Ginekolog Położnik Wejherowo

lekarz Grzegorz Marciniak

Wejherowo

Dr Grzegorz Marciniak prowadził moje dwie ciąże, ma super podejście, nawet udało mi się trafić na dr na porodówce, czekał aż urodze, przez co musiał troszke dłużej na dyżurze zostać :) Bardzo uprzejmy, pomocny, wszystko tłumaczy.
Szkoda że odszedł z ...

Szkoda że odszedł z Wejherowa :(

Opinia dodana przez: Justyna

ul. Jana Kochanowskiego 19/2
84-200 Wejherowo

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie dr. Marka Berendta. Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zenon Chęćka

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA. Poświęca czas nawet po pracy swojej jeśli jest tak pilna sprawa albo bardzo bolesna to jest na zawołanie. Potrafi pomóc i wytłumaczyć wszystko. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Godny polecenia.

lekarz Jerzy Karaś

Seksuolog, Ginekolog położnik

Kusocińskiego 1 lok. 19
84-200 Wejherowo

Polecam!! najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

Polecam!! najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam.

ul. Wałowa 28/44
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, delikatny,rzeczowy, uprzejmy i dbający o troskę pacjentek, zarówno na wizycie jak i w ciągu leczenia szpitalnego!

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Gabinet położniczo-ginekologiczny
Wejherowo ul.3 Maja 23E
84-200 Wejherowo

Po kolejnej wizycie u Pani doktor Ewy Borowskiej potwierdzam to, co pisałam już wcześniej. Jest to rzeczowa, doświadczona uprzejma lekarka, zawsze starannie mnie bada, odpowiada na wszelkie moje pytania, dokładnie tłumaczy, co robi i co wynika z badań. Niezależnie od tego, czy idę na wizytę płatną, czy nie. Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

jeszcze kilka miesięcy temu wystawiła bym Dr Foltmanowi pozytywny komentarz. niestety dzisiaj moja opinia o nim uległą zmianie. Chodziłam do niego od 5 lat w związku czym miałam do niego zaufanie dlatego kiedy zaszłam w ciążę komu innemu mogłabym powierzyć swoje maleństwo jak nie jemu? Przez całą ciążę kiedy było wszystko ok nie miałam żadnych zastrzeżeń. Niestety pod koniec ciąży w 36 tyg pojawiły się wymioty i mdłości poszłam do niego on kazał mi poczekać i iść na IP. W 37 tyg moje dziecko zmarło w moim łonie. Dr pocieszał mnie na wizycie że to taka moja uroda, że poród się zbliża z stąd te objawy. Niestety w śród znajomych, pojawiły się kolejne negatywne opinie w śród nich też taka, że Dr Foltman nie radzi sobie z trudnymi ciążami. Szkoda, że powiedzieli mi o tym dopiero kiedy straciłam swoje maleństwo.

Opinia dodana przez: nari

Wejherowo ul. Kusocińskiego 1/19
84-200 Wejherowo

Polecam Panią doktor. Zawsze robi co może dla swoich pacjentek. Miła i odpowiada na każde pytanie. Od kilku lat jest moim ginekologiem.

lekarz Agnieszka Kubicka

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Swietna lekarka. Uratowała moja ciąże. Skupiona na pacjentce, profesjonalna, niczego nie lekceważy. Odpowiada na pytania zanim zdąży się je zadać. Polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zespół Zakładów i Poradni