dr n. med. Marek Roslan

Urolog

Jak najbardziej polecam Pana Doktora, jest najlepszy w operacjach raka prostaty. Miałem operację ponad 3 miesiące temu i rokowania są dobre. Jeszcze za wcześnie na 100% stwierdzenia, ale mam nadzieję, że mnie uratował. Ale panowie, warunek jest taki, że trzeba się badać i szybko działać, oczywiście z pomocą Pana Doktora. LM

LM

Rewelacja. Jestem szczęśliwy, że spotkałem na mojej drodze takiego lekarza. Nie tylko wykonał wspaniale to, co do niego należało, ale również okazał przy tym wiele serca, uczucia i zaangażowania. Chwała mu za to. Jego profesjonalizm jest doskonały. Dziękuję, Panie doktorze! D.M.

D.M.

Bardzo uprzejmy lekarz. To byla moja pierwsza wizyta i na szczescie z bardzo dobrym wynikiem. Pan Marek jest szczery i nie probuje naciagac na niepotrzebne badania ani zbedne leki co jest malo spotykane w dzisiejszych czasach.

Doktor z powołania , uratował mi życie

Doktor z powołania , uratował mi życie

uratował zycie tacie-miał zaawansowanego raka prostaty,teraz biega,cwiczy,zyje

uratował zycie tacie-miał zaawansowanego raka prostaty,teraz biega,cwiczy,zyje

Wspaniały lekarz.Uratował mi życie.Polecam!

Wspaniały lekarz.Uratował mi życie.Polecam!

NAJLEPSZY NA ŚWIECIE LEKARZ ZASŁUGUJE NA ZŁOTY MEDAL Z WAŁBRZYCHA JECHAŁAM DO NIEGO I POTRAFIŁ NAPRAWIĆ TO CO ZEPSULI W WAŁBRZYCHU JEDNY JEDYNY LEKARZ KTÓRY ZASŁUGUJE NA MIANO SUPER SPECIALISTY

JEDNY JEDYNY LEKARZ KTÓRY ZASŁUGUJE NA MIANO SUPER SPECIALISTY

Absolutnie godny polecenia.Pomógł mi bardzo wybierając ten,a nie inny zabieg. Dzięki temu mogłem mieć jeszcze jedno dziecko. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

To wręcz niewiarygodne że w Polsce pracuje TAKI LEKARZ ! Profesjonalista w zawodzie, człowiek i lekarz - cierpliwy, dokładny, pragnie ratować człowieka i zapewnić człwiekowi komfort żcia - to czuje się w czasie wizyty. DZIĘKUJĘ !

To wręcz niewiarygodne że w Polsce pracuje TAKI LEKARZ !
DZIĘKUJĘ !

Godny polecenia ze względu na dużą praktykę w zawodzie i wiedzę .

Godny polecenia ze względu na dużą praktykę w zawodzie i wiedzę .