Lekarze Wejherowo

lekarz Magdalena Laskowska

Lekarz rodzinny

Pucka 11
Wejherowo

Bardzo polecamy naszą Panią doktor Magdalenę Laskowską. Super Pani doktor, lepszej nie trzeba. Takiej dobrej Pani doktor jeszcze nie mieliśmy.
Opinia dodana przez: Staś

lek. dent. Ewa Tykwińska

Protetyk, Stomatolog

olna 3
84-200 Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

lekarz Dorota Węsierska

Internista, Reumatolog

84-200 Wejherowo

Cudowna pani doktor,nic na oko,dopiero po badaniach,wysłucha doradzi,pocieszy,jestem w szoku.że są jeszcze tacy lekarze.Sama rozmowa z lekarzem jest uzdrawiającą,panią doktor warto polecić,jest na szóstkę.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Agnieszka Borna

Przychodnia Stomatologiczna Tes-dent Teresa Poznańska
ulica Bukowa 2 A
84-200 Wejherowo

Odbyłam z Panią Doktor teleporadę. Miałam już teleporady z różnymi lekarzami, ale Pani Doktor okazała się najbardziej ludzka. Tak po prostu. Pomocna, mimo komplikacji technicznych. Zalecenia wydane w sposób zrozumiały. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Roksana

lekarz Michał Orłowski

84-200 Wejherowo

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego. Jest bardzo dobry , staranny i wszystko potrafi tak normalnie prosto Wytłumaczyć tak że Karzden zrozumie..Raz jeszcze Dziękuję i polecam ..Wszystkim .
Opinia dodana przez: Barbara

Marcin Rudnik

Dermatolog

Gabinet Lekarski
Jana III Sobieskiego 227 gab.11
84-200 Wejherowo

Kompetencja, wiedza, spokój , delikatność, rzeczowość, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pacjenta czego można chcieć więcej od lekarza.
Opinia dodana przez: Przemek

Grzegorz Miler

Laryngolog

84-200 Wejherowo

Gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali się pacjentami to nie musielibyśmy narzekać na służbę zdrowia.

lek. dent. Mariola Andrzejewska

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Gorąco polecam - zabieg szybki i bardzo komfortowy (nie taki dentysta straszny jak go malują), przy okazji zostałem pouczony co do prawidłowej higieny jamy ustnej. Pani doktor bardzo uprzejma i sympatyczna a przy tym full profeska - efekt końcowy: ząb (jedynka więc na widoku) - wygląda jak nówka, nic nie haczy ani nie jest szorstki. Gabinet bardzo fajny, jest tam od niedawna więc wszystko nowiutkie i czyściutkie.

Adam Juszczak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet lekarski
Wejherowo

Bardzo dobry specjalista, potrafi poprowadzić leczenie, również poprzez skierowanie do innych specjalistów jeżeli zachodzi potrzeba zabiegów wykraczających poza Jego możliwości, Doskonałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: rafał

lek. dent. Joanna Urban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Izodent
ul. Pucka 34
84-200 Wejherowo

Polecam Dr Urban wszystkim bojącym się pacjentom. Ładnie poleczone zęby,dokładnie.Czasem zdarzają się opóźnienia.Terminy odległe ,ale warto czekać.PzOLECAM!!!

Ilona Olszaniec-Kozakiewicz

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ STERMED
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36
84-200 Wejherowo

Gratulować dziękować to mało Najpiękniejsze kwiaty nic nie znaczą Trzeba pojąć całą głębię tej służby Lekarskiej codzienną pracę. Niestrudzona, choć bardzo zmęczona Własnym życiem i chorych sprawami Zawsze służyć ludziom gotowa Słowa swoje pokrywa czynami. Bez lekarzy niewiele znaczymy I żyć trudno było by nam też. Bez pomocy pani Ilony Dla pani poświęcam ten wiersz Dla pani radość i słońce sierpniowe Deszcz sierpniowy, zapach kwiatów i liść To pani Ilonka ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Najlepszy lekarz na świecie ❗❗❗ na Pana doktora mozna liczyć zawsze :) prowadził moje dwie ciążę , poświęcił mi mnóstwo czasu na tłumaczenie , od kilku lat nikt nie jest zastąpić Pana Grabowskiego .
Opinia dodana przez: Dominika Nikrant

lekarz Zyta Osowska-Bekisz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Najukochansza pani doktor! Leczyła mnie jako dziecko, obecnie nadal mnie leczy, jest też lekarzem mojej córeczki:) Zawsze pomoże!:) Najwspanialsza pani doktor!!!:) Polecam!!

dr Halina Galewska-Leśniowska

Pediatra, Wizyty domowe

* NZOZ MEDYCYNA RODZINNA
Wejherowo,Pucka 11
Wejherowo

Super pediatra. Nie znam lepszego. Pani dr poznaliśmy w latach 70 kiedy to bardzo poważnie zachorowałam a szpital w Gdańsku więcej mi zaszkodził niż pomógł. Wtedy to Pani dr uratowała mi moje zdrowie. dzięki niej wyzdrowiałam a teraz mam małe dziecko i jako pediatrę wybrałam właśnie Panią doktor. 100%zaufania.

lekarz Ewa Michalik

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3

Najlepszy lekarz z okolic Wejherowa oraz Pucka

lek. dent. Kacper Gomułka

indywidualna praktyka lekarska
chopina
84-200 Wejherowo

Dentysta anioł,fachowy,uprzejmy,dbający o dobre samopoczucie pacjenta,wizyta u dr Gomułki to pełen relaks,dosłownie można zasnąć na fotelu !!!polecam każdemu kto nie chce cierpieć u dentysty,kto się boi.ja dojeżdżamy 25km ale naprawdę warto i ceny nie są wygórowane.kto raz pójdzie na wizytę nie pójdzie nigdy do innego dentysty.
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Kamil Bury

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Profesjonalny lekarz,mlody i przystojny,jedyny lekarz ktory ma pojecie o leczeniu.Bardzo uprzejmy Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Katarzyna Dostatnia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, bardzo dokładny. Rewelacja! Przestałam się bać nawet skomplikowanego leczenia.

lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

Szanowna Pani Doktor ! Gdzie się Pani podziewa ? Tubylcy - / piękne kobiety i dzieci , przystojni mężczyżni / - kwiat Pomorza. Wszyscy tęsknią i płaczą. A Wróg u bram ojczyzny. Prosimy o znak Życia - w zamian będziemy Panią doktor chwalić i podziwiać na wszystkich odpustach, na Grabówku.
Opinia dodana przez: AdamArtur

lekarz Stefania Karczewska

Care-Med Opieka Pielęgniarska w Wejherowie
Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Słabe podejście do dziecka , Pani ewidentnie wypalona zawodowo powinna zmienić profesje , bo zraża zarówno rodzica do pediatrów i co ważniejsze dziecko do lekarza , opryskliwa , odradzam , kiedyś byłam nią zachwycona ale widać po pandemi komuś przestała praca odpowiadać… lepiej siedzieć i pachnieć skoro rodzic ma sam ustalać dawkę leku dla dziecka , bo tak usłyszałam , ze nie będzie patrzyła w historie choroby… to może od ...
Opinia dodana przez: Kasia