Lekarze Sędziszów Małopolski

lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

NZOZ Lider
3-Maja 29
39-120 Sędziszów Małopolski

Dziękuje za bardzo dobrze dobrane leki - nie jestem senna i mam chęć do robienia wielu rzeczy. Lęk i nerwy się uspokoiły. Dziękuje też za rady które Pani doktor mi dała. Ania z Dębicy
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Marcin Łukaszewski

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Rynek 6
39-120 Sędziszów Małopolski

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy i konkretny. Miły i życzliwy człowiek. Przyjmuje od ręki w nagłych przypadkach. Wysłucha pacjenta, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam doktora Łukaszewskiego.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Paweł Pawlik

Kamionka 71
39-122 Sędziszów Małopolski

Polecam, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usługi. Secjalista godny polecenia. Nie czekaj tylko się zapisz

lekarz Marcin Domka

3-go Maja 49
39-120 Sędziszów Małopolski

Znakomity lekarz,bałem się wizyty ,ale potrafił zrobić i zadawać pytania bym czuł się swobodnie,polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Małgorzata Bocheńska

Szpital Powiatowy w Sędziszowie Młp.
Wyspiańskiego 14
39-120 Sędziszów Małopolski

Pani doktor bardzo uprzejma, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania, w zrozumiały sposób wszystko objaśniła.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Seweryn Bartosz

Neurolog

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Marek Podoba

Chirurg ogólny, Ortopeda

poradnia chirurgiczna
Sędziszów Małopolski

Pan doktor zna się na rzeczy jak mało kto a do tego bardzo miły i kompetentny, takich ludzi więcej w służbie zdrowia lekarz z powołania. Wszelkiej pomyślności dla Pana doktora!!!

Piotr Habało

39-120 Sędziszów Małopolski

Lekarz z powołania, profesjonalista pod każdym względem ...i człowiek który walczy o życie innych. Kompetencjami wybiega poza swoją specjalizację, co przy moim schorzeniach jest niesamowicie istotne. Potrafi poświęcić prywatny czas, poza standardowymi godzinami pracy, w sytuacjach trudnych i wymagających. Potrafi w prosty sposób, ale taktowny wyjaśnić problemy przy których nie ma dobrego rozwiązania. Kompleksowo zajmuje się tematem od początku do końca analizując, nie raz kilka razy, wyniki w celu ustalenia ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Bartłomiej Siwiec

Szpital Powiatowy w Sędziszowie Młp.
Wyspiańskiego 14
39-120 Sędziszów Małopolski

Gorąco polecam ! Bardzo miły i uprzejmy. Wszystko tłumaczy podczas badania. Badanie na NFZ w Sędziszowie Małopolskim.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Barbara Biała

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 22 a
39-120 Sędziszów Małopolski

Rzetelny, kompetentny stomatolog potrafi znaleźć pomysł na kompleksowe leczenie z gwarancją jakości

lekarz Grzegorz Chomont

Neurolog

3-go Maja 49
39-120 Sędziszów Małopolski

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta . Bardzo dobry człowiek szanujący swoich pacjentów. Leczenie dobiera profesjonalnie do choroby . Oby więcej takich lekarzy . Polecam 10/10. Pozdrawiam Pana Grzegorza
Opinia dodana przez: Kamil K

lekarz Marek Jachim

39-120 Sędziszów Małopolski

Lekarz z powołania. Wiele razy pomógł członkom mojej rodziny, a teraz pomógł mojemu chłopakowi. Przesympatyczny, przemiły, mogłam wejść z chłopakiem. Dżentelmen. Rzetelny, konkretny, żartobliwy...i co ważne, słucha cierpliwie i udziela odpowiedzi, służy pomocą. Polecamy Pana Marka. Najlepszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Szymański

39-120 Sędziszów Małopolski

Pan doktor jest kompetentny, bardzo uprzejmy, pacjenta bada dokładnie polecił bym pana doktora. Pani w rejestracji jest bardzo miła, uprzejma. Leczę się w tej przychodni już 10 lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dorota Grabowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ZOZ Ropczyce
Wyszyńskiego
39-100 Sędziszów Małopolski

Pani lekarz nie godna polecenia . Bylem u pani doktor w piatek z 3 tygodniowa coreczka bo miala wysypke na calym ciele. A pani doktor nie przyjela nas pomimo ze bylo to w godzinach jej pracy tylko kazala sie zarejestrowac na inny dzien bo ona nie ma czasu. .
Opinia dodana przez: piter

lekarz Janusz Starzec

Urolog

39-120 Sędziszów Małopolski

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.USG na miejscu podczas wizyty,wytłumaczy schorzenie,poświęca dużo czasu na pacjenta.Stara się pomóc pacjentowi.Polecam.

lekarz Amelia Jasek-Piątkowska

ul. Letnia 5
39-120 Sędziszów Małopolski

Polecam w 100% Pani Doktor bardzo miła nie daje każdemu dziecku od razu antybiotyku na wejściu Dzieci bardzo zadowolone zawsze z wizyty Polecam

lekarz Małgorzata Struś

39-120 Sędziszów Małopolski

Po przeczytaniu opinii P. Anonim mam zupełnie inne wrażenie wręcz doskonałej kompetencji, takt i wysokiej kultury osobistej. Polecam wizyty u P. doktor !

lekarz Anita Kazienko-Jóźwik

Dermatolog

3 Maja 29
39-120 Sędziszów Małopolski

Odradzam! Fatalny kontakt z pania doktor, pół roku leczyła niewiadomej przyczyny wysypkę u córki STERYDAMI czym spowodowała rozsianie się jej na całe ciało.Całkowicie zaburzyła rzeczywisty obraz choroby, a wyleczyliśmy paskudztwo dopiero po wizytach u innego lekarza i domowymi sposobami. Osobiście czekałam 2miesiące na wizytę, przyszłam do gabinetu, a pani doktor stwierdziła, że dzisiaj mnie juz nie przyjmie, bo sekretarka gdzieś wyszła, a ona nie ma ochoty zakładać mi karty bo ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Katarzyna Szymańska

39-120 Sędziszów Małopolski

Tak leczyła mojego tatę , przepisując 11 lat te same leki, które uszkodziły mu szpik. Porażka. Takie osoby nie powinny się nazywać lekarzami, nie sprawdzać stanu pacjenta ani nic? Nie polecam!!!

lek. dent. Barbara Bocheńska-Pytko

Potockich 7