lekarz Ewa Borowska

Ginekolog położnik, Cytolog

Daję taką ocenę Pani Doktor ponieważ w pełni na nią zasłużyła. Zanim umówiłam się u niej na wizytę czytałam właśnie tutaj komentarze i stwierdziłam, że muszę zaryzykować, bo już byłam w kropce. W mieście gdzie ja się leczyłam za wizyty prywatne liczą sobie więcej niż Pani Doktor Borowska, a nie potrafią zdiagnozować tego co dolega kobiecie. Zaryzykowałam i nie żałuję. Byłam tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie byłam tak "fajnie" potraktowana. Pani, która zajmuje się rejestracją osób, również jest bardzo miła. Jak tylko weszłam powiedziała, że ja tu jestem chyba pierwszy raz, obdarowała mnie sympatycznym uśmiechem i założyła kartę. Później Pani Doktor osobiście wychodzi i wywołuje pacjentki wg kolejności tak jak każdy był umówiony na godzinę. Jej gabinet składa się z dwóch pomieszczeń. W pierwszym jest jej biurko, fotel do badań, usg i kozetka. Kiedy Pani Doktor przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i odpowiedziała na szereg moich pytań (oczywiście bardzo sympatycznie i na temat, konkretnie) poprosiła mnie żebym weszła do przebieralni, która jest w jej gabinecie. Za zamkniętymi drzwiami znajduje się łazienka z bidetem, toaletą, wszelkimi mydełkami do higieny intymnej oraz umywalka i ręczniki papierowe. Ja byłam po prostu w szoku, że tak to można zorganizować. Do tej pory kiedy chodziłam do ginekologów czegoś takiego nie widziałam. No i teraz może do sedna: badanie wziernikiem- z ręką na sercu mówię Wam Panie, że jeszcze nigdy nie byłam w ten sposób badana. Zazwyczaj wizyty u ginekologa kończą się popołudniowym bólem podbrzusza od uciskania i wciskania za przeproszeniem wziernika. Tutaj badanie to po prostu przyjemność. USG również bardzo dobrej jakości. Pani Doktor zrobiła mi trzy zdjęcia wydrukowała je i poprosiła mnie, żebym się ubrała, a jak wrócę to opowie mi o tym co i jak na tych zdjęciach widać. I tak też zrobiła. Opowiedziała mi jak jest zbudowana macica, o jej wielkości o jajnikach. Pełna precyzja. Ja nie mogę dojść do siebie po tej wizycie dlatego stwierdziłam, że zamieszczę tutaj swoją opinię, bo być może ktoś będzie szukał lekarza tak jak ja. Pani Doktor w jednym słowie jest po prostu wspaniała i jako specjalista i jako osoba, a przecież to też jest szalenie ważne jak jesteśmy traktowane w takim gabinecie.

Po kolejnej wizycie u Pani doktor Ewy Borowskiej potwierdzam to, co pisałam już wcześniej. Jest to rzeczowa, doświadczona uprzejma lekarka, zawsze starannie mnie bada, odpowiada na wszelkie moje pytania, dokładnie tłumaczy, co robi i co wynika z badań. Niezależnie od tego, czy idę na wizytę płatną, czy nie. Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

..serdecznie polecam Ewe Borowską, która jest osobą miłą, sympatyczną,do tego uważam,że jest znakomitym fachowcem.Miałam stwierdzoną nadrzerkę na całej szyjce,chociaż nie rodziłam, to inna Pani ginekolog ze szpitala kazała mi zrobić prywatnie zabieg zamrażania lub laserowego usówania nadrzerki.Na szczęscie trafiłam do Pani dr Borowskiej i po 3 wizytach mam nadrzerkę wyleczoną bez zabiegu, który wiąże się z ryzykiem powstania blizn,które z kolei mogą powodować problemy z zajściem w ciąże..Jestem Pani dr Borowskiej bardzo wdzięczna..!!!Polecam ją wszyskim kobietom i zapewniam,że będą zadowolone...

Przeprowadziłam się z Gdyni do Wejherowa i musiałam znaleźć ginekologa. Trafiłam do Centrum Ginekologiczne - Ewa w Wejherowie gdzie przyjmuje dr Borowska. Od samego wejścia do ośrodka poczułam,że jestem w dobrych rękach (dzięki Pani położnej, która fachowo się mną zajęła) a nie jak w poprzednich gabinetach w Gdyni - gdzie rejestratorka patrzyła jakbym jej krzywdę robiła tym ,że do nich przyszłam. jeżeli chodzi o wizytę u dr Borowskiej to jedyne co mogę powiedzieć, że to fachowiec na najwyższym poziomie. Naprawdę najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, którego można polecić z czystym ...

Naprawdę najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, którego można polecić z czystym sumieniem... ponieważ prowadziła już dwie moje ciążę. Moje koleżanki specjalnie z Trójmiasta przyjeżdżają do Niej na wizyty.

Pozdrawiam Berska Magdalena

Dr Ewa Borowska to bardzo dobry specjalista.Prowadziła moją pierwszą ciążę, urodziłam zdrową córeczkę. Teraz ponownie jestem w ciąży, którą oczywiście prowadzi ten sam lekarz. Od początku wzbudziła moje zaufanie swoimi kompetencjami i indywidualnym podejściem do pacjentki. Prawdą jest, że nie ma też znaczenia czy przyjmuje w gabinecie prywatnym czy na NFZ. Mam porównanie, ponieważ podczas pierwszej ciąży chodziłam na wizyty na NFZ a teraz chodzę prywatnie.Zachowanie dokładnie takie samo.Gorąco polecam!!

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jest wyjątkowym lekarzem - zaangażowanym, cierpliwym, kompetentnym, komunikatywnym. Wzór dla innych lekarzy ginekologów. Cieszę się, że do Niej trafiłam. Poleciłam Panią Doktor moim 3 znajomym i wszystkie podzielają bardzo dobrą opinię. Polecam bardzo Wszystkim Paniom, które oczekują od lekarza czegoś więcej niż standard.

Witam!!! Obecnie Pani doktor prowadzi moją ciążę - Zgadzam się w 100% z opiniami poniżej. Miła, mądra, rzetelna, inteligentna, dokładna, delikatna. Odpowiedziała ,na każde moje pytanie- wyczerpująco. Dokładnie wytłumaczyła i wyjaśniła moje wątpliwości. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Super kontakt !! Czuję się bezpiecznie - gdyby się coś działo zawszę mogę uzyskać poradę lub konsultację - nie czekając na kolejną wizytę. Polecam !!!! w 100%

rewelacja. wywiad staranny, wypytuje o wszystkie istotne sprawy - widać że zalezy jej na jak największej ilości informacji o pacjentce. zdecydowanie nie ma klapek na oczach :) bada szczegółowo i bardzo delikatnie, zaleca badania kontrolne, przypomina o cytologii, usg jajników czy piersi. podejście kompleksowe i profesjonalne, a przy okazji leczenia nie zaczyna od najdroższych leków. zdroworozsądkowa. bardzo polecam

To była już któraś z kolei wizyta u pani doktor. Zawsze czuję się uważnie słuchana, ja i mój problem jesteśmy w centrum uwagi. Zawsze wychodzę zadowolona. Gdy szukałam dobrego ginekologa zwracałam uwagę na opinie i ktoś o pani doktor napisał, że taki lekarz to jak przyjaciel. Potwierdzam. Wysłucha, uspokoi, niczemu się nie dziwi, dopyta, wytłumaczy. Nie zbywa. I jest bardzo taktowna.

:) Witam. Dziś miałam właśnie pierwszą wizytę jestem bardzo bardzooo mile zaskoczona. To bardzo sympatyczna kobieta o profesjonalnym podejściu do pacjentki jest niezmiernie delikatna, po wejściu do gabinetu miną strach i wstyd Pani doktor przywitała mnie uśmiechem na twarzy. Jest wiele lekarzy ale dla mnie Pani dr Borowska jest najlepsza. Polecam wszystkim którzy mają obawy czy trafią do dobrego lekarza. Pozdrawiam.