Lekarze Wejherowo

lekarz Roman Budziński

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Popów

ul. 10 Lutego 1/U3
84-200 Wejherowo

Szkoda że trzeba tak długo na Panią Joanne czekać na NFZ ... Jest Kochana,precyzyjna, szybka i miła
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Wojciech Jurkiewicz

ul. Pomorska 3P
84-200 Wejherowo

Świetny dentysta tak uprzejmego i konkretnego lekarza ze świecą szukać, kto raz przyjdzie na wizytę na pewno wróci ponownie.

lekarz Ewa Janik

Radiolog

Szpital Specjalistyczny
84-200 Wejherowo

Diagnoza się sprawdziła.Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu,trzeba patrzeć sercem.

lekarz Karol Bladowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
dr. Alojzego Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo Z poważaniem Krzysztof Nawrot
Opinia dodana przez: Krzysztof

Mirosław Goworek

Gabinet Lekarski
Wejherowo

Bardzo dobry lekarz-specjalista, uprzejmy, delikatny, a co najważniejsze kompetentny i konkretny. Dzięki Panu doktorowi mamy na świecie naszą córeczkę, a nie było lekko.... teraz nadszedł ten czas - i staramy się o drugie dziecko - i wiem ,że będąc pod opieką takiego SUPER specjalisty jak Pan Goworek mamy duże szanse i wierzę, że nam pomoże...z całego serca polecam....
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Piotr Suwała

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lek. dent. Elżbieta Klunder-Szajewska

Wałowa 26E
84-200 Wejherowo

Najlepsza Pani Stomatolog jaką spotkałam Uprzejma Miła Bardzo fajna atmosfera podczas wizyty .Bardzo profesjonalna obsługa.Nie zamieniłabym na żadną inną🤗
Opinia dodana przez: TAMARA

lek. dent. Joanna Dyderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Niezwykle serdeczna i miła osoba. Jeśli boicie się wizyty u stomatologa, to zdecydowanie polecam dr Joannę. Bardzo delikatna i dokładna a do tego kompetentna. Oby jak najwięcej takich stomatologów.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Kacper Renk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
dr. Alojzego Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Wysoki poziom obsługi. Szczerze polecam!!!! Rzetelnie, profesjonalne, spokojnie. Wszystko wiadomo bez komplikacji.

lekarz Elżbieta Roslan

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

Lekarz godny polecenia - doświadczony fachowiec. Aktualna (wrzesień 2011) lokalizacja gabinetu ul. Sobieskiego 237 II p (na dole budynku jest PKO).

lekarz Bożena Wyrębkiewicz-Małek

Punkt pobrań materiałów do badań
Rzeźnicka 1a/3
84-200 Wejherowo

pani Doktor zapewniła mi opieke na prawdziwym europejskim poziomie, mieszkałem kilka lat za granica i nie spodziewałem się że w Polsce można się spotkać z tak miłą i profesjonalną opieką medyczną

lekarz Leszek Niemczuk

Rzeźnicka 2d
84-200 Wejherowo

Wspanialy lekarz. Dobiera leczenie dla moichdzieci od kilku lat. Niestety utrudniony kontakt przez klinike w ktorej obecnie pracuje - Polnamed, bardzo arogancli i nieuprzejmy zarzad

lekarz Agata Wachowska-Witbrodt

Rehabilitant, Pediatra

ul. św. Jacka 24A
84-200 Wejherowo

Bardzo dobra Pani doktor, chodzę do niej z dziećmi już od dłuższego czasu do przychodni w Szemudzie. Każda diagnoza Pani doktor trafiona. Dzieci bardzo dobrze się czują w gabinecie i podczas badania. Polecam

dr Jacek Prus

Dermatolog

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe Stermed Wejherowo
I Brygady Pancernej W.P. 36
84-200 Wejherowo

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!
Opinia dodana przez: Inez

lek. dent. Lilia Obrocka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Polecam Panią Doktor! Od lat leczy się u Niej cała moja rodzina. Bardzo dobre podejście do dzieci.Pani Doktor jest bardzo dokładna, każdy problem szczegółowo omawia i wyjaśnia. Bardzo fachowe i profesjonalne podejście, zauważa się wieloletnie doświadczenie.

Dorota Marszewska

PRO-DENT
Wejherowo

Pani Dorota jest bardzo spokojną i miłą osobą. W kompetentny sposób wybrała zęby "do naprawy". Wkucie igły do znieczulenia było praktycznie nieodczuwalne. Dodatkowo na wizytę zabrałam 3 letnia córkę, była to jej druga wizyta w gabinecie, ale na pierwszej u innego lekarza nie chciała nawet otworzyć buzi, tu na dostawionym krześle zrobiła wszystko o co Pani Dorota prosiła, z uśmiechem. Oczywiście wymagało to sprytu i odpowiedniego podejścia - nie każdy ...
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Przemysław Rzepecki

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Wspaniały, uprzejmy, kompetentny a przede wszystkim empatyczny lekarz, dzięki któremu żyje mój prawie 86 letni tatuś, któremu nikt nie chciał pomóc a my bezradnie patrzyliśmy na gasnącego tatusia, wspólnie ze swoim młodszym kolegą Przemysławem Gałka zajęli się pacjentem nie patrząc na wiek, serdecznie dziękujemy Wam i całemu Waszemu zespołowi

Marlena Szefke

Pielęgniarka

84-200 Wejherowo

NAJSYMPATYCZNIEJSZA PIELĘGNIARKA W SZPITALU OPIEKUŃCZA I CIEPŁA BARDZO OFIARNA I POMOCNA

lek. dent. Stefan Rakowski

Klasztorna 5
84-200 Wejherowo

dziendobry chcial bym sie dowiedziec cz wujek stefan jeszcze zyje i co tam uwas slychac jak wojtet i agata co u cioci marty .pozdrowienia od michala i edyty ,nikoli Niemiec
Opinia dodana przez: Michal niemiec/ur.Wödz