lekarz Janina Żółkiewicz

Pani doktor zawsze znajdzie czas by udzielić pomocy. Jest bardzo miła i nie czuje się przy niej skrępowania.

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Ponieważ nie było żadnych powikłań, więc w zasadzie nie było się do czego przyczepić. Ale to co mogłam zauważyć- kiepski sprzęt, niezbyt czysty gabinet, jakiekolwiek dolegliwości zgłaszałam to raczej nie usłyszałam diagnozy i leczenia- sama doczytywałam w internecie i następnie konsultowałam czy mogę to czy tamto brać na daną dolegliwość. Nie mniej jednak Pani Doktor zawsze była bardzo uprzejma.