lekarz Beata Kwolek

Lekarz rodzinny

Cudowna pani doktor. Najlepsza jaką spotkałam w życiu. Kompetentna, ciepła wysłucha pacjenta i doradzi proces leczenia.. Uwielbiam panią doktor Beatę Kwolek.

Właściwy lekarz na właściwym miejscu, Mam nadzieję, że w przyszłości takich lekarzy będzie więcej. Aby ta chwila nadeszła jak najszybciej.

Wspaniały lekarz polecam nigdy się nie zawiodłam ,ogromna wiedza i kompetencje cieszę się ,że panią spotkałam na swej drodze. Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz polecam nigdy się nie zawiodłam ,ogromna wiedza
i kompetencje cieszę się ,że panią spotkałam na swej drodze.
Pozdrawiam.

Najlepszy lekarz na świecie.Wykryje każdą chorobę,dobierze odpowiednie leki.Nawet dziecko bym oddała pod opiekę lekarską pani doktor.

bardzo sympatyczna pani doktor ogromna wiedza jednak ciutke wiecej czasu pacjentom przydałoby sie.

Super lekarz, bardzo kompetentna i serdeczna, ale zniknęła. Sądząć po wpisach do nie tylko ja poszukuje Pania doktor.

Pani Doktor Beata Kwolek była moim zaufanym lekarzem. Bardzo się zdziwiłam gdy dowiedziałam się, że już nie pracuje w Kolejarz Vita. To wspaniała lekarka, która zawsze mnie rozumiała, pomagała. Gdzie Pani jest???? Z przychodni się wypisałam bo już nic mnie tam nie trzyma! Proszę się odezwać gdzie pani teraz przyjmuje pacjentów!!!!!!! Proszę!!!!! S.S

Wspaniały lekarz, godny zaufania. Była diamentem w przychodni "Kolejarz-Vita". Serdecznie polecam wszystkim. Mały problem jest taki, iż Pani Doktor zniknęła z powierzchni ziemi. Jeżeli ktoś wie gdzie Pani Doktor prowadzi obecnie swoją praktykę proszę tą informację umieścić o ile jest taka możliwość. Roxi;)

Roxi;)

lekarz godny zaufania, dobrze wykrywa choroby, zero problemow.

lekarz godny zaufania, dobrze wykrywa choroby, zero problemow.

Czy Pani tak samo w pewnym sensie "kochała" Swoich pacjentów jak my panią -???O ile tak to do cholery proszę się w końcu odezwać..!!!!!!