Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Wejherowo

lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Daję taką ocenę Pani Doktor ponieważ w pełni na nią zasłużyła. Zanim umówiłam się u niej na wizytę czytałam właśnie tutaj komentarze i stwierdziłam, że muszę zaryzykować, bo już byłam w kropce. W mieście gdzie ja się leczyłam za wizyty prywatne liczą sobie więcej niż Pani Doktor Borowska, a nie potrafią zdiagnozować tego co dolega kobiecie. Zaryzykowałam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy ...

lekarz Marek Berendt

ul. Jana Kochanowskiego 19/2
84-200 Wejherowo

Lekarz w ramach NFZ w Pucku za każdym razem miły uśmiechnięty, na każdej wizycie USG z podglądem dziecka na dużym ekranie, jakość USG bardzo dobra, czuje się jak na wizycie prywatnej :) Lekarz poświęca wystarczająca ilość czasu, wiec ogólnie nie ma się do czego przyczepić, naprawdę POLECAM

lekarz Anna Chlebek-Gustkowicz

Wejherowo ul. Kusocińskiego 1/19
84-200 Wejherowo

Ta pani doktor to jakieś nieporozumienie. Przy trzeciej grupie cytologii twierdziła że jest wszystko w porządku. Dzięki wnikliwosci innego lekarza uratowalam moje narządy rodne. Zero zainteresowania pacjentka. Podejście jak w jakiejś rzeźni.
Opinia dodana przez: alex

lekarz Grzegorz Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wejherowo

Dr Grzegorz Marciniak prowadził moje dwie ciąże, ma super podejście, nawet udało mi się trafić na dr na porodówce, czekał aż urodze, przez co musiał troszke dłużej na dyżurze zostać :) Bardzo uprzejmy, pomocny, wszystko tłumaczy.
Szkoda że odszedł z Wejherowa :(
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Agnieszka Kubicka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Swietna lekarka. Uratowała moja ciąże. Skupiona na pacjentce, profesjonalna, niczego nie lekceważy. Odpowiada na pytania zanim zdąży się je zadać. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Karol Bladowski

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
dr. Alojzego Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo
Z poważaniem
Krzysztof Nawrot
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Romuald Wajlonis

ul. Wałowa 28/44
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, delikatny,rzeczowy, uprzejmy i dbający o troskę pacjentek, zarówno na wizycie jak i w ciągu leczenia szpitalnego!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marek Foltman

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

jeszcze kilka miesięcy temu wystawiła bym Dr Foltmanowi pozytywny komentarz. niestety dzisiaj moja opinia o nim uległą zmianie. Chodziłam do niego od 5 lat w związku czym miałam do niego zaufanie dlatego kiedy zaszłam w ciążę komu innemu mogłabym powierzyć swoje maleństwo jak nie jemu? Przez całą ciążę kiedy było wszystko ok nie miałam żadnych zastrzeżeń. Niestety pod koniec ciąży w 36 tyg pojawiły się wymioty i mdłości poszłam do ...
Opinia dodana przez: nari

lekarz Krzysztof Maciejewski

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10

lekarz Ewa Borowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9

Ginekolodzy położnicy w Wejherowie