Lekarze Wejherowo

lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Daję taką ocenę Pani Doktor ponieważ w pełni na nią zasłużyła. Zanim umówiłam się u niej na wizytę czytałam właśnie tutaj komentarze i stwierdziłam, że muszę zaryzykować, bo już byłam w kropce. W mieście gdzie ja się leczyłam za wizyty prywatne liczą sobie więcej niż Pani Doktor Borowska, a nie potrafią zdiagnozować tego co dolega kobiecie. Zaryzykowałam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy ...

lek. dent. Edyta Czerwińska-Kubik

ul. Nanicka 18
84-200 Wejherowo

Szczerze polecam! Pani doktor bardzo sympatyczna, pomocna :) wizyta przebiegła w milej atmosferze, problem został szybko rozwiązany.
Opinia dodana przez: Eda

lek. dent. Anna Kwak-Mrugała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Pani Doktor traktuje pacjenta w sposób profesjonalny, hołdując tym samym najwyższym standardom. Jednocześnie jest osobą niezwykle kontaktową i sympatyczną, co czyni wizytę u stomatologa zdecydowanie przyjemniejszą niż się z góry zakłada.
Dr Maciejewski pojawił się podczas mojego drugiego porodu i poświęcił mi dużo więcej czasu i uwagi niż lekarz, który był wówczas na dyżurze. Dzięki jego pomocy szczęśliwie urodziłam drugie dziecko, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Życzę mu dużo dobrego.
Opinia dodana przez: Krystyna

Emilia Janowska

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Lekarka z powołania , wysłucha , dobrze doradzi , zawsze ma czas dla pacjenta, oby takich lekarzy jak najwięcej
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Mirosław Ruciński

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

Dr Ruciński jest bardzo dobrym lekarzem. Od dzieciństwa ja i moje siostry leczymy się u doktora , a od kilku lat leczymy również nasze dzieci. Posiada ogromną wiedzę. Mój synek bardzo polubił doktora. Zawsze wychodzi z gabinetu uśmiechnięty - a to najważniejsze. Faktycznie doktor może i posiada specyficzne humorki ale kto w dzisiejszych czasach chodzi codziennie uśmiechnięty. Chyba nikt. Co do wizyt . Hmm. Poświęca tyle czasu ile pozwala na ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bożena Czepułkowska

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo pomogła mi w rozwiązaniu problemów zdrowotnych moich dzieci.Czuję się spokojniejsza i bezpieczna bo wiem, że mogę zawsze liczyć na pomoc i merytoryczną opiekę.Łatwiej radzę sobie z drobnymi infekcjami,a poważniejsze zdarzają się coraz rzadziej...Unikamy antybiotyków!

lekarz Dariusz Tomaszewski

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Czułam się zaszczycona być pacjentka lek.Dariuszs.Wyrazam ogromna wdzieczność i podziw dla ogromnego talentu chirurga za ciepła osobowość.i dobrą opiekę.oraz zaangazowanie.Bardzo serdeczne podziękowania❤️❤️❤️❤️❤️Proszę polecać ludziom takich lekarzy 👍👍
Opinia dodana przez: Iwona Cygert

lekarz Hanna Pisarska

Laryngolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
84-200 Wejherowo

Nie polecam rutynowo przepisuje leki nie zwraca uwagi na sugestie pacjenta oraz badania potwierdzające zmiany w zatokach. Inny lekarz stwierdził stan zatok do zabiegu Pani doktor natomiast stwierdziła, że to nie zatoki i odesłała nas do neurologa. Karygodne.
Opinia dodana przez: Majka

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Konkol

Kardiolog

gabinet prywatny
Wejherowo

Najlepszy lekarz , jedyny któremu ufam . Jest poprostu godny polecenia .Wspaniały człowiek, wybitny lekarz
Opinia dodana przez: Gosia

Marek Kużel

Neurolog dziecięcy

szpital .im. Floriana Ceynowy
Wejherowo ul. Dr.A.Jagalskiego 10
Wejherowo

Byłam na wizycie u Pana z niespełna roczną córką. Lekarz z super podejściem do dziecka. Zbadał córkę, dał skierowanie na dalszą diagnozę. Po wszystkim wytłumaczył i rozwiał moje wątpliwości. Jestem zadowolona, a najważniejsze, że córka zdrowa!
Opinia dodana przez: Maggie

lekarz Ewa Olszewska

os. Kaszubskie 25 lok. 6
84-200 Wejherowo

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Hania

lek. dent. Joanna Kowalska-Brudło

Kościuszki 6 lok. 1
84-200 Wejherowo

Ostatni komentarz uważam za zdecydowanie krzywdzący dla Doktor, ja znam ta pania od kilkunastu lat i mam zgoła inne zdanie. Jest kompetentna i profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Przy tym jest dość bezpośrednia i wesoła-pewnie komus to sie nie spodobało. Nigdy nie zostawi pacjenta samemu sobie-jak czegos nie jest pewna-odsyła do innego specjalisty. POLECAM JEJ GABINET

lekarz Hanna Cywińska

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

choruję od lat - od 18 lat wiem ze to choroba przewlekła - nie spotkałem lepszego lekarza - kiedyś mówiono "lekarz z powołania" - to moim zdaniem najlepiej opisuje PANIĄ DOKTOR
Opinia dodana przez: jarosław

lekarz Krystyna Dziekańska

CENTRUM TERAPII KRÓTKOTERMINOWEJ
J. III Sobieskiego 227, pok.37
84-200 Wejherowo

Dzieki Pani Krystynie dzisiaj widze .Mialam wtedy 22 lata widzialam mala mgielke na oku i udalam sie do lekarza w Redzie ktory mnie leczyl kroplami na rozszerzenie zrenic jak juz nie dawal rady to wyslal mnie do szpitala gdzie dozylnie dostawalam sterydy ale pech ze to byl koniec roku i ordynator poinformowal mnie ze na moje schorzenie powinnam u nich byc 3-tygodnie a bylam tylko tydzien i sam mi powiedzial ...

lekarz Maciej Zając

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Fajny, empatyczny człowiek. Na SOR trafiłam w sytuacji zagrożenia życia, zupełnie nieświadoma, że jest aż tak źle. Doktor mi tego nie uświadomił (i bardzo dobrze !), ale bez wahania podjął decyzję o pozostawieniu mnie na oddziale. Operowana byłam niecałe 48 godzin później. Żyję, mam się świetnie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Danuta Nowocińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Pani doktor Danuta Nowocińska nie jest Lekarzem Pediatrą , lecz lekarzem Chorób Wewnętrznych.

lekarz Grażyna Gazarkiewicz

Internista, Endokrynolog

84-200 Wejherowo

Pani dr Gazarkiewicz jest najlepszym lekarzem jakiego mogłam spotkać, unormowała mi hormony, dzięki niej urodziłam zdrową śliczną córeczkę i z następną ciążą też mogę się w każdej chwili do niej zgłosić. Atmosfera w gabinecie jest tak miła, że czuję się jak w domu, ostatnio nawet byłam z córką :). Pani dr jest lekarzem z powołaniem a dla niektórych jest czasami niemiła bo zależy jej na pacjencie, a jak chce być ...
Opinia dodana przez: Maria

Jolanta Masłowska

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się , że mój synek jest pod taką opieką.

lekarz Anna Chlebek-Gustkowicz

Wejherowo ul. Kusocińskiego 1/19
84-200 Wejherowo

Pani doktor bardzo miła, jestem bardzo zadowolona daję dobre rady troszczy się o pacjenta i bardzo ciepło polecam !
Opinia dodana przez: Danuta