lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

Pilnie poszukuję aktualnego miejsca pracy Dr Beaty Kwolek.. Gdzie Pani się obecnie podziewa Pani kochana, bo ja w tym wejherowskim Cormedzie bez Pani nie zostaje.. Słyszałam tylko że ponoć w Gdyni..??? Ktoś coś wie, słyszał?

Pani Dr od 13 maja 2019r przenosi się do Gdyni. Może Ktoś wie gdzie będzie teraz pracowała. W Cormedzie nie udzielili takich informacji, boją się pewnie odpływu pacjentów.

Dzisiaj znalazłem🙂 Pani Doktor przyjmuje w przychodni Gdynia Grabówek. I znowu migracja do Gdyni. Daleko nie jest a na pewno warto

Cudowna pani doktor. Najlepsza jaką spotkałam w życiu. Kompetentna, ciepła wysłucha pacjenta i doradzi proces leczenia.. Uwielbiam panią doktor Beatę Kwolek.

Zawsze miałam bardzo dobrą opinię o Pani doktor Kwolek. Rzeczywiście ogromna wiedza, podejście do pacjenta, itd.,ect. Niestety dzisiaj bardzo się rozczarowałam. W drzwiach do gabinetu poprosiłam o przyjęcie mnie jeszcze dodatkowo.Usłyszałam tylko "proszę zrobić badania" / prywatnie jak sądze ,bo skierowania nie otrzymałam/.Wraz ze mną o dodatkową wizytę poprosiła jeszcze jedna pacjentka,która stwierdziła,że od czwartku nie może zarejestrować się.Na co Pani doktor odpowiedziała " Wisi mi to".Zdębiałam .Szkoda.....No cóż.

Właściwy lekarz na właściwym miejscu, Mam nadzieję, że w przyszłości takich lekarzy będzie więcej. Aby ta chwila nadeszła jak najszybciej.

Cudowny lekarz,wspaniały człowiek,pacjent i choroba są dla pani doktor najważniejsi,nikogo nie zostawi bez fachowej pomocy,życzę każdemu pacjentowi tak wspanialej opieki,fachowości i człowieczeństwa ze strony służby zdrowia.Polecam panią doktor z całego serca,jej kompetencja w leczeniu jest niewiarygodna i bardzo autorytatywna.Wiem co mowie bo leczy się u niej cala moja rodzina od wielu lat....

Czy Pani tak samo w pewnym sensie "kochała" Swoich pacjentów jak my panią -???O ile tak to do cholery proszę się w końcu odezwać..!!!!!!

Pani Doktor Beata Kwolek była moim zaufanym lekarzem. Bardzo się zdziwiłam gdy dowiedziałam się, że już nie pracuje w Kolejarz Vita. To wspaniała lekarka, która zawsze mnie rozumiała, pomagała. Gdzie Pani jest???? Z przychodni się wypisałam bo już nic mnie tam nie trzyma! Proszę się odezwać gdzie pani teraz przyjmuje pacjentów!!!!!!! Proszę!!!!! S.S

Wspaniała Lekarz, Wnikliwa i Wytrwała w Diagnozowaniu choroby, zawsze Uprzejma, umie Miłym słowem nie tylko poinformować o chorobie ale i wesprzeć dać nadzieję na wyleczenie. Zawsze dużo czasu Poświęca pacjentowi, Bada Kompleksowo, Jest Lekarzem Godnym Zaufania, Gorąco i Serdecznie Polecam. Darmio

Darmio