dr n. med. Marek Roslan

Urolog

W dzisiejszych czasach nie spotyka się lekarzy z taką empatią, zawsze uśmiechnięty w rozmowie z pacjentem i zrozumiale tłumaczy problem, który człowieka dotknął. Mnie osobiście operował w sierpniu 2015r w Olsztynie (nowotwór moczowodu), laparoskopowa operacja, bez komplikacji i po 2 dniach wypis ze szpitala. Dziękuję Panie Profesorze.

Przestrzegam przed wizytą młode kobiety, które chcą mieć jeszcze dzieci. Chodziłam do dr Roslana przez 1,5 roku, za każdym razem stwierdzał na swoim USG po jednym kamieniu w każdej nerce, zalecał tylko urinal, posiew moczu i badanie ogólne. Gdy cena wzrosła do 170 zł (być może miał zbyt dużo pacjentów i postawił cenę zaporową dla wielu), zmieniłam lekarza, który wysłał mnie na dokładne badania, stwierdzono 6 kamieni, jeżeli chcę zajść w ciążę i w spokoju ją przejść, a następnie móc zdrowa zajmować się dzieckiem, powinnam się ich pozbyć, o czym dr Roslan w ogóle nie wspomniał. Czy zakładał, że mieć dzieci w przyszłości nie będę chciała mieć (mam 1 dziecko)? Nie wiem, ale dla mnie nie jest to profesjonalne podejście.

Witam czy ma ktoś nr kontaktory do dr Roslana? ten nr stacjonarny który jest podany na stronach nie odpowiada a zależy mi na kontakcie.

Wspaniały specjalista życzliwy człowiek cieszę się że spotkałam go na swojej drodze pomógł zoperowal to co inni popsuli:) Wdzięczna pacjentka Ania

Rewelacja. Jestem szczęśliwy, że spotkałem na mojej drodze takiego lekarza. Nie tylko wykonał wspaniale to, co do niego należało, ale również okazał przy tym wiele serca, uczucia i zaangażowania. Chwała mu za to. Jego profesjonalizm jest doskonały. Dziękuję, Panie doktorze! D.M.

D.M.

Jak najbardziej polecam Pana Doktora, jest najlepszy w operacjach raka prostaty. Miałem operację ponad 3 miesiące temu i rokowania są dobre. Jeszcze za wcześnie na 100% stwierdzenia, ale mam nadzieję, że mnie uratował. Ale panowie, warunek jest taki, że trzeba się badać i szybko działać, oczywiście z pomocą Pana Doktora. LM

LM

Bardzo uprzejmy lekarz. To byla moja pierwsza wizyta i na szczescie z bardzo dobrym wynikiem. Pan Marek jest szczery i nie probuje naciagac na niepotrzebne badania ani zbedne leki co jest malo spotykane w dzisiejszych czasach.

Najwspanialszy Człowiek na Świecie! Wybitny specjalista w dziedzinie urologii oraz skromny i wspaniały Człowiek. Uratował życie mojemu mężowi poprzez wczesną i dogłębną diagnozę oraz fachowo wykonaną operację. W swojej pracy dostrzega drugiego człowieka i jego potrzeby.

Konkretny,profesjonalista,Jednoczesnie nikogo nie uraźi

Konkretny,profesjonalista,Jednoczesnie nikogo nie uraźi

Jest wspaniałym specjalistą. Inni lekarze powinni brać przykład.

Jest wspaniałym specjalistą.
Inni lekarze powinni brać przykład.