% refundowane przez NFZ.

doktor Berendt jest lekarzem z powołania jest godny polecenia a co najważniejsze jest profesjonalistą w swoim fachu.