Lekarze Wejherowo

lekarz Alina Ladach

84-200 Wejherowo

Bardzo uprzejma, kompetentna i z doświadczeniem, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Godna polecenia.

lekarz Romuald Wajlonis

ul. Wałowa 28/44
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia, delikatny,rzeczowy, uprzejmy i dbający o troskę pacjentek, zarówno na wizycie jak i w ciągu leczenia szpitalnego!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marek Berendt

ul. Jana Kochanowskiego 19/2
84-200 Wejherowo

Najlepszy lekarz ! Wszystko wytłumaczy, cierpliwy do pacjentek . Prowadzi mi druga ciaze i nie zamienię na innego lekarza. Pracuje z Panem doktorem Cudowna położna , która jest Aniolem . Polecam z całego serduszka ❤
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Beata Larczyńska-Rogowska

Dermatolog

Beauty Derm Instytut-Hotel Novotel Marina
Gdańsk ul.Jelitkowska 20
80-341 Wejherowo

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.Bardzo polecam wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim defektem na twarzy.

dr n. med. Irena Wyszecka-Polk

Internista, Hematolog

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

Jadwiga Moździerska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42
84-200 Wejherowo

Do Pani Doktor chodzę na wizyty około 6 lat. Jest bardzo cierpliwą, ciepłą osobą.Przedewszystkim wyrozumiałą z dużą empatią dla pacjenta.Poświęca czas na tłumaczenie choroby .Zawsze coś doradzi.Nigdy nie daje odczuć że się śpieszy bądź nie ma czasu.Podziwiam jej spokój.Oby więcej takich lekarzy.Zycze dużo zdrowia i sił. Pacjentka
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Beata Macikowska

Szyprów
84-200 Wejherowo

Pania Beata jest lekarzem o wielkim sercu, fachowym podejsciu i niespotykanej empatii w stosunku do drugiego człowieka. Dodatkowo jest wielką profesjonalistka w swoim fachu. Wizyty przebiegaja w przemilej.atmosferze, bezboleśnie, komfortowo a co najważniejsze Pani Beata nie kasuje wielkich pieniędzy za swoje usługi. Jestem juz dorosla kobieta, ale chodzę do Pani Beaty juz z 15 lat. Nigdy nie bylo sytuacji aby co sie dzialo po wykonanym zabiegu. Perfekcja w kazdym calu. ...
Opinia dodana przez: Aleksandra Żywicka

lek. dent. Iwona Hermanowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Byłem pacjentem pani dr Hermanowskiej.I jestem bardzo zadowolony z leczenia.Trafiłem do gabinetu z bólem i przyjęto mnie pomimo kolejki pacjentów .Pytając w innych gabinetach proponowano mi wizytę najwcześniej na drugi dzień.Byłem zdecydowany na wyrwanie zęba.Natomiast pani doktor stwierdziła ze jeżeli ząb da się wyleczyc to go trzeba leczyc i wyrwanie zęba to ostatecznośc.I za to cenię dr Hermanowską.Byłem pewien że boli mnie ząb górny ( tak promieniował ból) a pani ...

lek. dent. Maria Chmiel

Przychodnia Pulmonologiczna
Nanicka 20
84-200 Wejherowo

Polecam! Leczenie kanałowe najlepiej robione :)

lekarz Radosław Jankowski

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Lekarz z niesamowitą cierpliwością podchodzi do problemu pacjenta. Wyrozumiały, pomocny, rzetelny i konkretny. Polecam z całym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Katarzyna Biskup

lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

STERMED
Wejherowo ul. 1 Brygady Pancernej W.P. 36
84-200 Wejherowo

Po raz drugi opinia zostala skasowana!!! Zaczne od tego, ze dodalam te opinie na FB, natychmiast opinie wylaczono, wiec nie mozna jej przeczytac, ani dodac nowej - latwo wejsc i sprawdzic. Sorry Stermed- stad jej nie usuniecie. W styczniu tego roku moj 2 miesieczny wtedy syn SPADL LEKARZOWI Z „DOROSLEJ” KOZETKI (ok. metr wysokosci) na glowke podczas badania usg. Lekarz postanowil zmienic sonde, kiedy syn przekrecil sie z brzuszka na ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Łukasz Maciejewski

Szpitale Pomorskie
ul. dr. A. Jagalskiego 10
Wejherowo

Trafiłam na porodówkę i lekarzem prowadzącym poród był właśnie P. Łukasz Maciejewski. Poród trwał 24 h i 20 minut. Dziękuję tylko i wyłącznie Panu Bogu za to, że przeżyłam ten poród bo na lekarza nie miałam co liczyć. Zero zainteresowania pacjentem, a jedyne co słyszałam to że pre jak żaba, leżę jak cnotka i że dam radę mimo że nie miałam siły. W tej chwili gdy idę do innych lekarzy ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maria Przybysz

Dermatolog

Jana III Sobieskiego 227 lok. 8
Wejherowo

Polecam zdecydowanie te panią doktor. Wyleczyła mnie jako jedyna dermatolog z bardzo trudnego trądziku. Gdyby nie jej pomoc byłabym oszpecona. Przeszłam przez wielu dermatologów i nikt mi nie pomógł. Od pierwszego spotkania trądzik zaczął ustępować aż do całkowitego wyleczenia. Leczyłam się w sumie 2 lata około 15 lat temu. Miło wspominam i milo jest mi wystawić pozytywną opinię.
Opinia dodana przez: Pacjentka sprzed lat

lekarz Jacek Wierzbowski

NZOZ STERMED
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 36
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia,uprzejmy,wszystko wyjaśnił zbadał jest to jedyny lekarz,który podszedł do mnie z sercem
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marek Roslan

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

W dzisiejszych czasach nie spotyka się lekarzy z taką empatią, zawsze uśmiechnięty w rozmowie z pacjentem i zrozumiale tłumaczy problem, który człowieka dotknął. Mnie osobiście operował w sierpniu 2015r w Olsztynie (nowotwór moczowodu), laparoskopowa operacja, bez komplikacji i po 2 dniach wypis ze szpitala. Dziękuję Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Krystyna
Najlepszy lekarz, w każdym momencie można dzwonić do Pana doktora! Miły uprzejmy, razem z pacjentka cieszy się informacja o ciąży. Zawsze dba o wygodę pacjentek. Pełen profesjonalizm, godny zaufania.
Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Filip Rafałko

Rafałko Stomatologia
ul. 3 Maja 23 A
84-200 Wejherowo

Wystawiłem ocenę bardzo niską ale jest to ocena w pełni uzasadniona. Wybór Pana Rafałko był bardzo złą decyzją czego będę żałował bardzo długo. Przede wszystkim "lekarz" posiada duże luki w podstawowej wiedzy umożliwiającej opiekę medyczną na odpowiednim poziomie. Błędne diagnozy lub ich brak doprowadził do pogorszenia się stanu mojego zdrowia. Brak doświadczenia, jedynie wiedza podręcznikowa choć nie wyuczona dostatecznie. Następną sprawą jest beznadziejna jakość wykonywania wypełnień. Jestem pewien, że student ...
Opinia dodana przez: Zawiedziony

Michalina Korzenecka

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością nie polecam. Pani Korzenieckiej mówię nie . Zjada ją rutyna i zbyt pewność siebie . Żle znosi uwagi pacjenta .
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Rafał Rogenbuk

Lekarz rodzinny

przychonia Bukowa
Bolszewo u. Zamostna
84-200 Wejherowo

Cudowny lekarz. Empatyczny. Z dużą wiedzą. Najlepszy lekarz u którego byłam. Polecam. . . . . .
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Urszula Borna

Kaszuby
Wejherowo

Pani Doktor jest wspaniala. Nigdy nie odmowila Nam pomocy. Wywiad zawsze przeprowadzony od ilu dni sie cos dzieje.Zawsze dobrze dobierze leki. Ktore pomagaja. I tylko potem kontrola ze wszystko jest juz dobrze.